HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Onların 9 unu Toplasan İbrahim Uyan Yapmaz

 

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart seçimlerinde AKPARTİ´den aday adayı olanları kast ederek ´´Duydum ki 9 a

corlu 09.12.2018 20:26:38    (1054) Okunma

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart seçimlerinde AKPARTİ´den aday adayı olanları kast ederek ´´Duydum ki 9 aday adayları varmış onların 9´unu toplasan bir İbrahim Uyan Yapmaz´´ demesi tepkilere neden oldu.

Bu Gücü Sizden Alıyorum.
Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığına 5. dönem CHP´den yeniden aday olan İbrahim Uyan ´´Şimdi ben duyuyorum, 9 tane aday var, Dokuzunu toplasan bir İbrahim Uyan yapmaz, halkın arasında konuşmalar başladı, ama ben bu gücü sizden alıyorum, ben tek başıma hiçbir şey değilim, benim gücüm sizsiniz, ben bu gücü sizden alıyorum´´ dedi.

Balkon Konuşması Yapacağım
Geçtiğimiz Cumartesi günü CHP Marmaraereğlisi İlçe binası önünde partililere ve Ereğli halkına hitaben konuşma yapan Uyan ´´Allah nasip ederse 31 Mart´ta seçimi kazandıktan sonra size yine burada balkon konuşması yapacağım bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın´´ dedi.

Kendi Partisinin Adaylarını da Topa Tuttu. 
CHP´den aday adayı olanları da eleştirmekten çekinmeyen Uyan ´´biz 4 aday aday idik, şimdi bakıyorum hani neredeler, hepsinin içinden Ankara genel merkez beni aday gösterdi, peki neden? isimlerini okuyayım Leman Şen burada mı? yok, Erdal Er, burada mı? yok, Onur Bozkurt Ankara´dan müracaat etmiş o nerede? o da yok, dolayısı ile İbrahim Uyan burada olduğu için genel merkezimiz bu görevi yine bana vermiş´´ dedi.

İbrahim Uyan´ın konuşmasından yerel basında nasibini aldı. 3 yerel gazetenin kendisi alehinde sürekli haber yaptığını kaydeden Uyan ´´önümüzdeki günlerde basının yazdığı bütün haberleri mahkeme kararları ile sizlere hepsini anlatacağım bakalım İbrahim Uyan nerede rant elde edecekmiş, bunların hepsini mahkeme kararı ile size anlatacağım bunların hepsi mahkemeye verildi onların yapmış olduğu bu iftiraları hepinize tek tek mahkeme kararı ile bütün halka anlatacağım´´ dedi.

Arkasında Kimler Var Biliyorum
Alehinde yapılan haberlerin arkasında kimlerin olduğunu iyi bildiğini kaydeden Uyan ´´Bu haberlerin arkasında kimler var onu da iyi biliyorum, Onların amacı sizlere sahip çıkmak değil, Onların amacı kendi çıkarları doğrultusunda yapacağı yatırımlardan başka bir şey düşünmüyorlar, siz hasta olacak mışınız, ölecek mişiniz onların umurlarında değil, ama ben sizin saçınızın tek bir teline zarar gelmesini istemeyen bir belediye başkanıyım´´ dedi.
corlu 09.12.2018    (1054) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  AKP Tekirdağ İl Başkanı Özür Dilemeli 14.06
  Orion’dan 150 TL O-PARA kazanma fırsatı 13.06
  Vatandaşın Sorunları İle İlgileniyoruz. 11.06
  19 Mayıs Bütçesi Nasıl 222 Bin TL Oldu. 10.06
  Albayrak, Er Meydanında Söz Verdi 09.06
  6 Yıl Önce Söz Vermiştim 07.06
  Mezarlıklar Bayrama Hazır 01.06
  Akparti Ergenede Şifreyi Çözdü 27.05
  ÇBSK Basketbol Tk. 2. Lige Yükseldi. 27.05
  Aldığı Maaşı Öğrencilere Veriyor. 25.05
  Ergene Velimeşe 2.Lige Yükseldi 24.05
  Gazeteciler S.O.S Verdi 21.05
  19 Mayıs Çorluda Çoşku İle Kutlandı 21.05
  Zabıta Fırınlarda Gramaj Kontrolü Yaptı 18.05
  Emlak Konutları Köprülü Kavşağına Başlanıyor. 13.05

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası