HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı?

 

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu´nun yeniden adaylık açıklamasında konuşma yapan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak salo

corlu 12.01.2019 13:10:57    (419) Okunma

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu´nun yeniden adaylık açıklamasında konuşma yapan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak salonda bulunan çoğunluğu partili vatandaşlara sordu? ´´Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı?´´

Tekirdağ´ın En Büyük Şansı. 
Tekirdağ’ın Büyükşehir olması ile birlikte en büyük şansının 12 sosyal belediye ile sitemin oluşması bu sistemin temellerinde ne var? dürüstlük var, şeffaflık var, devletin malından namuslu gibi korumak var, bu sistemin temelinde insan odaklı belediyecilik var, insan sevgisi var, hizmet sevgisi var’’ dedi.

En Çok İkna Eden Hayrabolu Belediye Başkanı
Kadir Albayrak ‘’Büyükşehir Belediye Başkanı olarak beni en çok ikna eden Hayrabolu belediye başkanı oldu, hayrabolu´ya 90 Trilyon yatırım yapmışız, ananın ak sütü gibi helal olsun. Büyükşehir Belediyesinin 11 ilçeye yaptığı yatırımlar da ananın ak sütü gibi helal olsun, bizde halka hizmet var, halkın mutluluğu var’’ dedi.

Hayırlı Olsun Demediler.
Rakip siyasi parti temsilcilerine seslenen Kadir Albayrak ‘’ama şu bir gerçek ki, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu dönemde 172 projede, 1.750 milyon TL parayı yatırma harcadı, ayrıca ilçe belediyelerinde kendi yatırımları var, olay böyle iken en azından karşımızdaki partilerin bu yatırımlar için hayırlısı olsun demesini beklerdik. Biz sosyal demokratlar hükümetin yaptığı yatırımlar olduğu zaman, biz bunlar ile gurur duyarız 11 ilçeye 11 okul yaptık, Akpartililer ne temel atmaya geldiler ne de açılışlara geldiler. Burada CHP’lilerin çocukları okumayacak AK Parti’lilerin çocukları da okumayacak, burada Tekirdağ´´ın tüm insanlara çocuklar okuyacak’’ dedi

Bundan Sonra Sosyal Refah Yatırımları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak önümüzdeki dönem yatırımları hakkında bilgiler veren Albayrak ‘’Hiç şüpheniz olmasın şimdi işin ağırlıklı kısmı bitti, altyapı bitti, TESKİ ekibi ile 2580 kilometre altyapı yaptık, şimdi bundan sonra gelecek yatırımlar halkımızın sosyal yaşantısını kolaylaştıracak, hayatını kolaylaştıracak yatırımlar olacak ve Hayrabolu’da bundan nasiplerini alacak’’ dedi.

Hesap Vermeye Hazırız
Kadir Albayrak ‘’Bizim en büyük özelliğimiz hesap verebilmektir, köylere gidiyoruz, ilçelere gidiyoruz, hesap veriyoruz hesap verebilmek, işte bunu gururla söylüyorum, Tekirdağ’ın Kadir abisi hesap verir, İstanbulun Kadir abisi çekip gider’’ dedi.

Tamam mı devam mı?
Konuşmasının son bölümünde salonda bulunanlara soru soran Kadir Albayrak ‘’bize güvenmeye devam edin, bundan sonra ‘Tamam mı Devam mı’ buna halk karar verecek şimdi sizlere soruyorum? Tamam mı Devam mı? bu soruyu iki salonda yaptık Devam çıktı’’ dedi.
corlu 12.01.2019    (419) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Kaymakam Hastayı Evinde Ziyaret Etti 21.01
  Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı? 12.01
  Onkoloji Hastanesi Belediyede Takıldı 11.01
  Kanser Ölümlerinde Tekirdağ 4. Sırada 10.01
  İstanbul un Kadir Abisi Nerede 07.01
  AKPARTİ Kazanırsa Sorumlusu CHP Olur. 04.01
  İŞDER İş Fuayesi düzenliyor 04.01
  Bizim için Şehit Olanlara Layık Olabiliyormuyuz 31.12
  Nuh Nuhoğlu Görevi Bırakma Sinyali Verdi. 30.12
  Öztrak; İstanbul da Seçimi Kaybedecekler 29.12
  2018 de En Çok Bu Kelimler Arandı. 29.12
  ÇORLU CEP TV takipçileri 2019a şanlı girdi 29.12
  Yılbaşı hediyeniz Orion’dan 29.12
  Büyükşehir Belediyesi’nden Eğitime Uygulama Desteği 29.12
  Tekirdağda İşsiz Sayısı Kaç? 27.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası