Bakan Ziyareti Sonrası Basın Açıklaması

(11.01.2021)         

Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un Tekirdağ ziyareti sonrasında Akparti İl Başkanı Mestan Özcan yazılı basın açıklaması yaptı.

Şehrimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u Çorlu Havalimanımızda, Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Koncagül, İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, tüm belediye başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Gençlik ve Kadın Kollarımız ile birlikte coşku içerisinde karşıladık. Sayın Bakanımızın şehrimize dair birçok planı olduğunu biliyorduk, bu ziyaretler vesilesiyle de bunları masaya yatırma fırsatı bulduk.

Sayın Bakanımızla Çorlu Millet Bahçemizin gidişatı hakkında bilgi aldıktan sonra Marmaraereğlisi’nde Belediye Başkanımız Hikmet Ata’yı ziyaret ettik. Marmaraereğlisi’nin plan ve projeleri hakkında güzel bir istişare ve bilgilendirme toplantısı sonrası şehrimize yapılması gereken icraatların üzerinde durduk.

Belediyemizdeki görüşmeler sonrası Sayın Bakanımızla birlikte Süleymanpaşa’da Eski Sanayi Sitemizi ziyaret ederek, sitenin eskimiş yapısının dönüştürüleceği sözünü aldık. Ardından Tekirdağ Valiliği ziyaretimizde Sayın Vali Aziz Yıldırım ile görüştük. Sayın Bakanımızın ilçelerimize dair sunumlar dinlediği bu ziyareti, basın açıklaması ile noktaladık.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığımızda tüm yol arkadaşlarımızla bir araya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, burada anı defterimizi imzalayarak duygu ve düşüncelerini aktardı.

Sayın Bakanımızın bu ziyareti, ben inanıyorum ki şehrimizin yarınları adına çok güzel bir dönüm noktasını ihtiva etmektedir. Tekirdağ’ımızın çehresi, güzel projeler ile dönüşecek ve değişecektir. Bu kapsamlı ve faydalı ziyaret için Sayın Bakanımız Murat Kurum’a çok teşekkür ediyorum.

Şehrimizin kalkınması için önemli bir irade koyan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve TBMM Başkanımız Mustafa Şentop hocamız olmak üzere, tüm Milletvekillerimize ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu ziyaretin tüm sürecinde gayretle çalışan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm teşkilatımıza, fert fert teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

Mestan Özcan Başkan Haberleri (Son 5)

 Bakan Ziyareti Sonrası Basın Açıklaması
Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un Tekirdağ ziyareti sonrasında Akparti İl Başkanı Mestan Özcan yazılı basın açıklaması y
 F.Sağlar, C.Ataklı, İ.Başbuğ Suç Duyurusu
AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatını temsilen, Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında Türk Ceza Kanununun “halkı kin v
 Gazetemize Ziyaret
Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Ak Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin, İl ve ilçe yönetim kurulu, kadın kolları ve
 Nöbetteki Kamu Personelini Ziyaret Etti
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kamu personelinin görev ald
 Akparti İl Başkanı Mazbatasını Aldı
Akparti İl başkanı Mestan Özcan mazbatasını aldı.
13 Kasım 2020 tarihinde yapılan AKPARTİ Tekirdağ il kongresinde yeniden