Basın Mesuplarını Unutmadı

(27.12.2020)         

Ergene Belediyesi yeni tip korona virüs salgınının yaşandığı pandemi döneminde durmaksızın mesai yapan meslek gruplarından biri olan basın mensuplarını da unutmadı. Belediye Başkanı Rasim Yüksel adına Çorlu ve Ergene’de görev yapan tüm basın mensuplarına boza ikram edildi.

Ergene, Çorlu ve Çerkezköy’deki tüm hastanelerdeki sağlık çalışanlarına ardından da Ergene ilçesindeki tüm sağlık ocaklarının çalışanlarına boza ikram ederek korona virüs ile mücadelenin pelerinsiz kahramanları sağlık çalışanlarının yanında olan Ergene Belediyesi bu kez de Çorlu ve Ergenede mesai kavramı gözetmeden 24 saat esasıyla görev yapan basın mensuplarına boza ikramında bulundu.

Yaşadığımız zor dönemi el birliği ile dayanışma içerisinde atlatacağız diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak pandemi döneminde dur durak bilmeden vatandaşlarımızın için çalışıyoruz. Salgın dönemini aralıksız çalışarak geçiren meslek gruplarından biri de halkın haber alması için çalışan basın mensupları. Biz de kendilerini unutmadığımızı göstermek, Velimeşemizin meşhur bozasından ikram etmek istedik. Herkesin evinde kalarak kendini korumaya aldığı günlerde dahi basın mensuplarımız sokaklarda olarak hayati riskleri de göze alarak çalışmalarını sürdürüyor. Biz de bu günler de kendilerini yalnız bırakmadığımızı göstermek istedik” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel tarafından ikram edilen bozalardan alan basın mensupları de nazik davranışından ötürü Başkan Yüksel’e teşekkür etti.

Başkan Yüksel TMM olarak ifade edilen Temizlik, Maske ve Mesafe kurallarına uyulması çağrısını yineledi. 

 

 

Rasim Yüksel Başkan Haberleri (Son 5)

 Ergene Atatürk Evi Kaldığı Yerden Devam Edecek


 200 KM Yol Yaptık


 PAKOPa Ankarada Karşı Durduk
Ankara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı toplantı salonunda Karamehmet mahallesine kurulması planlanan 200 tesisli Plastik İhtisa
 Engelli Abalarını Ücretsiz Bakım Onarım
Engelli vatandaşların toplumsal hayata katılmasını kolaylaştırmak adına bugüne kadar birçok projeye imza atan Ergene Belediye
 2. El Giyim Mağazamız Yeni Yerinde

rgene Beledi