HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Kaymakama Ziyaretler Devam Ediyor.

 Çorlu kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Cafer Sarılıya hoş geldiniz ziyaretleri devam ediyor. Çorlu´daki STK temsilcilerin ziyaret ettiği Çorl

corlu 28.09.2018 14:24:54    (862) Okunma

Çorlu kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Cafer Sarılıya hoş geldiniz ziyaretleri devam ediyor. Çorlu´daki STK temsilcilerin ziyaret ettiği Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı´ya bire ziyarette Çorlu Gazeteciler Derneğini yaptı.

Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu ve dernek üyeleri 1 Eylül tarihinde yayımlanan kararname ile Çorlu Kaymakamlığı’na atanan Cafer Sarılı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

Kaymakam Sarılı; “Çorlu Gerçek Anlamda Saygın ve Büyük Bir İlçe”
Çorlu Kaymakamı Sarılı gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken görev süresi boyunca basın mensupları ile iyi bir diyalog içerisinde bulunacağını belirtti. Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ayrıca Çorlu`nun 1. Sınıf bir ilçe olduğuna vurgu yaparken; “Göreve başlamam hasebiyle birçok sivil toplum kuruluşu, oda ve dernekler hoş geldin ziyaretinde bulundu. Bu ziyaretler çerçevesinde edindiğim izlenim Çorlu`nun gerçek anlamda saygın ve büyük bir ilçe olduğu. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odamızın Türkiye`de ilk 10 içerisinde yer aldığını öğrendim” dedi. Okul çevrelerinde ki güvenlik ve uyuşturucu madde kullanımının engellenmesine ilişkin çalışmalara önem vereceğini de sözlerine ekleyen Sarılı; “Bu anlamda basın mensuplarımızla da paylaşım içerisinde bulunacağım” ifadelerine yer verdi.
Başkan Silistre Derneğin Çalışmaları Hakkında Bilgiler Aktardı
Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre ise derneğin yönetim ve üyeleri adına Kaymakam Sarılı`ya yeni görevinde başarılar dilerken Çorlu Gazeteciler Derneği`nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Silistre ayrıca; “2006 yılında kurulan derneğimiz Tekirdağ ili genelinde Başbakanlık Basın İlan Kurumu nezdinde tek akredite dernektir. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu çatısı altında bulunan Marmara Gazeteciler Federasyonu`nun üyesiyiz. Derneğimiz aynı zamanda Federasyon Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. İlçemizde 3 günlük gazetenin yanında haftalık ve 15 günde bir yayınlanan gazeteler, radyolar ve dergiler var. Ulusal basının temsilciliklerini yapan arkadaşlarımız ve internet medyacılığı üzerinden habercilik yapan kuruluşlarımız var. İlçemiz adına ortaya konan her türlü sosyal sorumluluk projelerinde basın anlamında destek olarak fayda sağlamaya çalışıyoruz. Tekirdağ`ın tüm ilçelerinden üyelerimiz var” dedi.
Başkan Silistre konuşmasının sonunda Kaymakam Cafer Sarılı`yı dernek binasında ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını da ifade etti. Yaklaşık 1 saat süren ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.
corlu 28.09.2018    (862) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Tecrübe Deyince İbrahim Gönül.. 13.12
  ÇORLU TSO YENİDEN “A” SINIFI 12.12
  CHP İle İttifak Söz Konusu Değil. 12.12
  Onların 9 unu Toplasan İbrahim Uyan Yapmaz 09.12
  Ergene nin Birleştirici Gücü Müge Yıldız 09.12
  Saray da Sandığın Zaferi 09.12
  Belediyelerin 2019 Bütçesi; 2.7 Milyar TL. 08.12
  Çorlu Belediyesinde Su Usulsüzlüğü 05.12
  Vatandaş Ne İstiyorsa Onu Yapıyoruz. 05.12
  Kış Lastiği Uygulamasında Valilik açıklaması 04.12
  Kış Lastiği Uygulamasında Ceza Yok 04.12
  Kış Lastiği Uygulamasında Son Nokta. 30.11
  Adalet Tecelli Etti 30.11
  O Pankart Örtülü Mesaj mı? 27.11
  Otopark Ücretlerin Kimin İşene Yaradı 21.11

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası