HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Mestan Özcan Rakibi Kadir Abiye Sordu?

 

AKPARTİ Tekirdağ mitinginde konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, rakibi Kadir Albayrak´ı kast ederek ´´CHP Büyükşehir Bel

corlu 17.03.2019 11:27:36    (931) Okunma

AKPARTİ Tekirdağ mitinginde konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, rakibi Kadir Albayrak´ı kast ederek ´´CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı zata buradan soruyorum? terör örgütü destekçilerinin oyunu istiyor musun istemiyor musun? bize bunu söyle´´ dedi.

Askerdeki Tekirdağ´lı Mehmet´i Anlattı.
Projeleri anlatmak yerine Ulusal siyaseti tercih eden ve uzun bir konuşma yapan AKPARTİ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ´´Size Mehmet´ten bahsetmek istiyorum Mehmet 21 yaşında şu an Hakkari Çukurcada asker, 45 gün önce beni aradı dedi ki ´Mestan abi buralarda bizim boynumuzu bükük koyma´ dedi.  bende ona ´ne oldu´ dedim anlattı, aynı bölükteki arkadaşlarından birinin annesi vefat etmiş aile Tekirdağ´da yaşıyor, çocuk ağlıyor, ama ne yapacağını bilemiyor, çünkü Tekirdağ´a annesinin cenazesine gelebilecek parası yok, aralarında para toplamışlar, bu esnada Adıyaman´lı bir başka arkadaşları hem para vermiş hem de ´verelim ama biz neden para toplayalım´ demiş ´neden´ diye sormuşlar Adıyamanl´ı asker kardeşimiz demiş ki ´bizde böyle bir hal olsa belediyemiz bu kardeşimizin tüm gidiş geliş masraflarını karşılar´ Mehmet dedi ki ´başkanım bizim boynumuzu buralarda bükük koyma´ buradan size söz veriyorum Mehmetlerin boynunu bükük koymayacağım inşallah bir Mehmet anacının cenazesine gidip gelmeyi dert ediliyorsa bir mahallede bir sokakta bir çocuk aç yatıyorsa bir anne ertesi sabah evladına ne yedirecek bilmediği için ağlamaktan uyuyamıyorsa yazık, Bizim insanlığımıza da başkanlığımıza da yazık´´dedi.

Şehit Edilen Şarköy´lü Neşe Öğretmeni Anlattı.

Konuşmasına devam eden Mestan Özcan ´´Bugün ben size Neşe öğretmenden bahsetmek istiyorum Neşe öğretmen Tekirdağ, Şarköy´de 1972 yılında Ayten ailesinin en küçük kız olarak dünyaya geliyor, öğretmen olmak istiyor, eğitim fakültesinden 93 yılında mezun oluyor, ataması Diyarbakır´ın Bismil ilçesine bağlı Çavuş köye yapılıyor´´ 

Neşe Öğretmen Bu Şehrin Boğazında Bir Yumrudur.
1993 yılını 26 Ekiminde Neşe öğretmen babası ile birlikte PKK´lı teröristler tarafından şehit edildiğini kaydeden Mestan Özcan ´´ öğretmen Neşe nin ölümü insan hakları derneklerinin hiç biri tarafından kınanmadı, Avrupa birliği komiserleri kimseye ne yapıyorsunuz demedi, iki ağaç için kıyameti koparanların sesleri çıkmadı, aydınlardan bu olayı umursayan olmadı, teröre binlerce canımızı verdik Neşe öğretmen bunlardan biriydi sevgili Tekirdağ, Neşe öğretmen bu şehrin boğazında bir bir yumru dur´´ dedi.

Biz Konuşalım Dedik Arkamızda Çukur Kazdılar.
´Terörü on binlerce canımızı verdik´ diyen Mestan Özcan ´´35 senedir bu konu ile uğraşıp duruyoruz, gelin bu işe bir son verelim dedik, belki canlarımız geri gelmez ama yeni canlar kaybetmeyelim dedik,  göğsümüze yüreğimize taş basacağız gelin yine de konuşalım dedik, dedik de ne oldu? arkamızdan çukurlar hendekler kazıldı´´ dedi. 

