HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Gazetecilerden Kaymakama Veda

 

Çorlu´daki gazeteciler görev süresi biten ve Manisa Salihli´ye atanan Çorlu kaymakamı Levent Kılıç´ı uğurlamak için Özsüt kafede sabah kahv

corlu 12.09.2018 13:24:14    (889) Okunma

Çorlu´daki gazeteciler görev süresi biten ve Manisa Salihli´ye atanan Çorlu kaymakamı Levent Kılıç´ı uğurlamak için Özsüt kafede sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Zaman zaman duygulu anların yaşandığı kahvaltıda kaymakam Levent Kılıç Çorlu´daki anılarını anlatırken duygulandı ve yine ağlamamak için su içti.

Çorlu´da görev yaptığı 4 yıllık süreyi üniversite öğrenciliği ne benzeten Kaymakam Levent Kılıç "Üniversite 4 yıl, ben de burada bir üniversite hayatı yaşamış oldum, çok şeyler öğrendim, çok arkadaş dost kazandım, o anlamda ben hem sizlere hem de Çorlu´daki vatandaşlara sizin nezdinizde çok teşekkür etmek istiyorum. Biz de Çorlu´yu çok sevdik, herkesi saygıyla selamlıyorum. Salihli´de bir eviniz olduğunu söylemek istiyorum, ziyaretlere de bekliyoruz inşallah" dedi.

Basin mensuplarının Çorlu´daki  anılarını sorması üzerine kaymakam  Levent Kılıç "Sizlerle ilgili anılarım var en azından her hafta arkadaşlarla maç yapıyorduk, futbol sahasında Kaymakam falan dinlemiyorlardı ama her şey çok güzeldi, Tabii bu güzellik her şey benim tek başıma yapmış olduğum bir şey değil, hepsi birlik ve beraberlik içinde oldu, o kadar çok anım var ki hangi birisini anlatayım, aklıma ilk gelen 15 Temmuz gecesi tam evden çıktığım anda benim oğlum beni bırakmak istemedi, o çok duygusal bir çocuktur benim yanımda olmak istedi, Halbuki benim yanımda korumalarım vardı, ama o da beni korumak istedi "ya askerler sana da bir şey yaparsa" dedi ne yapacaklardı belki bilmiyordum ama oğlum da sabaha kadar benimle beraber oldu, oğlumun o gece bütün gece benim yanımda olması beni çok duygulandırdı" dedi 

Çorlu´da unutamadığı başka bir anısı anlatan Kaymakam Levent Kılıç "bu anımın içinde hem acıtasyon var hem de bir komik durum var, Çorlu´daki Sakatlar okuluna bir gün ziyarete gittim, oradaki öğrenciler benimle birlikte halı sahada maç yapmak istediler, tamam dedim, halı sahada Maç yaptık maç esnasında Down sendromlu bir öğrenci gol attı, gol sevinci sonrasındaki hac cikartma işareti cok dikkatimi çekmisti. Tabi o yaptigi işaretin farkında degil ama spora futbola gelmek istiyorum demek ki toplum uzerinde ne kadar çok etkoli bir spor"dedi.
Konuşmaların ardimdan Corlu Gazeteciler Dermegi Baskani Levent Silistre tarafından Kaymakam Levent Kılıç ´a plaket takdim edildi.
 Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu
corlu 12.09.2018    (889) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Kaymakam Hastayı Evinde Ziyaret Etti 21.01
  Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı? 12.01
  Onkoloji Hastanesi Belediyede Takıldı 11.01
  Kanser Ölümlerinde Tekirdağ 4. Sırada 10.01
  İstanbul un Kadir Abisi Nerede 07.01
  AKPARTİ Kazanırsa Sorumlusu CHP Olur. 04.01
  İŞDER İş Fuayesi düzenliyor 04.01
  Bizim için Şehit Olanlara Layık Olabiliyormuyuz 31.12
  Nuh Nuhoğlu Görevi Bırakma Sinyali Verdi. 30.12
  Öztrak; İstanbul da Seçimi Kaybedecekler 29.12
  2018 de En Çok Bu Kelimler Arandı. 29.12
  ÇORLU CEP TV takipçileri 2019a şanlı girdi 29.12
  Yılbaşı hediyeniz Orion’dan 29.12
  Büyükşehir Belediyesi’nden Eğitime Uygulama Desteği 29.12
  Tekirdağda İşsiz Sayısı Kaç? 27.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası