Çorlu Son Dakika Kısa Haberler

Kısa Haberler Çorluda Sigara İçilmesinin Yasak Olduğu Cadde ve Meydanlar Belli Oldu -_- 

İddia Ediyorum Rasim Yüksel Çivi Çakamaz
21.07.2020 15:27:54
AKPARTİ ERGENE ilçe başkanı Av. Cem Karaca ´´iddia ediyorum Ergene Belediye Başkanı sayın Rasim Yüksel çivi çakamaz´´ dedi.

AKPARTİ il yönetim kurulunun Ergene´de yaptığı toplantıda konuşan İlçe Başkanı Cem Karaca ´´Ergene Belediye Başkanı sayın Rasim Yüksel kalan şu iki buçuk yıllık döneminde, ondan sonra zaten gidiyor 2,5 yıllık dönemde de Sayın Rasim Yüksel yeni bir projeye başlayıp bir çivi çakamaz´´ dedi.

Rasim Yüksel Beni Hiç Mahçup Etmedi
Karaca ´´Ben bunu, geçen bir buçuk yılda söyledim, sağ olsun sayın Rasim Yüksel beni hiç mahcup etmedi, hiçbir iddiası da yok zaten´´ dedi.

Rasim Yüksel´in Elini Hiç Kimse Su Dökemez
Cem Karaca ´´ama iş arsa faaliyetlerine geldiği zaman, başka işlere geldiğinde Ergene Belediye Başkanı sayın Rasim Yükselin eline hiç kimse su dökemiyor bu konuda Ergene halkının dikkatini çekmek istiyoruz´´ dedi.

AKPARTİ Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca ´´Bir yerel iktidar düşünün ki 2014 yılında bir seçim kitapçığı oluşturmuş çok da güzel, çok da can canlı olmuş, 2019 seçimlerinde de aynısından bir tane daha hazırlamış, bir sonraki seçimde aday gösterirse eminim bir tane daha aynısından hazırlayacak Ama son kitapçı olacak´´ dedi.

500 Milyon TL. Nereye Gitti?
Neresinden tutarsanız tutun elde kalan bir belediyecilik anlayışı olduğunu kaydeden Cem Karaca ´´Biz göreve geldiğimiz ilk gün sorduk 500 milyon TL Ergene halkının parası nereye gitti hala cevabını alamadık´´ dedi.

Canlı yayın davetini yeniledi
Cem Karaca ´´ Sayın Belediye başkanımıza gel beraber karşılıklı canlı ile çıkalım dedik  Hatta ben bir kağıt kalemle geleyim Sen bütün müdürlerini al da gel, tabii Buna da gelmedi´´ dedi. 

Rasim Yüksel´den Başka Bir Şey İstemiyoruz.
Cem Karaca ´´Biz Ergene´de ki Ergene´ler olarak Belediye başkanından aslında çok büyük bir şey istemiyoruz, senelerdir matbaacılara tabelacılara para kazandırıp sağa sola astığın Hayırlı olsun afişlerindeki projeleri yapsın inanın bundan sonra başka bir şey istemiyoruz´´ dedi. 

Tabelası Var Projesi Var Kendisi Yok
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel´e seslenen Akparti İlçe Başkanı Av. Cem Karaca ´´Belediye binası yapacağım dedin ortada yok, Cemevi yapacağım dedin ortada yok, tabelası asılı aş evi yapacağım dedim yok kapalı pazaryeri yapacağım dedin yok tabelası orada duruyor her mahalleye kreş yapacağım dedin tüm mahalleleri gezdik bir tane kreş yapabildin Bunun dışında hiçbir şey yok Sayın belediye başkanı bize kızıyor ama halk bize muhalefet görevi verdi üzülüyoruz Ergene kaybediyor Ergene halde kaybediyor´´ dedi.
Çorluda Sigara İçilmesinin Yasak Olduğu Cadde ve Meydanlar Belli Oldu
12.11.2020 22:13:19

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir..