HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Kadir Albayrak benim kazanmamı istiyor

 AK PARTİ Çerkezköy belediye başkan adayı Süleyman Kozuva´nın tanıtım toplantısında konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ´´Kadir

corlu 27.01.2019 14:07:26    (1237) Okunma

AK PARTİ Çerkezköy belediye başkan adayı Süleyman Kozuva´nın tanıtım toplantısında konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ´´Kadir Albayrak´ta benim kazanmamı istiyor, neden mi? neden olacak bu hizmetlerin hepsini o da görmek istiyor.´´dedi.

Büyük Projelerden Birini Açıkladı.

AK PARTİ Tekirdağ Büyükşehir belediye başkan adayı Mestan Özcan ´´Büyük projelerimden bir tanesini burada açıklamak istiyorum, ismi bende kalsın, bu sadece Tekirdağ sınırları içinde özel sektör işletmelerinde çalışan işçi kardeşlerimiz ve ailelerine özel, içinde yüzme havuzlarından futbol sahalarına, sinemasından tiyatrosuna, çocukları için çeşitli etkinlikler ve aktivitelerin yapılabileceği, çok amaçlı salon ve açık hava mekanlarından, kadınlar için çeşitli hobi atölyeleri, çalışan kardeşlerimizin yaşlı anne babaları için, çeşitli sosyal ortamlara kadar tüm Tekirdağ´daki özel sektörde çalışan işçi kardeşlerimize hizmet edecek, devasa bir yaşam merkezi bunu kuracağız´´ dedi.

Dünya´da Bir İlk
Mestan Özcan ´´Dünya´da ilk defa bir şehir, özel sektör adına, hem kalifiye insanı dışarıya gitmesin, hem de mevcut sakinleri çalışma saatleri dışında yüksek standartlarda vaktine değerlendirebilirsin diye böyle bir merkezi kurmuş olacağız´´ dedi.

Neden Sadece Özel Sektör İşçisine
Konuşmasına devam eden mestan Özcan ´´Şimdi şunu da ekleyeyim özel sektörde çalışmayanlar, Memurlar veya Çiftçiler veya Esnaflar, diyecek ki biz neden yararlanamıyoruz, hiç merak etmeyin, bu şehrin her bir seçmenle yönelik yaşam standartları yükseltecek en en az bunun kadar önemli hizmetler tasarlıyoruz birer birer bunu açıklayacağız´´ dedi.

Kadir Albayrak´ı Evinden Alıp Bu Merkeze Götüreceğim.
Mestan Özcan ´´Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Bey sen de merak etme, 1059 projeyi açıklayacağız, vakti var, sen hiç merak etme, sen şunu düşün, ben seni, emekliliğini yaşadığın evinden zaman zaman alıp bu merkeze getireceğim, bu merkeze birlikte bir kahve içeceğiz, ben sana, o 1059 projenin hangisinde ne durumdayız tek tek anlatacağım´´ dedi.

Kadir Albayrak Benim Kazanmamı İstiyor
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin CHP´li başkanı Kadir Albayrak´ın da seçimi kendisinin kazanmasını istediğini iddia eden Mestan Özcan ´´ben her zaman ne diyorum Kadir Albayrak bu seçimi benim kazanmamı istiyor, neden mi? neden olacak, bu hizmetlerin hepsini o da görmek istiyor, daha müreffeh daha yaşanabilir bir şehirde keyfince emekliliğin tadını çıkartmak istiyor´´dedi.

Babamın 40 Yıllık Arkadaşı Beni İyi Bilir.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak´ın babasının 40 yıllık arkadaşı olduğunu kaydeden Mestan Özcan ´´Benim nasıl çalışkan olduğumu en iyi bilenlerden bir tanesi Kadir Albayrak´tır, nereden biliyor peki, babamla kırk senedir yakın arkadaş, biliyor ki kendi etrafında, kendi dahil, bu şehirde benden başka koşturacak, gayret gösterecek bir tane daha yok, ben buradan kendisine söz veriyorum emekliliğini daha yaşanabilir bir şehirde geçireceksin başkanım´´ dedi.
corlu 27.01.2019    (1237) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  31 Mart Seçimlerinde Tekirdağ Adayları
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  AK Parti Adayına İlk Tepkiler
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Saadet Kadroları görücüye çıktı 19.02
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018) 18.02
  İYİ Parti Çorlu Resti Çekti 17.02
  CHP Çorlu İlçe Başkanı Belli Oldu 15.02
  CHP Çorlu Belediye Meclis Üye Listesi 15.02
  AKPARTİ Çorlu Belediye Meclis Listesi 12.02
  Rasim Yüksel 500 milyonu Nereye Harcadı 11.02
  CHP Çorlu İstifasını Değerlendirdiler. 11.02
  CHP Çorlu Örgütü İstifa Etti. 11.02
  Çorlu Kumyol Festivali Başlıyor. 08.02
  Serkan Kardeşim Endişelenmesin 07.02
  9 Kitap Fuarı Başlıyor. 06.02
  Mestan Özcan Bir Projesini Açıkladı 05.02
  Gıda Enflasyonunda Rekor 05.02
  Yazar Ramis Çınar, Meşale Anneleri İle Buluştu 05.02

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası