Çorlu Son Dakika Kısa Haberler

Kısa Haberler Corona da Endişelenecek Durum Yok -_-  Çorludaki Hava Kirliliği TBMM de Soruldu -_- 

Corona da Endişelenecek Durum Yok
19.08.2020 11:40:17
Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı Çorlu´da endişelecek bir durum olmadığını kaydetti.

Çorlu´nun arka sokaklarında Bu sabah Corona Covid-19 tedbirleri denetimine çıkan Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı basın mensuplarının konu hakkında sorularını cevapladı.

Endişelecek Bir Durum Yok
Çorlu´daki Corona virüs  vaka sayısının Türkiye ortalaması altında olduğunu kaydeden Kaymakam Sarılı ´´Malumunuz sayı veremem ama şunu söyleyebilirim, Çorlu´daki sağlık birimlerimiz canla başla mücadelesi devam ediyor. Çorlu´da bugün itibarı ile endişe edecek bir durum yok´´ dedi.

Türkiye Ortalması Altındayız.
Çorlu´da görev yapan daire müdürleri ile birlikte arka sokaklar da esnaf ziyaretinde bulunan Kaymakam Sarılı ´´Corona virüs sayısı olarak Türkiye ortalaması altındayız´´ dedi.

26 Ekip Aynı Anda Denetimde
Çorlu´da bygün 26 ayrı noktada 26 ekip olarak denetim yapıldığını kaydeden Kaymakam Cafer Sarılı ´´her mahallemizde kontrol ekipleri oluşturduk, Corona teşhisi konmuş vatandaşlarımızı da evlerinden çıkmamaları karantina da kalıp kalmadıklarını kontrol ediyoruz´´ dedi.

Maske Takmamak 900 TL.
Amaçlarının ceza kesmek olmadığının altını çizen Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ´´Kontrollerimiz haberli habersiz devam ediyor. Çorlu´daki vatandaşlarımız tedbirleri genellikle uyuyor, bizlerde kontrollerimiz devam ediyor, amacımız vatandaşa ceza kesmek değil, ama unutmaması gereken bir şey var maske takmamanın cezası 900 TL.´´ dedi.
Corona da Endişelenecek Durum Yok
19.08.2020 11:40:17
Çorludaki Hava Kirliliği TBMM de Soruldu
09.08.2020 10:00:50

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir..