HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Ergenede Yaz Okulu Kursları Başlıyor

 Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Ergene Belediye Başkanlığı, ilçe genelinde yaşayan öğrencilere yönelik düzenledi

corlu 17.07.2018 16:46:30    (357) Okunma

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Ergene Belediye Başkanlığı, ilçe genelinde yaşayan öğrencilere yönelik düzenlediği Yaz Okulu Kurslarının startını verdi.

Ergene ilçesinde yaşayan çocukların yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak adına hayata geçirilen Yaz Okulu Kursları ilçe genelinde vatandaşların ve öğrencilerin memnuniyetiyle karşılanırken; Basketbol, Voleybol, Halk Oyunları, İngilizce, Futbol ve Görsel Sanatlar kursuna katılan öğrencilerin kursların verildiği alana servisler ile götürülüp, getirilirken kurs kıyafetlerinin de belediye tarafından karşıladığının bilgisi kaydedildi.

Sporun önemine değinerek geleneksel olarak düzenlenen Yaz Spor Okulları’nın çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine büyük katkı sağladığının altını çizen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ Kurslar sayesinde gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak durarak tatil boyunca eğlenceli zaman geçirmektedir. Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışarak gençlerimizin, çocuklarımızın için sosyal, eğitsel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz okulu kurslarımızı her yıl devam ettirme hedefindeyiz’ dedi.

Başkan Yüksel: Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır

Belediye Başkanı Rasim Yüksel ayrıca ‘Gençliğimizi önemsiyor ve değer veriyoruz. Gücünü gençlikten alan ülkemiz, kuvvetini spordan alan gençliğimiz için, 500 kişilik Kapalı Spor Salonumuzun hizmete açılması ile geleceğimizin teminatı çocuklarımız için açtığımız kurslarımızın startı bu yıl spor salonunda verdik. İlçemiz genelinde gençlerimiz için sosyal aktivite alanı oluşturmak adına sürdürdüğümüz çalışmalarımız ilçemiz içinde arttarak devam ediyor. Bowling salonundan ve diğer sportif aktivitelerin yapıldığı Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu sabah 08:30 – 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu hedef doğrultusunda gençler için kişisel becerilerini geliştirebilecekleri kurslar gibi önemli projeleri bir bir hayata geçirirken, Velimeşe Mahallesi’nde Kapalı Spor Salonuyla ilçe genelinde gençlerin keyifli zaman geçirmelerini sportif aktivitelerin yanı sıra sosyal alan gelişimini sağlayacağız’ ifadelerine yer verdi.

corlu 17.07.2018    (357) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Gazeteciler S.O.S Verdi 21.05
  19 Mayıs Çorluda Çoşku İle Kutlandı 21.05
  Zabıta Fırınlarda Gramaj Kontrolü Yaptı 18.05
  Emlak Konutları Köprülü Kavşağına Başlanıyor. 13.05
  Hurda Araçlar Toplatıldı 13.05
  Arsayı Çorlu dan Sat, Okulu Kapaklı ya Yap 06.05
  2 Lige Çıkmaya Ramak Kaldı 04.05
  Çorlu İçin Gurur Kaynağısınız 03.05
  Çorlunun Havası Değişiyor. 25.04
  Sarıkurt; 1 mm Dahi Geri Adım Atmayacağız 23.04
  Mv. İlhami Aygun 23 Nisan Mesajı 23.04
  Mv. nin Çocukları Bakanlıkta İşe Başladı. 21.04
  Çorlu Belediyesi 2018 Denetim Raporu. 15.04
  Ergene Samsunlular Derneğine Yeni Başkan 15.04
  Çorlu Belediye Meclisinde Görev Bölümü Yapıldı 14.04

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası