HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

ÇORLU TSO YENİDEN “A” SINIFI

 ÇORLU TSO YENİDEN “A” SINIFI
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından oda sistemlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını artırılması

corlu 12.12.2018 17:08:10    (613) Okunma

ÇORLU TSO YENİDEN “A” SINIFI
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından oda sistemlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını artırılmasını, odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda sisteminin Avrupa Oda sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan akreditasyon sistemi kapsamında Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Akreditasyon Denetimi, 10 – 11 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşti.
Türk Loydu Denetmeni Olcay Koca tarafından gerçekleşen denetim sonucunda Çorlu TSO’nun Avrupa Standardlarında hizmet veren beş yıldızlı A (Mükemmel) sınıfında oda olduğu puanını yükselterek bir kez daha tescillendi.
Sanayicisiyle, Esnafıyla İlçemizin Ekonomik ve Sosyal Refahının Lokomotifi Olarak Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz
Denetim kapanış toplantısında konuşan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “60. Yılını kutladığımız Çorlu TSO, Çorlu ve Bölgemiz ile birlikte büyüyerek bugüne gelmiştir. 7 bin 356 üyemiz bulunmaktadır. Bizler üyemize en iyi ve güleryüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve personelimiz ile birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üyelerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla yüksek bir tempo içerisinde her anımızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Yıl içerisinde üyelerimizin mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte odamızın kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz. Bizler, sanayicisiyle, esnafıyla ilçemizin ekonomik ve sosyal refahının lokomotifi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz açıklamasında bulundu.
2018 – 2021 stratejik planımızı akreditasyon sistem maddeleri ışığında hazırladık
Volkan; “Akreditasyon sistemi sayesinde çalışmalarımızı programlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Akreditasyon yaşayan bir süreçtir. Bu süreç tüm oda/borsa üst yönetiminin ve çalışanlarının sorumluluğundadır. Büyük sorumlulukları üstlenerek hizmet kalitemizi daha ileriye götürmek zorunda olduğumuz bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2014- 2017 yılı stratejik planımızı başarıyla tamamlayıp 2018 – 2021 stratejik planımızı akreditasyon sistem maddeleri ışığında hazırladık” ifadelerini kullandı.
‘A’ Sınıfı Mükemmel Oda Hizmet Belgemizin Tescillenmesi, Vermiş Olduğu Emeklerin Bir Meyvesidir
Yılda 2 defa düzenlediğimiz yönetimi gözden geçirme toplantılarımız ile süreçlerimizi denetledik diyen Volkan; “3 ayda bir yapılan akreditasyon izleme komitesi toplantıları ile stratejik planımızı sürekli takip ettik. Sonuç olarak akreditasyon sistemi ile sadece ücret karşılığı belge veren oda anlayışından uzaklaşarak, üyeleri ile sağlıklı ilişkiler kurmayı başarmış ve onların yönlendirmeleri doğrultusunda hizmetlerini tanımlamış üyelerine ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluk sahibi bir kurum olmayı kendimize ilke edindik. ‘A’ sınıfı mükemmel oda hizmet belgemizin taçlanarak bir kez daha tescillenmesi bizlerin vermiş olduğu emeklerin bir meyvesidir. Üyelerimizden aldığımız güçle, durmadan Çorlu ve Bölgemiz için çalışacağız” dedi.
Çorlu TSO Yeniden A Sınıfı
Kapanış toplantısında denetimle ilgili açıklamada bulunan Türk Loydu Vakfı Denetçisi Olcay Koca; “Bugün gerçekleştirdiğimiz denetimde Çorlu TSOnun iyi uygulamalarını ve başarılarını gördük. Akreditasyon Sistemi’ni tüm personel ve yöneticiler olarak benimsemiş ve içselleştirmişsiniz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğim tetkikler arasında en yüksek puan alan yerlerden bir tanesi Çorlu TSOdur. Akreditasyon denetiminde Avrupa Standartlarında hizmet veren beş yıldızlı A (Mükemmel) sınıfında oda belgenizin yeniden tescillenmesi gerektiğini raporumda ileteceğim. Başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

corlu 12.12.2018    (613) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  AKP Tekirdağ İl Başkanı Özür Dilemeli 14.06
  Orion’dan 150 TL O-PARA kazanma fırsatı 13.06
  Vatandaşın Sorunları İle İlgileniyoruz. 11.06
  19 Mayıs Bütçesi Nasıl 222 Bin TL Oldu. 10.06
  Albayrak, Er Meydanında Söz Verdi 09.06
  6 Yıl Önce Söz Vermiştim 07.06
  Mezarlıklar Bayrama Hazır 01.06
  Akparti Ergenede Şifreyi Çözdü 27.05
  ÇBSK Basketbol Tk. 2. Lige Yükseldi. 27.05
  Aldığı Maaşı Öğrencilere Veriyor. 25.05
  Ergene Velimeşe 2.Lige Yükseldi 24.05
  Gazeteciler S.O.S Verdi 21.05
  19 Mayıs Çorluda Çoşku İle Kutlandı 21.05
  Zabıta Fırınlarda Gramaj Kontrolü Yaptı 18.05
  Emlak Konutları Köprülü Kavşağına Başlanıyor. 13.05

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası