HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Çorlu Cep Tv Fark Yaratıyor

 Corlu’nun haber portalı www.corluda.com ve Yorum Gazetesi işbirliği ile yaklaşık 6 ay önce sosyal paylaşım sitesi facebookta hayata geçirilen Corlu Ce

corlu 12.09.2017 09:00:57    (963) Okunma

Corlu’nun haber portalı www.corluda.com ve Yorum Gazetesi işbirliği ile yaklaşık 6 ay önce sosyal paylaşım sitesi facebookta hayata geçirilen Corlu Cep TV’ büyük ilgi ile takip edilmeye devam ediyor.

Her sabah saat 10.00’ da Gülgün Pala Keçeci ve Ercan Kılıçlı’nın hazırlayıp sunduğu haber programı ‘Kahve Molası’nda gazete başlıkları, Çorlu’da ve çevresi ile ilgili haberler, yorumlar ve takipçilerden gelen sorunlara çare bulunuyor.

Corlu Cep TV’nin canlı yayınlarıda büyük beğeni ile takip ediliyor. 6 aylık kısa bir sürede takipçilerin büyük ilgisini gören Corlu Cep TV sayfasını Facebook’tan takip ederek canlı yayınlara an ve an ulaşabilirsiniz.

Corlu Cep TV bu güne kadar canlı yayınlarında AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Teski Genel Müdürü Şafak Başa, Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıkurt, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Kerim Atalay, CHP Çorlu İlçe Başkanı İsmail Akar, Saadet Partisi İl Başkan Yardımsını Murat Vakitçi, BBP Çorlu İlçe Başkanı İsmail Ceylan, MHP eski ilçe başkanlarından Saral Sarıalioğlu Çorlu Ülkü Ocakları önceki dönem ilçe Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Renkly Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Umut Güngör, Trakya Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Doğan Durmaz, dernek başkanları, stk temsilcilerini ağırladı.

Haber canlı yayınlarındaki özel ropörtajlarda Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Milletvekilleri Ayşe Çetin Doğan, Mustafa Yel, CHP Milletvekilleri Candan Yüceer, Faik Öztrak, CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu TSO Başkanı İbrahim Gönül, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Çorlu İl Müftüsü Adem Gülmek, Hürriyet Gazetesi Yazarı Yalçın Bayer, Corlu Cep TV takipçileri ile buluşan isimler oldu.

Öte yandan, Corlu Cep TV takipçileri Çorlu, Ergene ve Süleymanpaşa’ya gelen ünlü sanatçılarıda Corlu Cep Tv vasıtasıyla canlı olarak izleyebiliyorlar.

corlu 12.09.2017    (963) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Belediyeden Geri Dönüşüme Tam Destek 23.05
  Başkan Sarıkurt Asfalt Çalışmalarını İnceledi 23.05
  Marmara Gazeteciler Federasyonunun Başkan Yardımcılığı Çorluya 23.05
  İftarda Hatip Mahallemizdeydik 23.05
  12 Belediye Allahın İzniyle Bizim Olacak 23.05
  Bulgaristan’daki Soydaşlarımızla İftarda Buluştuk 21.05
  Ergenede 19 Mayıs Coşkusu Yaşandı 21.05
  Rasim Yüksel Özgürlüğüm Yok dedi. 19.05
  Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan Gezileri Başladı 19.05
  Ergene de Bu Yılda İftar Sofraları Kuruluyor 19.05
  Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor 19.05
  Üstün Gece Gündüz Demeden Çalışıyor 17.05
  Kurtuluş Ay Seçilmiş Gibi Çalışıyor 17.05
  Ramazan Ayının ilk Günü Oruçlar Aşevinde Açıldı 17.05
  Muhteşem Ramazan ve Bayram Etkinlikleri Trend Arenada 17.05

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası