Toroğlu Bu Sözlerin Hesabını Vermeli

(11.01.2021)         

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı adına basın açıklaması yapan İl Başkan Yardımcısı Samet Delen ‘’Toroğlu Bu Sözlerin Hesabını Vermeli’’ dedi.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu A Spor´da Romanlar hakkında skandal ırkçı ifadeler kullandı.

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu ise A Spor´da tepki çekecek bir yorumda bulundu. Sumudica´nın sözlerini eleştiren Toroğlu, "O teknik adam var ya tam tiyatro. Böyle bir tiyatro görmedim ben. Burayı ne zannediyor? Böyle çingenelik olur mu ya, çingenelik..." derken, "Affedersin, çingenelik bu" dedi. "Ne diyeyim abi, ne taraftan tutsam o tarafa kötü gidiyor" diyen Toroğlu, "Ne bileyim abi, ne diyeyim, dilenci mi diyeyim ya, dilenci diyeyim" dedi.

BU SÖZLERİN HESABINI VERMELİ

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Samet DELEN; ‘’Roman Vatandaşlar olarak, sözde spor yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, kullandığı bu ırkçılık içeren sözlerin hesabını vermelidir. Bizler Roman vatandaşlar olarak roman olmaktan gurur duyuyoruz. Bu açıklamalar bizleri derinden üzmüştür. Yapılan bu muameleyi Kamuoyunun iradesine havale ediyoruz.’’ Diyerek tepkilerini dile getirdi.

 

 

Recep Nİşancı Başkan Haberleri (Son 5)

 Kentsel Dönüşümü Destkçisiyiz
Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’nın kentsel dönüşüm ile ilgili gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısına katılan Gelecek P
 Toroğlu Bu Sözlerin Hesabını Vermeli
Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı adına basın açıklaması yapan İl Başkan Yardımcısı Samet Delen ‘’Toroğlu Bu Sözlerin He