HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Muhteşem Ramazan ve Bayram Etkinlikleri Trend Arenada

 Bölgesinde her yaştan insana sunduğu dolu dolu etkinlikleri ve kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarıyla her daim adından söz ettiren Etkinliklerin Tek A

corlu 17.05.2018 14:34:01    (342) Okunma

Bölgesinde her yaştan insana sunduğu dolu dolu etkinlikleri ve kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarıyla her daim adından söz ettiren Etkinliklerin Tek Adresi Trend Arena, Ramazan ayı boyunca birbirinden farklı etkinlikleriyle göz doldurmaya devam edecek.

İki yıl gibi kısa bir sürede kazandığı ivmenin haklı gururunu yaşayan Trend Arenada Ramazan Etkinlikleri ile de eğlenmeye ve eski iftar coşkusunu yaşamaya doyacaksınız. Ramazana eğlenceli bir başlangıç yapmayı hedefleyen Trend Arenada etkinlikler 19 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olup 14:00- 18:00 saatleri arasında Trend Arenaya gelen ziyaretçiler hiçbir alışveriş koşulu gözetmeksizin karikatürlerini çizdirerek bu yıl da ilk bayram hediyelerini Trend Arenadan alacaklar. Karikatür etkinliği 27 Mayıs, 3-8 ve 10 Haziran da 14:00 - 18:00 saatleri arası meraklıları için etkinlik alanında yerini alıyor olacak. Etkinlikleri bu kadarla sınırlı kalmayan Trend Arenada 20 Mayıs Pazar ve 8 Haziran Cuma günleri muhteşem bir İllüzyon Gösterisi, 2 Haziran Cumartesi günü ise Aşuk İle Maşuk oyunu ile nostaljik bir hava esecek.

Geniş bir Ramazan Programı ile ziyaretçilerinin karşısına çıkacak olan Trend Arena, 26 Mayıs ve 9 Haziran Cumartesi günlerinde Semazen Gösterisi ile Ramazan duygusu zirveye çıkarken; iftarını burada açmayı tercih eden ziyaretçiler hafta içi her akşam Ney Dinletisi eşliğinde Ramazan huzurunu, 15 Haziran Cuma günü Fasıl eşliğinde Bayram coşkusunu doyasıya yaşayacaklar.

Çocukları da her daim düşünen Trend Arena, bayramın ilk üç günü Süper Çocuk Show, Mini Club, Maskot Rock Grubu, Mini Disco etkinlikleri ve birbirinden eğlenceli Çocuk Yarışmaları ile çocuklara da bayram coşkusu yaşatacak.

Her Bütçeye Uygun Kaliteli İftar Menüleri Trend Arena’da

Çorlu Trend Arena Ramazanda da etkinliklerin ve lezzetin tek adresi olacak. Birbirinden çeşitli ve leziz yemekleriyle Trend Arena restoranları Ramazan menülerini ziyaretçileri için hazırladı. 19.90 TL’den başlayan Ramazan menüleri ve hafta içi her akşam Ney Dinletisi eşliğinde Ramazan eğlencesinin nabzı Trend Arena’da tutulacak. Beyaz et severler tavuğun en lezzetli halini Tavada Tavuk’ta deneyimlerken, kırmızı etten vazgeçmem diyenler çorbadan tatlıya oluşturulan ızgara menülerini sadece 29.90 TL’ye yemenin mutluluğunu yaşayacak. İskender’i usulüne göre yerim diyenler için hazırlanan Bay Döner’in nefis İskender menüleri 33.99 TL’lik özel Ramazan menüsü fiyatıyla Çorlu Trend Arena’da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

corlu 17.05.2018    (342) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Kaymakam Hastayı Evinde Ziyaret Etti 21.01
  Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı? 12.01
  Onkoloji Hastanesi Belediyede Takıldı 11.01
  Kanser Ölümlerinde Tekirdağ 4. Sırada 10.01
  İstanbul un Kadir Abisi Nerede 07.01
  AKPARTİ Kazanırsa Sorumlusu CHP Olur. 04.01
  İŞDER İş Fuayesi düzenliyor 04.01
  Bizim için Şehit Olanlara Layık Olabiliyormuyuz 31.12
  Nuh Nuhoğlu Görevi Bırakma Sinyali Verdi. 30.12
  Öztrak; İstanbul da Seçimi Kaybedecekler 29.12
  2018 de En Çok Bu Kelimler Arandı. 29.12
  ÇORLU CEP TV takipçileri 2019a şanlı girdi 29.12
  Yılbaşı hediyeniz Orion’dan 29.12
  Büyükşehir Belediyesi’nden Eğitime Uygulama Desteği 29.12
  Tekirdağda İşsiz Sayısı Kaç? 27.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası