Yeni Nikah Salonu Açıldı.

(01.02.2021)         

1 Şubat 2021 tarihi itibariyle Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde hizmet vermeye başlayan Nikah Salonunda ilk nikahı Belediye Başkanı Vahap Akay kıydı.

ÇİFTİN NİKAHINI BAŞKANI AKAY KIYDI

   Yıllardır Belediye Hizmet Binamızda bulunan nikah salonu, Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ndeki yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ndeki ilk nikah kentin tanınan esnaflarından Aşkın Avşar ile Tayland vatandaşı Parinya Pavapoochakang arasında gerçekleşirken; genç çiftin nikahlarını ise Belediye Başkanı Vahap Akay kıydı.

Çiftin nikah şahitliklerini ise Ahmet Orkun Yeşilyurt ile Öner Saffet Alkan yaptı. Yeni nikah salonun kent için hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Vahap Akay, Aşkın Avşar ve Parinya Pavapoochakang çiftine de bir ömür boyu mutluluklar diledi.

YUVA KURACAK TÜM ÇİFTLERİMİZE MUTLULUKLAR DİLİYORUM

   Çerkezköy Belediyesi’nin yeni nikah salonu hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeni salonumuz 236 kişi kapasiteli olup, iki adet de gelin odasına sahip. Ayrıca nikah salonumuzun hemen yanında bekleme alanı ile gelin ve damadın yakınlarıyla birlikte fotoğraf çektirebileceği bir alan da oluşturuldu. Yeni salonumuzun tekrar kentimize hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni yuva kuracak olan çiftlerimize de sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Vahap Akay Başkan Haberleri (Son 5)

 Pınarça Deresinin Çehresi Değişti


 Şehit Ailelerimizi Unutmadık


 Kadınlarımızın gününü kutladık


 Kış spor kursları devam ediyor


 Sanat kurslarına ziyaret