Sanat kurslarına ziyaret

(03.03.2021)         


Çerkezköy Belediyesi tarafından 10 farklı branşta düzenlenen Sanat Kurslarını ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Görsel ve işitsel sanat dallarından oluşan kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum” dedi.


Çerkezköy Belediyesi´nin görsel ve işitsel sanat dallarından oluşan ve 10 farklı branşta düzenlenen Sanat Kursları, pandemi koşullarına uygun olarak devam ediyor.

KURSLARIMIZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE VERİLİYOR

   Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce her yıl gerçekleştirilen ve pandemi dolayısıyla bir süre ara verilen Kültür-Sanat Kursları, 10 farklı branşta Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde yeniden başladı.


Sanat Kursları kapsamında katılımcılara İşitsel Sanatlarda Piyano, Bağlama, İstanbul Kemençesi, Ukulele, Gitar ve Yan Flüt; Görsel Sanatlarda da Pop-Art, Kara Kalem, Yağlı Boya ve Yaratıcı Resim branşlarında alanında uzman eğitmenler tarafından dersler veriliyor.


BAŞARILAR DİLEDİ

  Geçtiğimiz hafta başlayan Sanat Kurslarını ziyaret eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, kültür ve sanat ile iç içe bir Çerkezköy için Çerkezköy Belediyesi olarak farklı branşlarda Kültür ve Sanat Kursları düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, “Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Sanat Kurslarımıza katılan kursiyerlerimize branşında uzman eğitmenler tarafından eğitimler veriliyor. Kurslarımız sayesinde çocuklarımız, gençlerimiz ve kursiyerlerimiz sanat ile iç içe vakit geçiriyorlar. Pandemi tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.


 

 

Vahap Akay Başkan Haberleri (Son 5)

 Pınarça Deresinin Çehresi Değişti


 Şehit Ailelerimizi Unutmadık


 Kadınlarımızın gününü kutladık


 Kış spor kursları devam ediyor


 Sanat kurslarına ziyaret