HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Rasim Yüksel 500 milyonu Nereye Harcadı

 AKPARTİ Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca ´´Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 5 yılda 500 milyon TL. yi nereye harcamış bunu halkımıza anl

corlu 11.02.2019 16:46:52    (1233) Okunma

AKPARTİ Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca ´´Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 5 yılda 500 milyon TL. yi nereye harcamış bunu halkımıza anlatacağız´´ dedi.

 Yeni oluşturulan AK Parti Ergene ilçe yönetimi tanıtım toplantısında konuşan İlçe Başkanı avukat Cem Karaca ´´Şansıma verilen Akparti ilçe başkanlığı görevi sonrasında yeni ilçe yönetim kurulunu oluşturmada, il başkanlığımız ile birlikte yapılmıştır, genel merkezimizin vermiş olduğu onayla güçlü bir yönetim kurulu oluşturduk, genç bir ekip yapmaya çalıştık, yönetim kurulumuz oluştururken toplumumuzun her kesiminden temsilcileri aldık, yeni yönetimi kurarken sorunlar olmuştur, olacaktır, siyasetin doğasında sorunlar sıkıntılar vardır, insanın olduğu her yerde sorunlar vardır, burada önemli olan sorunları minimize etmektir, sorunu en iyi şekilde çözüm bulmaktır. AK partimizin menfi menfaatlerini önde tutarak güzel bir ekip kurmaktır´´dedi.

Ergene´de güzel bir ekip yaptıklarını kaydeden Karaca ´´Ergene´de belediyecilik noktasında da sıkıntılarımız var, bizler önceki belediye başkanımızla, önceki belediye başkanımız diyorum, çünkü 31 Mart akşamı gidecek olan Rasim Yüksel´den daha iyisini yapmak için yola çıktık, daha iyisini yapmak için çalışacağız, Biz 31 Mart akşamı sandıktan zaferle çıkacağız.´´dedi.

Ergene zafere çok yakın
Karaca ´´Ergene halkı hizmeti almaya çok yakın, daha iyi hizmet almaya çok yakın, muhakkak ki belli hizmetler yapılmıştır, anlatılan yüzlerce hizmet var, bunlardan bir tanesi iki tanesi yapılmış, Ergene çok daha güzelini hak ediyor´´dedi.

Bugüne kadar Ergene halkının Belediyeyi AK Parti yönetimine vermediğini kaydeden İlçe Başkanı Cem Karaca ´´Burada suç Ergene halkının değil, Ergene halkını ikna edemeyen AKPARTİ teşkilatında, belki daha fazla dokunamadığı için, belki de en önemlisi gönüllerine giremediğimiz için, halkımız bu görevi bu güne kadar vermedi´´dedi.

Karaca ´´Bu sefer projelerimizde beraber, Ergene halkının gönüllerinde olmaya çalışacağız, bu sefer herkese dokunacak, AK Parti Ergene ilçe teşkilatı olarak gönül köprüleri kurmaya geldik, Ergene belediyesinde almaya geldik´´dedi.

Cem Karaca ´´Biz AK Parti teşkilatları olarak Rasim Yüksel´in aday gösterilmesinden son derece memnunuz, onu aday gösteren komisyona teşekkür ediyoruz´´dedi.

 Ergene Belediyesinin son 5 yılda yaptığı projelere bakıldığında velimeşe´de bir Naim Süleymanoğlu Spor kompleksi yapıldığını kaydeden AKPARTİ İlçe başkanı Cem Karaca ´´Bu şehrin bütçesi 159 milyon lira 5 yılda 500 milyon lira para aktarıldı, bu para nereye gitti, Biz bu süreçte sokak mitinglerinde de bunu halkımıza anlatacağız´´dedi.

corlu 11.02.2019    (1233) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Herkes Eleştirebilir Ama Sayın Yel Hariç 10.08
  Bşehir Sorumluluğundaki Yollar İçler Acısı 10.08
  ÇTSO Başkanı Hayalini Açıkladı 03.08
  Kütüphanede Öğrenciler Dertli 03.08
  Trakya Birlik Bu Fuara Neden Katılmadı 02.08
  Yaz Aylarında Sağlık İçin 10 Öneri 30.07
  Sulamada Yenilikçi Çözümler 29.07
  Gece Bekçiliği Yaparken 6 Kitabı Yayınlandı 19.07
  Tepkiler Artınca Basın Açıklaması Geldi 13.07
  Süleymanpaşa da Sinirler Gerildi. 11.07
  CHP İlçe Başkanından Vahim İddia 07.07
  Türkiye de Satılmadık Yer Bırakmadılar 05.07
  Bundan Sonra Ergene de Rahat Uyku Yok 04.07
  Deniz ve Havuzdan Bulaşan Hastalıklar 04.07
  Akparti İl Yönetimine 2 Kadın 01.07

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası