HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Okul Ürünlerinde Kampanyalar Orion da

 Okul alışverişlerinin yoğunlaştığı bu günlerde, çantadan ayakkabıya, kırtasiyeden teknolojik gereçlere birçok ürün Orion’da aileleri bekliyor. Yüzlerc

corlu 09.09.2017 10:56:52    (356) Okunma

Okul alışverişlerinin yoğunlaştığı bu günlerde, çantadan ayakkabıya, kırtasiyeden teknolojik gereçlere birçok ürün Orion’da aileleri bekliyor. Yüzlerce natifin bulunduğu Orion mağazalarında alışverişlerini Orioncard’ıyla yapanlar, Kapadokya-Kayseri Tatili kazanma şansını da artırıyor.

Orion mağazalarının okul hazırlığındaki ailelere yönelik kampanyaları başladı. Boyner, Desa, Adidas, Ayakkabı Dünyası, Hatemoğlu, Up&Up, Defacto, LC Waikiki mağazalarında okul ihtiyaçlarınıza yönelik binlerce farklı ürün bulabilirsiniz. Avantajlı kampanyalarla satışa sunulan ürünler giyimden ayakkabıya, çantadan kırtasiye ürünlerine kadar çok çeşitli.

Desteklediği takımın ürünlerini kullanmayı tercih eden öğrenciler için GS Store, Fenerium ve Kartal Yuvası mağazalarında da çanta ve kırtasiye ürünleri satışa sunuluyor. Anaokulundan üniversiteye kadar her yaştan öğrenciye aradığı ürünü sunan D&R Orion mağazası, yeni okul döneminde öğrenci ve velilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılamak için hazır.

Öğrencilerin okulda ihtiyaç duyabileceği zengin ürün çeşidiyle Orion Migros, okula yönelik pastel tonlardaki tema ürünleriyle English Home, kızların severek kullanacakları onlarca toka ve taç modeliyle Prenses Bijuteri, sezon modasını yansıtan modelleriyle Şık Çanta, okul alışverişinin olmazsa olmaz duraklarından birkaçı.

Alışverişinizle Kapadokya tatili kazanabilirsiniz

Eylül ayında alışverişlerini Orion’da Orioncard’ıyla yapan iki kişi, çift kişilik Kapadokya-Kayseri Turu kazanacak. Okul alışverişlerinde de Orion’u tercih edenler, tatil kazanmak için şanslarını artırabilirler. Çorlu Travel’ın 26-29 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek bu turuna katılma hakkı kazanmak için Orion Danışma’dan bilgi alabilirsiniz.

Okul ürünü bağışlayın, çocukları sevindirin

Orion’un geçtiğimiz ay başlattığı sosyal sorumluluk kampanyası “Her Şey Çocuklarımız İçin” devam ediyor. İhtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere, okul kıyafeti, okul ayakkabısı, çanta, kırtasiye malzemesi, hırka, mont gibi ürünlerin kabul edildiği kampanya standı Orion alt katta. Çocuklarınız için yaptığınız alışverişin yanında bağışlamak üzere de ürünler alarak, kampanya standına getirebilirsiniz.

corlu 09.09.2017    (356) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Adrese Teslim İhale Meclise Geldi
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Kadir Abi Sonunda İtiraf Etti.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Belediye Başkanları Rahatsız
  TEKPARK Basın Toplantısı da Fiyasko
  Asker Hastanesi Müze Olursa Belediye Hazır
  Otobüs Mü Reklam Panosu Mu?
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Abdullah Baş Yeniden Oda Başkanı Seçildi 22.01
  Devir Değişti Dünya Değişti Zihniyet Değişmedi 22.01
  Haftanın Spor Panoraması 22.01
  Başkan Yüksel Asker Düğününe Katıldı 22.01
  Seçim Müdürü Bu Olayın Hesabı Sorulacak 21.01
  Şoförler Odası Seçiminde Salon Karıştı. 20.01
  İstek Sizden Hizmet Bizden 19.01
  Arı Üreticilerine Destekte Bulunuldu 18.01
  Öğrencilere Karne Hediyesi Büyükşehirden 18.01
  Büyükşehirden Ulaşım Hizmeti 18.01
  Kimsesizler Evi Faaliyete Geçiyor 18.01
  Çocuklarımız İlk Defa Sinemaya Gitti 18.01
  Başarılı Eğitimcilerini ve Çalışanlarını Ödüllendirdi 18.01
  KOSGEB Girişimcilik Sertifikaları Törenle Dağıtıldı 18.01
  Çorlu Belediyesi Engel Tanımıyor 17.01

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası