Bundan Tekirdağda Neden Yok.

(27.05.2021)         

Tekirdağ’ın Hakkını Başkan Rasim Yüksel Savundu
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Futbolda siyaset olmaz, destek olur”
Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Erzincan Mollaköy Belediye Başkanı Kemal Şengül’ün cenazesine katılmak için Erzincan’a giden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Erzincan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 
Bu ziyaretler sırasında Erzincan’a yapılan yeni stadyumu da paylaşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel paylaşımına “Tekirdağ vergi vermede Türkiye 7.’si. Burası Erzincan Stadı devlet büyüklerimizden böyle bir stadın Tekirdağ’a yapılmasını talep ediyoruz” notuyla paylaştı. 
Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi konumunda yer alan kurulalı çok kısa bir süre olmasına rağmen ciddi başarılar elde ederek adından sıkça söz ettiren ve Türkiye 2. Futbol Liginde boy gösteren Ergene Velimeşespor kulübünün mimarlarından olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ’ın hakkını istedi. 
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca 30 bin metrekare alanda 35 bin seyirci kapasiteli olacak şekilde inşa edilen Erzincan Stadyumu’nun bir benzerinin Tekirdağ’a yapılması gerektiğini belirten Başkan Yüksel daha önce defalarca kez dile getirdiği bu konudaki talebini Erzincan ziyareti vesilesi ile bir kez daha yineledi. 
Tekirdağ’ı Türkiye’nin her yerinde gururla temsil eden Ergene Velimeşespor’un başarısının en önemleri mimarlarından olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, önceki gün gerçekleştirilen belediye meclis toplantısında da belediye meclis üyelerinden Ergene Velimeşespor’a destek isteyerek, “Spor bizim için çok önemli. Biliyorsunuz Türkiye’nin her tarafında maçlarımız var. Yönetime girmek isteyenler olabilir. Olağanüstü kongrede görev almalarını talep ediyorum. Futbolda siyaset olmaz, destek olur. Yönetime girmelerini talep ediyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Rasim Yüksel Başkan Haberleri (Son 5)

 Ergene Atatürk Evi Kaldığı Yerden Devam Edecek


 200 KM Yol Yaptık


 PAKOPa Ankarada Karşı Durduk
Ankara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı toplantı salonunda Karamehmet mahallesine kurulması planlanan 200 tesisli Plastik İhtisa
 Engelli Abalarını Ücretsiz Bakım Onarım
Engelli vatandaşların toplumsal hayata katılmasını kolaylaştırmak adına bugüne kadar birçok projeye imza atan Ergene Belediye
 2. El Giyim Mağazamız Yeni Yerinde

rgene Beledi