Çorlu Son Dakika Kısa Haberler

Kısa Haberler CHP Mv. Candan YÜCEER Bayram Mesajı -_-  Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ramazan bayramı Mesajı -_-  Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Bayram Mesajı -_-  Biz Bize Yeteriz Türkiyem İBAN Numaraları -_- 

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ramazan bayramı Mesajı
22.05.2020 12:00:16
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

İslam âleminin iki büyük bayramından biri olan Ramazan Bayramına kavuşmuş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

İnanç ve geleneklerimizde çok önemli bir yeri olan mübarek Ramazan Bayramı, sevgi ve kardeşlik, yardımlaşma gibi duyguları en güzel şekilde yaşamamıza vesile olmaktadır.

Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramında kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır.

Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız.

Bu yıl Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir.

Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli tedbirleri aldık ve Ramazan Bayramı boyunca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için görevlerimizin başında olmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutluyor, bu mübarek bayramın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı
CHP Mv. Candan YÜCEER Bayram Mesajı
23.05.2020 18:22:44
Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ramazan bayramı Mesajı
22.05.2020 12:00:16
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Bayram Mesajı
22.05.2020 11:55:07
Biz Bize Yeteriz Türkiyem İBAN Numaraları
31.03.2020 11:47:06

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir..