HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Onların 9 unu Toplasan İbrahim Uyan Yapmaz

 

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart seçimlerinde AKPARTİ´den aday adayı olanları kast ederek ´´Duydum ki 9 a

corlu 09.12.2018 20:26:38    (992) Okunma

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart seçimlerinde AKPARTİ´den aday adayı olanları kast ederek ´´Duydum ki 9 aday adayları varmış onların 9´unu toplasan bir İbrahim Uyan Yapmaz´´ demesi tepkilere neden oldu.

Bu Gücü Sizden Alıyorum.
Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığına 5. dönem CHP´den yeniden aday olan İbrahim Uyan ´´Şimdi ben duyuyorum, 9 tane aday var, Dokuzunu toplasan bir İbrahim Uyan yapmaz, halkın arasında konuşmalar başladı, ama ben bu gücü sizden alıyorum, ben tek başıma hiçbir şey değilim, benim gücüm sizsiniz, ben bu gücü sizden alıyorum´´ dedi.

Balkon Konuşması Yapacağım
Geçtiğimiz Cumartesi günü CHP Marmaraereğlisi İlçe binası önünde partililere ve Ereğli halkına hitaben konuşma yapan Uyan ´´Allah nasip ederse 31 Mart´ta seçimi kazandıktan sonra size yine burada balkon konuşması yapacağım bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın´´ dedi.

Kendi Partisinin Adaylarını da Topa Tuttu. 
CHP´den aday adayı olanları da eleştirmekten çekinmeyen Uyan ´´biz 4 aday aday idik, şimdi bakıyorum hani neredeler, hepsinin içinden Ankara genel merkez beni aday gösterdi, peki neden? isimlerini okuyayım Leman Şen burada mı? yok, Erdal Er, burada mı? yok, Onur Bozkurt Ankara´dan müracaat etmiş o nerede? o da yok, dolayısı ile İbrahim Uyan burada olduğu için genel merkezimiz bu görevi yine bana vermiş´´ dedi.

İbrahim Uyan´ın konuşmasından yerel basında nasibini aldı. 3 yerel gazetenin kendisi alehinde sürekli haber yaptığını kaydeden Uyan ´´önümüzdeki günlerde basının yazdığı bütün haberleri mahkeme kararları ile sizlere hepsini anlatacağım bakalım İbrahim Uyan nerede rant elde edecekmiş, bunların hepsini mahkeme kararı ile size anlatacağım bunların hepsi mahkemeye verildi onların yapmış olduğu bu iftiraları hepinize tek tek mahkeme kararı ile bütün halka anlatacağım´´ dedi.

Arkasında Kimler Var Biliyorum
Alehinde yapılan haberlerin arkasında kimlerin olduğunu iyi bildiğini kaydeden Uyan ´´Bu haberlerin arkasında kimler var onu da iyi biliyorum, Onların amacı sizlere sahip çıkmak değil, Onların amacı kendi çıkarları doğrultusunda yapacağı yatırımlardan başka bir şey düşünmüyorlar, siz hasta olacak mışınız, ölecek mişiniz onların umurlarında değil, ama ben sizin saçınızın tek bir teline zarar gelmesini istemeyen bir belediye başkanıyım´´ dedi.
corlu 09.12.2018    (992) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  31 Mart Seçimlerinde Tekirdağ Adayları
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  AK Parti Adayına İlk Tepkiler
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Mestan Özcan; Bana Martaval Okumasınlar 20.03
  Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler 18.03
  Siyasette Seviye Çok Düştü 18.03
  Mestan Özcan Rakibi Kadir Abiye Sordu? 17.03
  Sarıkurt; Borç Alan Emir Alır 17.03
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı. 15.03
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak 13.03
  Faik Öztrak Bu Seçimde Acaip Şeyler Oluyor. 11.03
  Çorlu Belediyesine 3 Soru 11.03
  Medyada Kadın Eşitsizliği 11.03
  Tatile Gidemeyenler ORİONda Şansını Denesin 11.03
  Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle 05.03
  Adalı ve Karabulak voleybolun unutulmazlarında 05.03
  Türkiye enflasyonda ilk 10da 05.03
  İŞDER, Çorlu Eski Kaymakamı Levent Kılıçı Salihli de ziyaret etti 05.03

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası