HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Çorlunun 5 Yıldızlı Fast Foodçusu

 Omurtak Caddesi üzerinde ki Total benzinlik yanında oluşturmuş olduğu minibus fast food işletmesi ile kısa sürede Çorlunun damak tadına yeni bir dokun

corlu 12.04.2018 16:05:57    (716) Okunma

Omurtak Caddesi üzerinde ki Total benzinlik yanında oluşturmuş olduğu minibus fast food işletmesi ile kısa sürede Çorlunun damak tadına yeni bir dokunuş yapan Şükrü Arslan bu oluşumun büyük bir hayal ile başladığını belirtti.

Kardeşim İle Bu İşe Başladım

Çorluda yaklaşık olarak 2 haftadır gıda sektörü alanında hizmet veren minibus fast food işletmecisi Şükrü Arslan Çorluya çok farklı bir konsept getirdiklerini belirtti. Şükrü Arslan erkek kardeşi Hüseyin Arslan ile bu işe koyulduklarını belirterek büyük bir hayali gerçeğe dönüştürmenin projesi olduğunu belirtti.

Büyük Bir Hayalin Projesi

Şükrü Arslan, Çorlu Özel Reyap Hastanesi karşısında bulunan Total Benzinlik yanında minibus fast food işletmemiz ile 2 hafta önce işe koyulduk. Çok kısa sürede müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Bu projeyi hayata geçirmeden önce Çorluda gıda konusunda neler yapabiliriz diye düşündük, buna önce büyük bir otobüsü restauranta dönüştürme hayaliyle başladık fakat aracın belgelendirmeleri, vergilendirmeleri daha farklı olduğu için bu hayalimizi, projemizi biraz uzattık. Sonra bunu ufak bir minibüsle yaparız diyerek işe koyulduk ve en nihayetinde bu güzel fast foof işletmemizi hayata geçirdik dedi.

1 Yıllık Araştırmanın Eseri

Projenin 1 yıllık bir araştırmanın eseri olduğunu belirten Arslan, Çorluda bu konsepte başarılı olmuş 6 arkadaşımız ile 1 yıllık bir görüşme, toplantılar sonrasında bu şirin ve bir o kadar güzel minibusumuzu yapma kararı aldık. İçini baştan aşağı yenilediğimiz minibusumuzu güzel bir mutfağa dönüştürdük dedi.

Herkes Damak Tadımızı Beğeniyor

Arslan, İşletmemizde bütün belgelerimiz tam, hiç bir eksiğimiz bulunmuyor, işletmemizde ürünlerimiz markalıdır, bütün ürünlerimizde hijyen belgelerimiz vardır. Mutfak kısmımızda sosisli, tost çeşitleri, sucuk ekmek, köfte, hamburgerlerimiz var. Çorluda yaklaşık 2 haftalık bir firma olmamıza rağmen müşterilerimizden gelen geri dönüşler çok olumlu, herkes damak tadımızı beğendi dedi.

İlk Gelen Bizde Misafirdir

Arslan, İlk gelen müşteri bizde müşteri değil misafirdir, lezzete bakar ikinciye geliyorsa müşteri olmuştur, Allahımıza şükürler olsun ikinciye, üçüncüye, dördüncüye gelen çok dostlarımız oldu, burada yeni tanıştığımız arkadaşlarımız oldu, öğrenci kardeşlerimiz oldu, özellikle öğrenciler Çorluda hep aynı şeyleri yemekten bıktıkların söyleyerek bizleri tercih ettiklerini, damak tadımızı çok beğendiklerini belirttiler dedi.

En Taze Ürünleri Satıyoruz

İşletmemizde satılacak kadar ürün yapıyoruz, yani bizde kıyma yada et 1 gün dahi bekletilmez, en taze haliyle tüm ürünlerimiz müşterilerimize servis edilir. Özel Çorlu Reyap Hastanesi Total benzinliğin yanında minibus firmamız ile Çorluda vatandaşlarımıza hizmet vermekten ötürü gayet mutluyuz. Tabi gezici minibusumuz ile Çorlunun her noktasında da olabiliriz.

Sabah 3 Saat Temizlik

Firmamız sabah saat 09.00da açılıyor gece yarısı saat 02.00a kadar hizmet veriyor, fakat sabah saat 09.00 ile 12.00 saatleri arasında firmamızda detaylı bir temizlik yapılıyor yani bu saatlerde fast food ürünleri satılmıyor.

Kendi Özel Menülerimiz Var

Kendi özel menülerimiz var yani speciallarımız bunları müşterilerimize satmıyoruz ikram ediyoruz ve onların vermiş olumlu olumsuz yorumlar sonrasında bu özel specialları menümüze ekliyoruz, bunun için çok farklı bir çalışmamız var.
Kaynak: Çorlu Gazetesi


corlu 12.04.2018    (716) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  31 Mart Seçimlerinde Tekirdağ Adayları
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  AK Parti Adayına İlk Tepkiler
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Mestan Özcan; Bana Martaval Okumasınlar 20.03
  Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler 18.03
  Siyasette Seviye Çok Düştü 18.03
  Mestan Özcan Rakibi Kadir Abiye Sordu? 17.03
  Sarıkurt; Borç Alan Emir Alır 17.03
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı. 15.03
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak 13.03
  Faik Öztrak Bu Seçimde Acaip Şeyler Oluyor. 11.03
  Çorlu Belediyesine 3 Soru 11.03
  Medyada Kadın Eşitsizliği 11.03
  Tatile Gidemeyenler ORİONda Şansını Denesin 11.03
  Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle 05.03
  Adalı ve Karabulak voleybolun unutulmazlarında 05.03
  Türkiye enflasyonda ilk 10da 05.03
  İŞDER, Çorlu Eski Kaymakamı Levent Kılıçı Salihli de ziyaret etti 05.03

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası