HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle

 DSP Ergene Belediye Başkan Adayı Bora Küçükçetin´in seçim ofisi açılışı için Ergene´ye gelen DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, CHP Genel Başkanı Kemal

corlu 05.03.2019 18:59:48    (992) Okunma

DSP Ergene Belediye Başkan Adayı Bora Küçükçetin´in seçim ofisi açılışı için Ergene´ye gelen DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nu ima ederek ´´Sen ne içiyorsun kardeşim bize de söyle bizde içelim´´ dedi.

Bir dizi ziyaret için Tekirdağ´a gelen DSP genel başkanı Önder Aksakal, DSP Ergene Belediye Başkan Adayı Bora Küçükçetin´in seçim ofisi açılışını yaptı.

Sen Ne İçtin Kardeşim.
Açılış öncesi konuşma yapan Aksakal ´´Paniklediler, DSP genel başkanına atmadıkları iftira kalmadı, vay efendim Karaoğlanın partisine AK Parti´ye seçim kazandırmak yakışır mıymış, bak bak  Yahu sen ne içtin kardeşim, şu içtiğinden bize de söyle, biz de kendimize gelelim, ne içiyorsun sen´´dedi.

İsim vermeden CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nu eleştiren Aksakal ´´Tayyip Erdoğan´ı başbakan yapan sen, AK Parti iktidarda tutan sen, madımak´ta 37 tane insanı cayır cayır yakalarken ´şeriat isteriz´ diye bağıranlarla seçimde ittifak yapan sen, Atatürk´e kefere diyenleri koluna takan sen, cumhuriyetin değerlerini tüketen sen; AK Parti´ye seçim kazandıran ben miyim´´dedi.

Aksakal ´´sarayın kapısında yatıyormuşum da Cumhurbaşkanından randevu istemişim de bilmem neymiş, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanınından randevu istemek ne zaman ayıp oldu, ne zaman suç oldu, Türkiye´de siyaset yapan insanlar devleti yönetenden randevu isteyemez mi? Bunu, algı yaratmak için söylüyorlar´´ dedi.


Konuşmasının son bölümünde DSP Ergene Belediye Başka adayı Bora Küçükçetin´in elini havaya kaldıran genel başkan Önder Aksakal ´´Ergene´de Bora kardeşimiz bizimle beraber, sizlere Bora kardeşimize emanet ediyorum, onunla da uğraştılar, önce aday olamazsın dediler, bir üste gittiler yine olamazsın dediler, ama yine de Türkiye´de bir yerlerde hukuk var ve gereği yerine geldi, dürüstçe bir yönetimi, hakça bir paylaşımı ve kardeşçe bir yaşamı, el ele, omuz omuza, hep birlikte gerçekleştireceğiz´´ dedi.
corlu 05.03.2019    (992) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  31 Mart Seçimlerinde Tekirdağ Adayları
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  AK Parti Adayına İlk Tepkiler
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  AKPARTİ Gençlik Kolları Tam Yol 23.03
  Mestan Özcan; Bana Martaval Okumasınlar 20.03
  Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler 18.03
  Siyasette Seviye Çok Düştü 18.03
  Mestan Özcan Rakibi Kadir Abiye Sordu? 17.03
  Sarıkurt; Borç Alan Emir Alır 17.03
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı. 15.03
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak 13.03
  Faik Öztrak Bu Seçimde Acaip Şeyler Oluyor. 11.03
  Çorlu Belediyesine 3 Soru 11.03
  Medyada Kadın Eşitsizliği 11.03
  Tatile Gidemeyenler ORİONda Şansını Denesin 11.03
  Sen Ne İçiyorsun Bizede Söyle 05.03
  Adalı ve Karabulak voleybolun unutulmazlarında 05.03
  Türkiye enflasyonda ilk 10da 05.03

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası