HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı?

 

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu´nun yeniden adaylık açıklamasında konuşma yapan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak salo

corlu 12.01.2019 13:10:57    (772) Okunma

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu´nun yeniden adaylık açıklamasında konuşma yapan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak salonda bulunan çoğunluğu partili vatandaşlara sordu? ´´Kadir Abiniz İle Devam mı Tamam mı?´´

Tekirdağ´ın En Büyük Şansı. 
Tekirdağ’ın Büyükşehir olması ile birlikte en büyük şansının 12 sosyal belediye ile sitemin oluşması bu sistemin temellerinde ne var? dürüstlük var, şeffaflık var, devletin malından namuslu gibi korumak var, bu sistemin temelinde insan odaklı belediyecilik var, insan sevgisi var, hizmet sevgisi var’’ dedi.

En Çok İkna Eden Hayrabolu Belediye Başkanı
Kadir Albayrak ‘’Büyükşehir Belediye Başkanı olarak beni en çok ikna eden Hayrabolu belediye başkanı oldu, hayrabolu´ya 90 Trilyon yatırım yapmışız, ananın ak sütü gibi helal olsun. Büyükşehir Belediyesinin 11 ilçeye yaptığı yatırımlar da ananın ak sütü gibi helal olsun, bizde halka hizmet var, halkın mutluluğu var’’ dedi.

Hayırlı Olsun Demediler.
Rakip siyasi parti temsilcilerine seslenen Kadir Albayrak ‘’ama şu bir gerçek ki, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu dönemde 172 projede, 1.750 milyon TL parayı yatırma harcadı, ayrıca ilçe belediyelerinde kendi yatırımları var, olay böyle iken en azından karşımızdaki partilerin bu yatırımlar için hayırlısı olsun demesini beklerdik. Biz sosyal demokratlar hükümetin yaptığı yatırımlar olduğu zaman, biz bunlar ile gurur duyarız 11 ilçeye 11 okul yaptık, Akpartililer ne temel atmaya geldiler ne de açılışlara geldiler. Burada CHP’lilerin çocukları okumayacak AK Parti’lilerin çocukları da okumayacak, burada Tekirdağ´´ın tüm insanlara çocuklar okuyacak’’ dedi

Bundan Sonra Sosyal Refah Yatırımları
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak önümüzdeki dönem yatırımları hakkında bilgiler veren Albayrak ‘’Hiç şüpheniz olmasın şimdi işin ağırlıklı kısmı bitti, altyapı bitti, TESKİ ekibi ile 2580 kilometre altyapı yaptık, şimdi bundan sonra gelecek yatırımlar halkımızın sosyal yaşantısını kolaylaştıracak, hayatını kolaylaştıracak yatırımlar olacak ve Hayrabolu’da bundan nasiplerini alacak’’ dedi.

Hesap Vermeye Hazırız
Kadir Albayrak ‘’Bizim en büyük özelliğimiz hesap verebilmektir, köylere gidiyoruz, ilçelere gidiyoruz, hesap veriyoruz hesap verebilmek, işte bunu gururla söylüyorum, Tekirdağ’ın Kadir abisi hesap verir, İstanbulun Kadir abisi çekip gider’’ dedi.

Tamam mı devam mı?
Konuşmasının son bölümünde salonda bulunanlara soru soran Kadir Albayrak ‘’bize güvenmeye devam edin, bundan sonra ‘Tamam mı Devam mı’ buna halk karar verecek şimdi sizlere soruyorum? Tamam mı Devam mı? bu soruyu iki salonda yaptık Devam çıktı’’ dedi.
corlu 12.01.2019    (772) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  31 Mart Seçimlerinde Tekirdağ Adayları
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  AK Parti Adayına İlk Tepkiler
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  AKPARTİ Gençlik Kolları Tam Yol 23.03
  Mestan Özcan; Bana Martaval Okumasınlar 20.03
  Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler 18.03
  Siyasette Seviye Çok Düştü 18.03
  Mestan Özcan Rakibi Kadir Abiye Sordu? 17.03
  Sarıkurt; Borç Alan Emir Alır 17.03
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı. 15.03
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak 13.03
  Faik Öztrak Bu Seçimde Acaip Şeyler Oluyor. 11.03
  Çorlu Belediyesine 3 Soru 11.03
  Medyada Kadın Eşitsizliği 11.03
  Tatile Gidemeyenler ORİONda Şansını Denesin 11.03
  Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle 05.03
  Adalı ve Karabulak voleybolun unutulmazlarında 05.03
  Türkiye enflasyonda ilk 10da 05.03

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası