Yine Sosyal Medyadan Atıştılar

(09.08.2021)         

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan arasında Türk Hava Kurumuna bağlı uçakların bakımı konusunda tartışma çıktı.

Kadir Albayrak’ın THK uçakları konusunda yaptığı açıklamada, “11 Büyükşehir Belediyesi olarak dün kamuoyu ile paylaştığımız gibi gerekli tüm durumlarda Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kullanımına hazır olacak şekilde, Türk Hava Kurumu bünyesindeki yangın söndürme uçaklarının tüm bakım ve işletme giderlerini karşılamaya hazır olduğumuzu, resmi olarak da THK ile paylaştık. Bu yangını söndürelim!” demişti.

Kadir Albayrak’ın paylaşımının altına Mestan Özcan, “Sayın Albayrak, Devletimiz bütün imkanlarıyla günlerdir yangınla mücadele ediyor. Keşke siz de herhangi bir sonuç alamayacağınız siyasi gösterilere ve devletin parasıyla devleti aciz gösterme gayretinize, en azından böyle bir dönemde ara verseydiniz” dedi.

Albayrak ise Mestan Özcan’a karşı, “Sayın Mestan Özcan sizde biraz YALAN RÜZGARLARI estirmeye ara verseniz….” dedi.

 

 

Kadir Albayrak Başkan Haberleri (Son 5)

 Yine Sosyal Medyadan Atıştılar
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan arasında Türk Hava Kurumuna
 Bizi 2 Saat Dinleyin
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TBMM Başkanı Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop´a sitem etti.
 Son Ateş Sönünceye Kadar Desteğimiz Sürecek

Tekirdağ Büyükş

 Kurban Bayramında Şehir İçi Ulaşım Ücretsiz.
Kurban Bayramında Toplu Taşıma ve Mezarlık Servis Hizmetleri Ücretsiz

Kurban Bayramı dolayısıyla TEK
 15 Temmuz Mesajı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayın