HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Herkesin derneği olacağız

 Tüm Kastamonulular Derneği yönetim kurulu düzenlenen basın toplantısıyla Çorlu’daki basın mensuplarıyla tanıştı. Yeşildal Kafe’de düzenlenen toplantıd

corlu 24.10.2018 12:07:54    (452) Okunma

Tüm Kastamonulular Derneği yönetim kurulu düzenlenen basın toplantısıyla Çorlu’daki basın mensuplarıyla tanıştı. Yeşildal Kafe’de düzenlenen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Köseoğlu, önceki yönetimle ilgili sert eleştirilerde bulundu.
Toplantıda konuşan TÜMKASDER yönetim kurulu başkanı Kamil Köseoğlu, yedi ay önce yapılan genel kurulda yönetime geldiğini anımsatarak, “Tüm yönetimimizdeki arkadaşların desteğini görüyorum. Gündem yaratmak değil gündemde kalmak önemli. Bizden önceki arkadaşlar gündem yarattılar ama durumun içine ettiler. Biz yeni yönetim olarak bir enkaz devraldık” dedi.

ESKİ BAŞKAN İHRAÇ EDİLDİ
Eski yönetim tarafından TÜMKASDER’in imajının yerle bir edildiğini öne süren Köseoğlu, “TÜMKASDER deyince çaldığımız tüm kapılar yüzümüze kapanmak üzereydi. İsmimi telaffuz edince de kapılar ardına kadar açıldı.” dedi. Köseoğlu yaptığı açıklamada, Eski Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık’ın dernekle hiçbir bağlantısının kalmadığını açıkladı. Köseoğlu, “Kendisi ve eşi dernekten ihraç edilmiştir.” dedi

Dernekçilik konusunda deneyimli olduğunu belirten Köseoğlu, “Dernek kurup siyaset almak isteyenler var, dernek kurup alkol satmak isteyenler var. Dernek kurup futbol kulübü açıp başka işler yapmak isteyenler var. Ben futbol kulübü de yönettim. En üst seviyede, borcu olmadan bıraktım. Bu federasyonun bile dikkatini çekti. Bu dernek için de aynısını söylüyorum. Bir iki dönem yapıp sonra bırakacağım. Bu dernek benim babamın malı değil” şeklinde konuştu.

HERKESİN DERNEĞİ OLACAĞIZ

TÜMKASDER’in Çorlu’daki herkesin derneği olacağını belirten Köseoğlu, “Bu dernek tüm hemşerilerimizindir. Çorlu’da ikamet eden tüm vatandaşlar bizim dernek üyemizdir. Kapısında “üye olmayan giremez” yazmayacaktır. Maalesef bazıları dernekler rant kapısı olarak görüyorlar. Vurgunu yapıp kaçıyorlar, başka dernek açıyorlar… Bu insanlar evine alacağı ekmeği aidat olarak veriyor. Allah’tan korkun” ifadelerini kullandı..
Eski yönetimle ilgili çeşitli yolsuzluk iddialarını öne süren Köseoğlu, “Genel kurulda bankada şu kadar paramız var diye tutanak tutuldu. Fakat ortada banka hesap defteri yok. Zamanı gelince bunları açıklayıp gerekli mercilere de bunu yansıtıp yasal inceleme başlatacağız” diyerek yönetim hakkında suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı.

HERKESİN DERNEĞİ OLACAK
Yönetime geldikten sonra yaptığı çalışmalar hakkında da basın mensuplarına bilgi veren TÜMKASDER yönetim kurulu başkanı Kamil Köseoğlu, “TümKasDer oturmuş, kaliteli ve insanlara ne kadar saygılı olduğunu ibra ederek görev yapacaktır. Yedi ay önce seçildikten sonra yeni bir dernek lokal kiraladık. Bu 800 metrekarelik dernek lokalinde üyeler ve aileler geldiklerinde bir denek değil bir kafe atmosferi yaratmaya çalışıyoruz. Üyelerimiz rahat bir şekilde aman geçirecekler. 27 Ekim cumartesi günü önce üyelerimizin sonra tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” Dedi.
Köseoğlu, 27 Ekim Cumartesi günü dernek lokalinin törenle açılacağını, aynı gün Orion Alışveriş Merkezi’nin ön otoparkında Kastamonu Kültür Günleri’nin açılışının yapılacağını açıkladı. Etkinlikler 9 gün sürecek, standların yanı sıra Kastamonulu sanatçıların gösteri ve konserleri olacak.

corlu 24.10.2018    (452) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Özel Kaleme Atama Yapıldı 15.11
  Trabzonlulara Cevap Geldi 14.11
  AKPARTİ Gönül Belediyeciliği 14.11
  Uysalcan dan Anlamlı Ziyaret 14.11
  Müge Yıldız Aday Gibi Konuştu 14.11
  Umut Güngör TOBB Fuarcılık Meclisine Seçildi. 12.11
  Orion AVM Boyner de Çılgın İndirim 10.11
  Kaymakamdan Yeni Sanayi Sitesine Ziyaret 10.11
  ÇTSO dan 10 Kasım Mesajı 09.11
  Yaşlı Teyze İstedi Kaymakam Yaptı. 07.11
  Hükümet Süleymanpaşa yı Unutmuş 07.11
  Nuhoğlu Eşit ve Doğru Hizmet Verilecek 06.11
  AKPARTİ Ergene de Son Durum 06.11
  Uysalcan Muhtarların Sorunlarını Dinledi. 06.11
  Çorlu İş Dünyasından Tam Destek 03.11

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası