Çorlu Son Dakika Kısa Haberler

Kısa Haberler Çorludaki Hava Kirliliği TBMM de Soruldu -_-  Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasına COVİD-19 Güvenli Hizmet Belgesi -_-  Bayramda Tatlılarınız Hazır -_-  İddia Ediyorum Rasim Yüksel Çivi Çakamaz -_-  ORİON Arabada Sinema Keyfi -_-  Çorlu Tren Faciası Aileleri Açıklama Yaptı -_-  TESKİ den Su Tasarrufu Açıklaması -_- 

ORİON Arabada Sinema Keyfi
18.07.2020 13:55:15
Orion AVM Cinemarine Sinemaları, 13 Temmuz’da başladığı arabalı sinema konseptiyle sinemaseverleri ağırlamaya başladı. Hafta içi her gün 22:00’de başlayan seanslara, sinema keyfini özleyenler ilgi gösteriyor. Arabada film izleme deneyimi ilk defa yaşayanlar ise çok rahat olduğunu ve çok beğendiklerini ifade ediyor.

İlk hafta komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’nı izleyiciyle buluşturan Orion Cinemarine Sinemaları’nda bugün, yine bir komedi filmi olan ‘Zengo’ vizyona giriyor.

Zengo ile gülmeye doyacaksınız

Sosyal medyada yarattığı tiplemelerle fenomen olan Yasemin Sakallıoğlu’nun başrolde olduğu Zengo, sonradan görme olmasının yanı sıra eğlenceli bir kadın olan Zerrin’in ünlü bir modacı olma hayaliyle yaşadığı maceraları perdeye taşıyor. 17, 18 ve 19 Temmuz akşamları Orion ön otoparkında izleyebileceğiniz filmin konusu şöyle:

“Genç bir kadın olan Zerrin, yaşadığı mahallenin kentsel dönüşüme girmesi ile kendisini bir anda lüks bir hayatın içinde bulur. Mahallesindeki kadınlara kendi yaptığı tasarımlarını giydiren Zerrin, bir gün ünlü bir modacı olmanın hayalini kurmaktadır. Çocukluğundan beri rekabet halinde olduğu Menkibenin, kendisine ait tasarımlarını çalıp defile düzenlediğini öğrenince deliye döner. Bunun üzerine terzisi ve en yakın arkadaşı olan Fazileti de yanına alarak hayatının değişmesine neden olacak zorlu bir maceraya atılır.”

Çocuklar için Kirpi Sonic

Pazartesi gününden itibaren ise Kirpi Sonic filmi vizyonda olacak. Sevilen video oyunundan sinemaya uyarlanan ve bu türdeki filmler arasında açılış rekoru kıran Kirpi Sonic, aile boyu eğlence vaat ediyor.

Biletler internette ve girişte satışta

Orion ön otoparkında yapılan sinema gösterimleri için biletler cinemarine.com.tr’den alınabiliyor. Sinema için arabalar 1 saat öncesinden alana kabul edilmeye başlanıyor. Dileyenler, alana giriş esnasında da biletlerini satın alabiliyorlar. Filmler başlamadan önce sesin alınabileceği radyo frekansı dev ekrandan duyuruluyor. İzleyiciler arabalarındaki radyoyu bu frekansa ayarlayarak filmini rahatlıkla seyredebiliyor. Kendi araçlarının konforunda hem sosyal mesafeye uygun, hem güvenli, hem de rahat bir şekilde sinema deneyimi yaşanıyor.

Biletler şimdi hediyeli

Orion’da arabalı sinema keyfini tercih edenlere Orion AVM restoranlarında geçerli 2 adet de 10 TL’lik indirim kuponu hediye ediliyor. Sinema otopark alanına girişlerde sinema bileti kontrolü esnasında, misafirler hediye kuponlarını alabiliyor. İndirim kuponları bu ay sonuna kadar kullanılabiliyor.
Çorludaki Hava Kirliliği TBMM de Soruldu
09.08.2020 10:00:50
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasına COVİD-19 Güvenli Hizmet Belgesi
29.07.2020 12:57:28
Bayramda Tatlılarınız Hazır
27.07.2020 17:20:06
İddia Ediyorum Rasim Yüksel Çivi Çakamaz
21.07.2020 15:27:54
ORİON Arabada Sinema Keyfi
18.07.2020 13:55:15
Çorlu Tren Faciası Aileleri Açıklama Yaptı
16.07.2020 21:16:18

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir..