HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle

 DSP Ergene Belediye Başkan Adayı Bora Küçükçetin´in seçim ofisi açılışı için Ergene´ye gelen DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, CHP Genel Başkanı Kemal

corlu 05.03.2019 18:59:48    (1283) Okunma

DSP Ergene Belediye Başkan Adayı Bora Küçükçetin´in seçim ofisi açılışı için Ergene´ye gelen DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nu ima ederek ´´Sen ne içiyorsun kardeşim bize de söyle bizde içelim´´ dedi.

Bir dizi ziyaret için Tekirdağ´a gelen DSP genel başkanı Önder Aksakal, DSP Ergene Belediye Başkan Adayı Bora Küçükçetin´in seçim ofisi açılışını yaptı.

Sen Ne İçtin Kardeşim.
Açılış öncesi konuşma yapan Aksakal ´´Paniklediler, DSP genel başkanına atmadıkları iftira kalmadı, vay efendim Karaoğlanın partisine AK Parti´ye seçim kazandırmak yakışır mıymış, bak bak  Yahu sen ne içtin kardeşim, şu içtiğinden bize de söyle, biz de kendimize gelelim, ne içiyorsun sen´´dedi.

İsim vermeden CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nu eleştiren Aksakal ´´Tayyip Erdoğan´ı başbakan yapan sen, AK Parti iktidarda tutan sen, madımak´ta 37 tane insanı cayır cayır yakalarken ´şeriat isteriz´ diye bağıranlarla seçimde ittifak yapan sen, Atatürk´e kefere diyenleri koluna takan sen, cumhuriyetin değerlerini tüketen sen; AK Parti´ye seçim kazandıran ben miyim´´dedi.

Aksakal ´´sarayın kapısında yatıyormuşum da Cumhurbaşkanından randevu istemişim de bilmem neymiş, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanınından randevu istemek ne zaman ayıp oldu, ne zaman suç oldu, Türkiye´de siyaset yapan insanlar devleti yönetenden randevu isteyemez mi? Bunu, algı yaratmak için söylüyorlar´´ dedi.


Konuşmasının son bölümünde DSP Ergene Belediye Başka adayı Bora Küçükçetin´in elini havaya kaldıran genel başkan Önder Aksakal ´´Ergene´de Bora kardeşimiz bizimle beraber, sizlere Bora kardeşimize emanet ediyorum, onunla da uğraştılar, önce aday olamazsın dediler, bir üste gittiler yine olamazsın dediler, ama yine de Türkiye´de bir yerlerde hukuk var ve gereği yerine geldi, dürüstçe bir yönetimi, hakça bir paylaşımı ve kardeşçe bir yaşamı, el ele, omuz omuza, hep birlikte gerçekleştireceğiz´´ dedi.
corlu 05.03.2019    (1283) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Herkes Eleştirebilir Ama Sayın Yel Hariç 10.08
  Bşehir Sorumluluğundaki Yollar İçler Acısı 10.08
  ÇTSO Başkanı Hayalini Açıkladı 03.08
  Kütüphanede Öğrenciler Dertli 03.08
  Trakya Birlik Bu Fuara Neden Katılmadı 02.08
  Yaz Aylarında Sağlık İçin 10 Öneri 30.07
  Sulamada Yenilikçi Çözümler 29.07
  Gece Bekçiliği Yaparken 6 Kitabı Yayınlandı 19.07
  Tepkiler Artınca Basın Açıklaması Geldi 13.07
  Süleymanpaşa da Sinirler Gerildi. 11.07
  CHP İlçe Başkanından Vahim İddia 07.07
  Türkiye de Satılmadık Yer Bırakmadılar 05.07
  Bundan Sonra Ergene de Rahat Uyku Yok 04.07
  Deniz ve Havuzdan Bulaşan Hastalıklar 04.07
  Akparti İl Yönetimine 2 Kadın 01.07

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası