CME-M 5108 T

0TL.

Kaan Beyaz Eşya

2826548866

Önder Sürücü Kursu

0TL.

Önder Sürücü Kursu

282 654 40 04

Ampul Ekonomik

0TL.

Selim Elektrik

Kiralık Mağaza

Atıf MUTLU

Atıf MUTLU 1963 yılında Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde doğmuşum. 1985 yılında Kara Harp Okulundan Jandarma Teğmen olarak mezun olup Türk Silahlı Kuvvetleri saflarına katıldım. Yarbay rütbesi ile emekli olduğum 2006 yılından beri Çorlu’da yaşıyorum. Evli ve iki erkek çocuk babasıyım. Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurul üyesiyim.
Yazar
Yazara Mesaj Yaz
Bu Bölümde Yazılan Yazıların Sorumluluğu Yazarlara Aittir
İNANDINIZ MI?  06.04.2017   (799) Okunma
İNANDINIZ MI?

“15 Temmuz darbedir, inanmayan haindir” buyurmuş sultan.

İnanacağız da Ocak 2017 de çalışmasını bitirmiş olan “Darbe Komisyonu” nun raporu yok. Komisyonun 3 aydır rapor “yazamaması” inandırıcı mı?

Hulusi Akar “darbe gecesi beni derdest edenlerin başında Tümg. Mehmet Dişli vardı” diyor ama 16 Temmuz sabahı aynı adamla helikoptere binip darbe değerlendirme toplantısına gidiyor. Siz inandınız mı?

MİT müşteşarı darbeyi 15 temmuz saat 13 civarı haber alıyor ama bir türlü başbakana ulaşıp da bunu bildiremiyor? İnandırıcı mı?

Odacıları bile dinleyen darbe komisyonu her ne hikmetse herşeyi bilen bu iki kişiyi dinlemiyor. Engellenmiş olabilir mi?

Kırk ayaklı darbe girişiminin 39 ayağı ortaya çıktı 40. Ayağı olan siyasiler kayıp? Sizce?

Darbeciler o kadar öküz ki Cumhurbaşkanını almaya giden timin helikopteri sebepsiz olarak Cumhurbaşkanı otelden ayrılıp İstanbul semalarına girene kadar pistte bekletiliyor. İnandınız mı?

Yine bu mal darbeciler darbeyi herkes duysun diye herşeyden önce akşamın erken saatinde İstanbul boğaz köprüsüne bir zırhlı personel taşıyıcı gönderip köprünün bir yönünü kesiyorlar. Hem de “Darbe sebebiyle köprünün bir yönünü kapattığımız için özür dileriz“ levhalarını koymadan. Ya sizce?

Darbe gecesi ele geçen ve işin yöneticisi olduğu söylenen Adil Öksüz gözaltındayken sır gibi bir işlemle serbest bırakılıyor. Güçlü birileri araya girmiş olabilir mi?

Darbeden sonra OHAL ilan eden iktidar neredeyse bir hafta içinde darbecileri destekliyor dediği bir ton devlet memurunu işten attı. Darbeyi bile haber alamayan bir iktidarın “kendi eliyle koymuş, hepsini fişlemiş gibi” işbirlikçileri bulabilmesi ne kadar inandırıcı değil mi?

ABD de yaşayan bir imamın gücünü öyle abarttılar ki ona deprem bile yaptırdılar. Muktedirler o sevgili Feto larını yönetenlerle işbirliği yapıp günah keçisi yaratmış olabilirler mi?

İşbirliği yapmadıklarını ispat etmek için “kandırıldık” diyerek iktidar olarak iki kazı bile güdemeyeceklerini açıkladılar. İnandınız mı?

Bir ülkenin iktidarı kandırılamaz, eğer kandırılıyorsa iktidar olamaz.

Kim ne derse desin rapor açıklanmadan ve “adil” yargılamalar bitmeden halkı buna kimse inandıramaz.

Bu kadar şüpheli konu sebebiyle muhalefet “bu bir darbe değil, kontrollü darbedir” diyor. Halbuki asıl darbe şimdi yapılmaya çalışılıyor; Cumhuriyeti devirerek.
Atıf MUTLU – Çorlu- 5.4.17

YAZANLAR

  Nizamettin GÜMÜŞ
  Feray KARAGÖZ
  Cenab ERSÖZ
  
  Nejdet KÜLÜNK
  Atıf MUTLU
  Murat SEVGİ
  Hüseyin KARADENİZ
  Gülgün KEÇECİ
  Zaim ERKEN
  Erdal ÖZCAN
  Doğan GÜNEŞ
  Gülbin PEKEL

SON BEŞ YAZI

  Her Sagcı Bir Gün Sola Dönecektir.
  Liyakat mı yoksa Yerli olmak mı?
  AKIL SAĞLIĞI RAPORUN
  EĞİTİM VE SANATTA UÇTUK
  KUDÜS

CME-M 5108 T

Adet  0 TL.

Kaan Beyaz Eşya

2826548866

Önder Sürücü Kursu

Adet  0 TL.

Önder Sürücü Kursu

282 654 40 04

Ampul Ekonomik

Adet  0 TL.

Selim Elektrik

Kiralık Mağaza

Vestel DDP-S1101 W

Adet  0 TL.

Kaan Beyaz Eşya

2826548866

Mevsim Buketi

Adet  0 TL.

Özgür Çiçek Evi

282 652 00 82

Cd Dvd Kutusu

Adet  0 TL.

Kiralık Mağaza

Kiralık Mağaza