Onlar Şimdi İttifak Halindeler.
Mestan Özcan ´´İyi niyetle konuşalım derken bu işin karşısında duran muhalefet partisi yöneticileri bugün niyetler apaçık ortada iken terör örgütünün açık destekçisi olan parti ile ittifak halinde değiller mi?

Herkesin Sevdiği İnsanda Omurgasızdır.

Mestan Özcan ´´beni herkes sevmesin, herkesin sevdiği insanda bir sorun vardır, bir omurgasızlık vardır, hırlısı hırsızı, uğurlusu uğursuzu, herkes bir insanı seviyorsa, onda da bir omurgasızlık vardır. Neşe öğretmene kurşun sıkanların siyasi uzantıları beni sevmesin kardeşim, ben onların oyunu da istemiyorum, sevgisini de istemiyorum, saygısını da istemiyorum´´ dedi.

Basın Mensuplarından Ricamdır O Zata Sorun
Mestan Özcan !!Şimdi gelelim sorumuza basın mensuplarından ricamdır bunu ona iletin lütfen, büyükşehir belediye başkan aday olan zat sen onların oyunu istiyor musun? istemiyor musun? açıkla bunu´´ dedi.

Sorusuna devam eden Mestan Özcan ´´Neşe öğretmenimizin katillerinin savunanların oylarını istemiyorum diyebiliyor musun? diyemiyor musun? terör örgütüne sempati duyanların oylarını istiyor musun? istemiyor musun?

Sevimli Pozlarını Bırak
Milletin algıları ile oynamayı bırak diyerek konuşmasına devam eden Mestan Özcan ´´şu sevimli pozlarını bırak, en ufak bir eleştiri karşısında vatandaşına gazetecinin nasıl küstüğünü de biliyoruz, bak bitiremediğin projelerinden hiç bahsetmiyoruz, beceremediğim belediyelikten hiç bahsetmiyorum´´ dedi.

vatandaşı Fişekliyorlar
iki de bir de vatandaşı fişeklediklerini kaydeden Mestan Özcan ´´ ´Biz millete terörist diyor muşuz´ yahu biz millete terörist demiyoruz, Kürdü de, Lazı da, Çerkezi de, Abazası da, Samsunlu´su da, Trabzon´lusuda, Bayburt´lusu da, Edirne´lisi de, Mardin´li side, Urfalı´ sıda, burada kardeş gibi yaşıyor´´ dedi. 

Kendi İş yerinde yanında çalışanlardan Kürt ve Laz olduğunu kaydeden Özcan ´´Sen onu geçeceksin Sen CHP´li Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan zat sen terör destekçilerinin oylarını istiyor musun? istemiyor musun? bana bunu söyle´´dedi.
corlu 17.03.2019    (931) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Çorlu Kaymakamlığı 2019 Raporu 18.02
  İzzet volkan ICC görevine Başladı 16.02
  Çekçekecilere Düzenleme Geliyor 16.02
  Velimeşe OSB Yönetiminde Sıkıntı Var. 29.01
  Çorlu ya Polis Takviyesi Yapılabilir 24.01
  Belediye Başkanından Son Uyarı 21.01
  Yeniden Refah Çorlu Basın Açıklaması 18.01
  Reyap Hastanesinde Son Durum 15.01
  Ergene Belediyesi İcralık Oldu. 14.01
  Baba Dediğin Böyle Olur. 13.01
  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu 12.01
  2020 Uyusturucu İle Mücadele Yılı 06.01
  Balmumu Heykeller Müzesi Detayları 03.01
  Tekirdağın Bağrına Hançer 26.12
  CHP Çorlu Özgür Ertaş la Devam 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası