Tohumluk Bitki Seti

4.75TL.

DijiMed Promosyon

0282 65 112 65

Tavuk Yarım Ekmek

6.00TL.

Diyar Döner

282 652 26 23

Tavuk Paşa Dürüm

20.00TL.

Diyar Döner

282 652 26 23

Gülgün KEÇECİ

Gülgün KEÇECİ 20.05.1971 yılında Hayraboluda doğdu. İlk ve ortaokulu Hayrabolu, Tekirdağ ve İskenderun’da tamamladı. Tekirdağ Namık Kemal Anadolu Lisesi mezunudur. Gazeteciliğe 1991 yılında Trakya Doğuş Gazetesinde başladı. Tekirdağ Şafak Gazetesi, ve Trakya Yorum Gazetesinde daha sonra Çorlu'da günlük bir gazetede Yazı İşleri Müdürlüğü yaptı. Halen Yorum gazetesinde yazı işleri müdürü olarak görev yapmaktadır. Sarı Basın kartı sahibi, evli ve 1 kız çocuğu annesidir.
Gazeteci
Yorum Gazetesi
Yazara Mesaj Yaz
Bu Bölümde Yazılan Yazıların Sorumluluğu Yazarlara Aittir
En Büyük Sorun Ulaşım  10.11.2016   (1001) Okunma
Tekirdağ´ın en hızlı gelişen ilçelerinin başında gelen Çorlu ve Ergene´de ulaşım sorunu günden güne artmaya devam ediyor.Çorlu ve Ergene ilçeleri sınırları içindeki 6 Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan yüzlerce fabrikanın yanı sıra geniş coğrafyaya yayılmış mahallelere ulaşım adeta kabusa döndü.

Tekirdağ´ın Büyükşehir yapılması sonrasında ulaşımın tek elden Süleymanpaşa´dan kontrol edilmeye çalışılması sorunları daha da derinleştirdi.

Ergene belediye meclisinde ulaşım sorunu ile ilgili olarak soru önergeleri geldi. Ergene belediye meclisi Kasım ayı olağan toplantısında soru önergesi veren Akpartili meclis üyeleri, ulaşım sorunu ne olacak dediler.

işte soru önergeleri;

1. Velimeşe mahalle sakinleri tarafından ulaşım sorununun çözümü için (belediye otobüsü konması, Velimeşeden Marmaracık ve Ulaş’a tek toplu taşıma aracı ulaşım için hangi çalışmaların yapıldığı veya yapılacağı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve UKOME ile hangi konularda yazışmalar yapıldığı, gelinen son durumun ne olduğu?

2. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan toplu taşıma hizmetinin (Değirmenköy’den Silivri’ye, Silivri’den Diğer ilçelere ve İstanbul’a) Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bağlısı UKOME tarafından

910 gündür neden uygulanmadığı? Bu konuda hangi teklif ve yazışmaların yapıldığı?

3. Köyden mahalleye dönen yerlerin kendi aralarında ulaşımı, diğer mahallere ulaşımı, Ergene Merkez, Çorlu ve Tekirdağ hastanelerine ulaşım hatlarının ne zaman çalışmaya başlayacağı? Bu konuda hangi teklif ve yazışmaların yapıldığı?

4. Köyden mahalleye dönen yerlerden Velimeşe, Ulaş, Marmaracık mahallelerindeki liseler ile Çorlu’da bulunan liselere toplu taşıma ile neden ulaşımın sağlanmadığı, UKOME tarafından verilmeyen bu hizmet için Ergene Belediyesi olarak alternatif bir planlamanızın veya teklifin yapılıp yapılmadığı?

5. Cumhuriyet mahallesinden Marmaracık, Ulaş ve diğer mahallelere toplu taşıma hizmetinin neden yapılmadığı, minibüs veya özel halk otobüsü hattı için hangi teklif ve yazışmaların yapıldığı?

SICAK OFİSLERDEN BİR ÇIKIN!

Deniz manzaralı ofislerinden İşçi şehirlerindeki sorunları göremeyen Tekirdağ´ın ulaşımından sorumlu Büyükşehir Belediye yöneticilerinin sıcak ofislerinden çıkarak halkın sürekli kullandığı belediye otobüslerinde seyahat etmelerini ısrarla öneriyorum.

En kısa mesafeye bile saatlerce balık istifi olarak ulaşmaya çalışan halkın isyanına kulak verin derim.

YAZANLAR

  Nizamettin GÜMÜŞ
  Feray KARAGÖZ
  Cenab ERSÖZ
  
  Nejdet KÜLÜNK
  Atıf MUTLU
  Murat SEVGİ
  Hüseyin KARADENİZ
  Gülgün KEÇECİ
  Zaim ERKEN
  Erdal ÖZCAN
  Doğan GÜNEŞ
  Gülbin PEKEL

SON BEŞ YAZI

  PATTES, SUVAAAN
  Her Sagcı Bir Gün Sola Dönecektir.
  Liyakat mı yoksa Yerli olmak mı?
  AKIL SAĞLIĞI RAPORUN
  EĞİTİM VE SANATTA UÇTUK

Tohumluk Bitki Seti

Adet  4.75 TL.

DijiMed Promosyon

0282 65 112 65

Tavuk Yarım Ekmek

Adet  6.00 TL.

Diyar Döner

282 652 26 23

Tavuk Paşa Dürüm

Adet  20.00 TL.

Diyar Döner

282 652 26 23

Baskılı Kupa bardak

Adet  9.50 TL.

DijiMed Promosyon

0282 65 112 65

Su

Adet  1.00 TL.

Vezir Sofrası

541 620 98 13

Şişe Kola

Adet  2.00 TL.

Vezir Sofrası

541 620 98 13