HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır

 CHP Ergene Belediye Meclis Üyesi aday ve Proje tanıtım toplantısında konuşma yapan Belediye Başkan adayı Rasim Yüksel ´Yaptıklarımız yapacaklarımızın

corlu 03.03.2019 23:06:06    (687) Okunma

CHP Ergene Belediye Meclis Üyesi aday ve Proje tanıtım toplantısında konuşma yapan Belediye Başkan adayı Rasim Yüksel ´Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır´ dedi.

Bunlar Hayallerimiz;
Yeniden Ergene Belediye Başkanı seçilmesi durumunda yapacaklarını filim şeklinde gösterilmesi sonrasında kürsüye gelen Rasim Yüksel ´´Az önce slayt daki hedeflerimizi gördünüz, bunlar bizim hayallerimizdir, bunları projelendirdiği ve tek tek hayata geçirmenin mutluluğunu Allah kısmet ederse sizlerle birlikte yaşayacağız´´dedi.

Bunları Yapabilecekmisin?

Rasim Yüksel ´´şimdi diyeceksiniz ki Başkan bunları yapabilecek misin? çok net söylüyorum bugüne kadar Ergene ilçemize en büyük sorun neydi altyapı ve su, Büyükşehir Belediye başkanımızla el ele verdik, ve bugüne kadar ilçemizde 100 kilometre içme suyu hattı 120 kilometre kanal, akabinde 150 kilometre yol yaptık, bunlar kolay işler değil, herkesin yapacağı işler değil bunları, ama başardık başarmaya devam edeceğiz´´ dedi.

Yaptıklarından Bazılarını Saydı.
CHP Ergene Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rasim Yüksel ´´ilçemiz bünyesindeki mahallelerde 3 tane düğün salonu, 1 tane kapalı Spor salonu, 24 derslikli ilköğretim okulu 100 öğrencilik kreş, yine mahallelerimizde futbol sahaları yaşam merkezimiz ve bugüne kadar insan odaklı belediyemiz, Türkiye´de gelişmiş belediyelerde ne varsa Ergene belediyesinde o var, e-devlet imar danışma hatları şikayet hatları var´´ dedi.

Bir Kazmamız Bir Küreğimiz Yoktu.
Rasim Yüksel ´´Biz göreve geldiğimizde bir tane kazmamız bir tane küreğimiz yoktu, ama bugün greyderimiz, kepçemiz, araç gereçlerin hepsi tamam, bütün birimler oturdu, sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz, hedeflerimiz büyük´´ dedi.

Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatıdır.
Yüksel ´´Kapalı Spor salonu yaptık mı yaptık, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyorum, yapacağız mı yapacağız O yüzden hiç kimsenin endişesi olmasın´´dedi.

Hükümetin 1 Kuruşu Yok:
Ergene´ye yaptıkları yatırımlarda merkezi hükümetin bir kuruş yardımı olmadığını kaydeden Rasim Yüksel ´´biz bu hizmetleri kendi imkanlarımızla, halkımızın verdiği paralarla yaptık, çok net şunu söylemek istiyorum, yaptığımız hizmetlerde hükümetin bir kuruşu yok, çok net söylüyorum, iller bankasından 1000 lira para geliyor, 1500 lira maaş ödüyorum bu sene onu da alamadık, 500 lira geldi´´ dedi.

Aşevini Byükşehir Yapacak
Ergene´nin her Mahallesinde hedefleri olduğunu kaydeden Rasim Yüksel  ´´Aş evi taziye evi projemiz var, bunun projesi hazır, ama bunu ben yapmayacağım Büyükşehir Belediye başkanımıza yaptıracağım´´dedi.

Cemevi Projesi Hazır
Bugüne kadar ibadet ibadethanelerimizin tadilatlarını bakımlarını yaptıklarını kaydeden Rasim Yüksel ´´Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz, Ergene´de Cemevi projesini hayata geçireceğiz, bunun onurunu yaşayacağız, projesi hazır, çok yakında Büyükşehir belediye başkanımız bunu yatırım planı aldı, bunu çok önemsiyor ne diyoruz yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz´´dedi.
corlu 03.03.2019    (687) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  31 Mart Seçimlerinde Tekirdağ Adayları
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  AK Parti Adayına İlk Tepkiler
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  AKPARTİ Gençlik Kolları Tam Yol 23.03
  Mestan Özcan; Bana Martaval Okumasınlar 20.03
  Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler 18.03
  Siyasette Seviye Çok Düştü 18.03
  Mestan Özcan Rakibi Kadir Abiye Sordu? 17.03
  Sarıkurt; Borç Alan Emir Alır 17.03
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı. 15.03
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak 13.03
  Faik Öztrak Bu Seçimde Acaip Şeyler Oluyor. 11.03
  Çorlu Belediyesine 3 Soru 11.03
  Medyada Kadın Eşitsizliği 11.03
  Tatile Gidemeyenler ORİONda Şansını Denesin 11.03
  Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle 05.03
  Adalı ve Karabulak voleybolun unutulmazlarında 05.03
  Türkiye enflasyonda ilk 10da 05.03

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası