HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Ergenede Yaz Okulu Kursları Başlıyor

 Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Ergene Belediye Başkanlığı, ilçe genelinde yaşayan öğrencilere yönelik düzenledi

corlu 17.07.2018 16:46:30    (251) Okunma

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Ergene Belediye Başkanlığı, ilçe genelinde yaşayan öğrencilere yönelik düzenlediği Yaz Okulu Kurslarının startını verdi.

Ergene ilçesinde yaşayan çocukların yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak adına hayata geçirilen Yaz Okulu Kursları ilçe genelinde vatandaşların ve öğrencilerin memnuniyetiyle karşılanırken; Basketbol, Voleybol, Halk Oyunları, İngilizce, Futbol ve Görsel Sanatlar kursuna katılan öğrencilerin kursların verildiği alana servisler ile götürülüp, getirilirken kurs kıyafetlerinin de belediye tarafından karşıladığının bilgisi kaydedildi.

Sporun önemine değinerek geleneksel olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları’nın çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine büyük katkı sağladığının altını çizen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ Kurslar sayesinde gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak durarak tatil boyunca eğlenceli zaman geçirmektedir. Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışarak gençlerimizin, çocuklarımızın için sosyal, eğitsel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz okulu kurslarımızı her yıl devam ettirme hedefindeyiz’ dedi.

Başkan Yüksel: Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır

Belediye Başkanı Rasim Yüksel ayrıca ‘Gençliğimizi önemsiyor ve değer veriyoruz. Gücünü gençlikten alan ülkemiz, kuvvetini spordan alan gençliğimiz için, 500 kişilik Kapalı Spor Salonumuzun hizmete açılması ile geleceğimizin teminatı çocuklarımız için açtığımız kurslarımızın startı bu yıl spor salonunda verdik. İlçemiz genelinde gençlerimiz için sosyal aktivite alanı oluşturmak adına sürdürdüğümüz çalışmalarımız ilçemiz içinde arttarak devam ediyor. Bowling salonundan ve diğer sportif aktivitelerin yapıldığı Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu sabah 08:30 – 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu hedef doğrultusunda gençler için kişisel becerilerini geliştirebilecekleri kurslar gibi önemli projeleri bir bir hayata geçirirken, Velimeşe Mahallesi’nde Kapalı Spor Salonuyla ilçe genelinde gençlerin keyifli zaman geçirmelerini sportif aktivitelerin yanı sıra sosyal alan gelişimini sağlayacağız’ ifadelerine yer verdi.

corlu 17.07.2018    (251) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  CHP Çorludan Yeni A.Adayları Geliyor 18.10
  ORİON AVM 19. Yaşını Kutluyor. 15.10
  Önseçim Sandığını Örgütün Önüne Koyun 15.10
  İbrahim Uyan Arkamdan Vuruldum 13.10
  Aden Koleji Fark Yarattı 11.10
  BOCCE Takımını Kur ORİON a Gel 11.10
  Tekirdağ Barosu Bambaşka Olacak. 08.10
  Vezir Sofrası Açıldı. 08.10
  Rasim Yüksel in En Büyük Hayali 08.10
  İş ve Personel Arayanlar Burada Buluştu 06.10
  CHP Çorlu da İstifalar Başladı. 05.10
  Nuh Nuhoğlu Neden İstifa Etti. 02.10
  Doğa Sporları Alanı Olsun 02.10
  Kadir Başkan Sosyal Medyadan Cevap Verdi. 01.10
  Efsane Mecit Dede Muhtarlığa Aday 28.09

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası