Çorlu Son Dakika Kısa Haberler

Kısa Haberler Çorluda Sigara İçilmesinin Yasak Olduğu Cadde ve Meydanlar Belli Oldu -_- 

Bayramda Tatlılarınız Hazır
27.07.2020 17:20:06
Göçmen Baklavacımda Kurban Bayramı öncesi Büyük Kampanya
Çorlu ve Çerkezköy’deki şubeleri ile dikkat çeken, bu hafta Çorlu´da 3. şubesini açan ve toplam şube sayısını Çerkezköy ile birlikte 4´e yükselten Göçmen Baklavacım Ramazan ayında olduğu gibi Kurban Bayramında da baklava çeşitleri ile dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı baklava çeşitleri ile bir an da bölgede kendi alanında dikkat çeken ve müşterilerinin de beğenisi kazanan işletme günlük 3 tonluk üretim kapasitesiyle de bu anlamda hatırı sayılır bir yer edinmiş durumda. 
1 Tepsi Cevizli Baklava 80 TL
Kurban bayramına ramak kala baklava satışlarında ciddi bir artış yakalayan işletme deyim yerindeyse bu anlamda da bir damping gerçekleştirerek ´´Baklava Yemeyen Kalmasın´´ sloganının hakkını fazlası ile yerine getirmeye devam ediyor. 3 kilo 750 gramlık bir tepsi cevizli baklavayı 80 TL´den satışa sunan Güçmen Baklavacımda bu anlamda da bayram öncesi ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. 
Şubeleşme Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz
Günlük 1,5 ila 3 ton arası üretim kapasitelerinin bulunduğunu belirten işletme sahibi Salih Gubat;  Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelere toplu baklava siparişimizde mevcut. ‘’Baklava Yemeyen Kalmasın’’ sloganıyla çıktığımız bu yolculukta ilerleyen süreçte yeni şube açma planlarımızda var. Bizleri tercih eden, kalitemize inanan ve güvenen bütün müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Kalitemizden, hijyenden, temizlikten ve şeffaflıktan ödün vermeden kararlı yolculuğumuzu bütün müşterilerimizle ve şubelerimizle sürdüreceğiz. Malumunuz önümüzde bir kurban bayramı var ve bayram öncesi yoğunluğumuzda artarak devam ediyor. Çorlu´da karakol caddesine yakın bir mevkide 3. şubemizi de Allahın izniyle faaliyete geçirdik. Bizlere inanan, kalitemize güvenen bütün müşterilerimize Göçmen Baklavacım ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Diye konuştu.
Çorluda Sigara İçilmesinin Yasak Olduğu Cadde ve Meydanlar Belli Oldu
12.11.2020 22:13:19

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir..