HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Onların 9 unu Toplasan İbrahim Uyan Yapmaz

 

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart seçimlerinde AKPARTİ´den aday adayı olanları kast ederek ´´Duydum ki 9 a

corlu 09.12.2018 20:26:38    (956) Okunma

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart seçimlerinde AKPARTİ´den aday adayı olanları kast ederek ´´Duydum ki 9 aday adayları varmış onların 9´unu toplasan bir İbrahim Uyan Yapmaz´´ demesi tepkilere neden oldu.

Bu Gücü Sizden Alıyorum.
Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığına 5. dönem CHP´den yeniden aday olan İbrahim Uyan ´´Şimdi ben duyuyorum, 9 tane aday var, Dokuzunu toplasan bir İbrahim Uyan yapmaz, halkın arasında konuşmalar başladı, ama ben bu gücü sizden alıyorum, ben tek başıma hiçbir şey değilim, benim gücüm sizsiniz, ben bu gücü sizden alıyorum´´ dedi.

Balkon Konuşması Yapacağım
Geçtiğimiz Cumartesi günü CHP Marmaraereğlisi İlçe binası önünde partililere ve Ereğli halkına hitaben konuşma yapan Uyan ´´Allah nasip ederse 31 Mart´ta seçimi kazandıktan sonra size yine burada balkon konuşması yapacağım bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın´´ dedi.

Kendi Partisinin Adaylarını da Topa Tuttu. 
CHP´den aday adayı olanları da eleştirmekten çekinmeyen Uyan ´´biz 4 aday aday idik, şimdi bakıyorum hani neredeler, hepsinin içinden Ankara genel merkez beni aday gösterdi, peki neden? isimlerini okuyayım Leman Şen burada mı? yok, Erdal Er, burada mı? yok, Onur Bozkurt Ankara´dan müracaat etmiş o nerede? o da yok, dolayısı ile İbrahim Uyan burada olduğu için genel merkezimiz bu görevi yine bana vermiş´´ dedi.

İbrahim Uyan´ın konuşmasından yerel basında nasibini aldı. 3 yerel gazetenin kendisi alehinde sürekli haber yaptığını kaydeden Uyan ´´önümüzdeki günlerde basının yazdığı bütün haberleri mahkeme kararları ile sizlere hepsini anlatacağım bakalım İbrahim Uyan nerede rant elde edecekmiş, bunların hepsini mahkeme kararı ile size anlatacağım bunların hepsi mahkemeye verildi onların yapmış olduğu bu iftiraları hepinize tek tek mahkeme kararı ile bütün halka anlatacağım´´ dedi.

Arkasında Kimler Var Biliyorum
Alehinde yapılan haberlerin arkasında kimlerin olduğunu iyi bildiğini kaydeden Uyan ´´Bu haberlerin arkasında kimler var onu da iyi biliyorum, Onların amacı sizlere sahip çıkmak değil, Onların amacı kendi çıkarları doğrultusunda yapacağı yatırımlardan başka bir şey düşünmüyorlar, siz hasta olacak mışınız, ölecek mişiniz onların umurlarında değil, ama ben sizin saçınızın tek bir teline zarar gelmesini istemeyen bir belediye başkanıyım´´ dedi.
corlu 09.12.2018    (956) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Kaymakam Hastayı Evinde Ziyaret Etti 21.01
  Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı? 12.01
  Onkoloji Hastanesi Belediyede Takıldı 11.01
  Kanser Ölümlerinde Tekirdağ 4. Sırada 10.01
  İstanbul un Kadir Abisi Nerede 07.01
  AKPARTİ Kazanırsa Sorumlusu CHP Olur. 04.01
  İŞDER İş Fuayesi düzenliyor 04.01
  Bizim için Şehit Olanlara Layık Olabiliyormuyuz 31.12
  Nuh Nuhoğlu Görevi Bırakma Sinyali Verdi. 30.12
  Öztrak; İstanbul da Seçimi Kaybedecekler 29.12
  2018 de En Çok Bu Kelimler Arandı. 29.12
  ÇORLU CEP TV takipçileri 2019a şanlı girdi 29.12
  Yılbaşı hediyeniz Orion’dan 29.12
  Büyükşehir Belediyesi’nden Eğitime Uygulama Desteği 29.12
  Tekirdağda İşsiz Sayısı Kaç? 27.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası