HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Pazarcılar Odası Başkanı Özür Diledi

 Pazarcılar Odası Başkanı Enver Şengelir, söylemiş olduğu bir söz nedeni ile Çorlu halkından özür diledi. Pazarcılar odası başkanı Enver Şengelir gönde

corlu 10.03.2018 10:11:03    (641) Okunma

Pazarcılar Odası Başkanı Enver Şengelir, söylemiş olduğu bir söz nedeni ile Çorlu halkından özür diledi. Pazarcılar odası başkanı Enver Şengelir gönderdiği açıklamada ´Söylediğim cümle federasyon başkanına söylenmiştir, yanlış anlaşılma olduysa başta Pazarcı esnafı olma üzere Çorlu´lu hemşerilerimden özür dilerim´ dedi.

Basın Açıklaması şöyle:
Çorlu Pazarcılar Odası seçimleri sonrasında benim şahsım üzerinden başlatılan bölücü ırkçı söylemleri şiddetle kınıyorum. Biz Çorlu’da yaşayan başta pazarcı esnaf arkadaşlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımız birlik beraberlik ve huzur içinde yaşamaktayız ve yaşamaya devam edeceğiz.

Bir kesim gazeteci arkadaşlarımızın gerçeği öğrenmeden şahsım hakkında yaptığı haberleri gazetecilik etik ilkelerine yakışmadığını, olayın gerçeğini öğrenmeden haber yapmasını da kınıyorum.

Çorlu Pazarcılar Odası seçimlerinin hemen sonrasında salonda söylemiş olduğum ‘’700 Km öteden Gelip Çorlu esnafının oyunu alamasınız’’ sözü Ankara’dan gelen Pazarcılar Federasyon başkanı hitaben söylenmiştir.

Bilindiği üzere her odanın bağlı olduğu Ankara merkezli federasyonlar vardır. Bizim Çorlu Pazarcılar Odasının da bağlı olduğu Pazarcılar Federasyonu başkanı ile benim aramda şahsi olarak başkanlık yarışı yaşanmaktadır. Federasyon başkanını davet etmemize rağmen Çorlu Pazarcılar Odası seçimlerine gelmiş ve karşı adaya açık destek vermiştir.

Çorlu Pazarcı esnafının teveccühü ile kazandığımız seçim sonrasında salonda söylediğim ’700 Km öteden Gelip Çorlu esnafının oyunu alamasınız’’ cümlesi tamamen Ankara’dan gelen Federasyon başkanına söylenmiştir.

Ben Enver Şengelir olarak insanın memleketine hiç bakmam ahlakına iş anlayışına bakarım. 4 dönemdir gururla görev yaptığım Çorlu Pazarcılar Odası yönetiminde bu güzel Türkiye’mizin Kars’ından, Ardahan’ınından, Tunceli’den Malatya’dan Kahramanmaraş’ından, Balıkesir’inden Samsun’undan kalkıp ekmek davası için Çorlu’ya gelmiş bir çok arkadaşım yönetim kurulunda beraber görev yaptık yapmaya da devam edeceğiz.

Seçim sonrası salonda söylediğim bu cümlenin hedefi belli olmasına rağmen başta Pazarcı esnafımız olmak üzere Çorlu’da yaşayan tüm hemşehirilerimden özür dilemeyi de erdemlik olarak sayarım.

Çorlu Belediye Başkanımız Sayın Ünal Baysan’ın güzel söylemini burada tekrarlama istiyorum ‘’Adımız Çorlu Soyadımız Türkiye’’
Enver ŞENGELİR
Çorlu Pazarcılar Odası Başkanı

corlu 10.03.2018    (641) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Adrese Teslim İhale Meclise Geldi
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Kadir Abi Sonunda İtiraf Etti.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Belediye Başkanları Rahatsız
  TEKPARK Basın Toplantısı da Fiyasko
  Asker Hastanesi Müze Olursa Belediye Hazır
  Otobüs Mü Reklam Panosu Mu?
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Gaziler Derneğini Ziyaret Ettiler 22.03
  Onlar Bizim En Temiz Kalpli Arkadaşlarımız 22.03
  Başkan Albayrak 4 İlçeyi Ziyaret Etti 22.03
  Hazırladıkları Proje İle Ihlamura Can Verdiler 22.03
  Çorludaki Emekli Astsubayradan Mehmetçiklerimize Destek 22.03
  AKPARTİ de ŞOK İstifa 22.03
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı. 22.03
  Engin Adıgüzeloğlu ÇİSAD Yönetimini Ziyaret Etti 21.03
  Esma Akkaya Milli Takım Adına Güreşecek 20.03
  Atatürk Parkında Çalışmalar Başladı 20.03
  Denetim Komisyonu İncelemelerini Sürdürüyor 20.03
  CHP Genel Başkan Yardımcılarından Ziyaret 20.03
  Ergene’de Şehitler Rahmet, Minnet ve Dualarla Anıldı 20.03
  Yankı Belgeseli’nin Galası Trend Arena’da Yapıldı 20.03
  AFAD Eğitimleri Başarıyla Tamamlandı 20.03

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası