Saksı No:2

29.00TL.

Özgür Çiçek Evi

282 652 00 82

Mini Ekler

TL.

Mevlana Pastanesi

282 673 11 76

Yarım ekmek arası

8TL.

Şanlı Urfa Kebap

282 651 87 00

Atıf MUTLU

Atıf MUTLU 1963 yılında Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde doğmuşum. 1985 yılında Kara Harp Okulundan Jandarma Teğmen olarak mezun olup Türk Silahlı Kuvvetleri saflarına katıldım. Yarbay rütbesi ile emekli olduğum 2006 yılından beri Çorlu’da yaşıyorum. Evli ve iki erkek çocuk babasıyım. Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurul üyesiyim.
Yazar
Yazara Mesaj Yaz
Bu Bölümde Yazılan Yazıların Sorumluluğu Yazarlara Aittir
BİZİ ADAM YERİNE KOYMUYORLAR YA…  07.08.2012   (1833) Okunma
* Şemdinli’de neler oluyor kalemşör? Hepimiz meraktan ölüyoruz, Bizi adam yerine koyup açıklama zahmetine katlanan yok.
* Savaş var Hasan dayı.
* Eee, nereden çıktı şimdi bu?
* Yeni değil ki, adamlar 1978 yılında Fis köyünde kuruluş toplantısında hedeflerini açıklamışlardı. “İran’da, Irak’da, Suriye’de ve Türkiye’de yaşayan Kürtler birleşerek bağımsız Kürditan’ı kuracağız” dediler ve hedeflerine yürümeye devam ediyorlar. Kurtarılmış bölge ilan etmek için Şemdinli’ye yükleniyorlar.
* Dün de 8 ocağa ateş düştü. İçimiz yanıyor. Orada çocukları olan herkes diken üstünde. Ne hükümetten ne de genelkurmaydan ses var. Orada görev yapan binlerce askerin anasını babasını adam yerine koyup, meraktan ölmesinler, yalan yanlış bilgi sahibi olmasınlar diye açıklama yapılmaz mı?
* Bir tek oy isterken adam yerine koyar “gibi” yaparlar Hasan dayı. Sen bunu bilenlerdensin.
* Hadi bizden utanmıyorlar Allah’tan da mı korkmuyorlar? Hergün ömrümüzden ömür gidiyor.
* İlahi Hasan dayı, Allah’tan inanan korkar . Görmüyor musun gündemde daha önemli işler var; silahlı kuvvetlerde ABD karşıtı vatan evlatları temizleniyor, ABD karşıtı olmasınlar diye yalnızca “Kurmay Subaylara” zam yapılıyor, imamlar camilerde çocuklarımızı imam hatiplere göndermemizi tavsiye ediyor, densizin biri 5 ve 6 ncı sınıflara geçen kızların başörtüsü sorunu olduğunu iddia edip hükumeti göreve çağırıyor. Bunca önemli sorun varken senin oğlun Şemdinli’de can derdindeymiş kime ne? O ateş yalnız seni yakar. Hafızan da zayıftır, zamanı gelince esip gürler Allah rızası için oy isterler, hipnotize olmuş gibi gider oy verirsin, çark dönmeye devam eder.
* Sen de bizi hepten aptal yerine koydun.
* Estağfurullah Hasan dayı. Bir haftadır ortalık cehennem gibi, hükümetten ne bir ses ne bir nefes diyorsun ama orada görev yapan binlerce vatan evladının ailelerinde de ne ses var ne soluk . Herhalde “tıp” oynamıyorlar diye düşündüm.
* Ne diyorsun yani; “ ey iktidar olmak için herşeyi yapanlar.,Allah’a inandığınızı zannettik Allah ile aldattınız, mert zannettik geceyarıları yasalarıyla arkamızdan vurdunuz, demokrat zannettik padişahlara rahmet okutur oldunuz, analar ağlamayacak, akan kan duracak dediniz can evimizden vurdunuz. “ mu diyelim?
* Valla sen bilirsin.
* Dünden beri düşünüyorum da hepsini hakettik aslında. Ama bizden oy isterken ağa da bizdik paşa da, biz ne dersek o olurdu, şimdi yüreğimiz yanarken bizi adam yerine koymuyorlar ya işte bunu haketmedik. Hem de hiç haketmedik.

YAZANLAR

  Nizamettin GÜMÜŞ
  Feray KARAGÖZ
  Cenab ERSÖZ
  Av. Burhan ATEŞ
  Nejdet KÜLÜNK
  Atıf MUTLU
  Murat SEVGİ
  Hüseyin KARADENİZ
  Gülgün KEÇECİ
  Zaim ERKEN
  Erdal ÖZCAN
  Doğan GÜNEŞ
  Gülbin PEKEL

SON BEŞ YAZI

  AKIL SAĞLIĞI RAPORUN
  EĞİTİM VE SANATTA UÇTUK
  KUDÜS
  Tek suçlu Zarrab mı?
  vizyon Misyon

Guzmanya

Adet  45.00 TL.

Özgür Çiçek Evi

282 652 00 82

Klasör Geniş Spectra

Adet  2.30 TL.

Yükselen Kırtasiye

282 651 01 26

Dürüm Döner

Adet  5.00 TL.

Kasaba Döner

2826520575

Çoban salata

Adet  4 TL.

Class Döner

282 651 50 61

Kilis Tava

Adet  0 TL.

Şanlı Urfa Kebap

282 651 87 00

Saray Sarma

Kilo   TL.

Mevlana Pastanesi

282 673 11 76