Son Ateş Sönünceye Kadar Desteğimiz Sürecek

(03.08.2021)         

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Türkiye´nın bir çok ilinde yaşanan yangınlarla ilgili yaptığı açıklamada ´Büyük endişe ve üzüntüyle takip ettiğimiz özellikle Antalya ve Muğla illerimizin çeşitli bölgelerinde devam eden yangınlarda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi itfaiye ve destek personelimiz 29.07.2021 tarihinden bu yana gece gündüz demeden bölgedeki ekiplerle koordinasyon halinde görev almaktadır.  


Aynı zamanda Adana’da çıkan yangında zarar gören küçükbaş ve büyükbaş hayvan üreticilerine ulaştırılmak üzere 26.000 kg yem Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iştiraklerimizden Birlik Yem A.Ş Fabrikamızdan bölgeye gönderilmiştir. 


Bölge halkı, sivil toplum kuruluşları, orman ekipleri ve belediyelerimiz insanüstü çabalarla cennet topraklarımızı korumak için mücadeleye devam ediyor. Bu mücadeleye katkı sağlayan tüm personele, bölge halkına şükranlarımı sunuyorum. Allah yardımcınız olsun. 


Son ateş sönene kadar desteğimiz sürecek.

 

 

Kadir Albayrak Başkan Haberleri (Son 5)

 Yine Sosyal Medyadan Atıştılar
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan arasında Türk Hava Kurumuna
 Bizi 2 Saat Dinleyin
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TBMM Başkanı Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop´a sitem etti.
 Son Ateş Sönünceye Kadar Desteğimiz Sürecek

Tekirdağ Büyükş

 Kurban Bayramında Şehir İçi Ulaşım Ücretsiz.
Kurban Bayramında Toplu Taşıma ve Mezarlık Servis Hizmetleri Ücretsiz

Kurban Bayramı dolayısıyla TEK
 15 Temmuz Mesajı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayın