HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler

 AKPARTİ Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili ´´Çorlu belediyesinde greve giden işçileri ziyaretim sonrasında hararet edilip küfür edi

corlu 18.03.2019 19:40:45    (1466) Okunma

AKPARTİ Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili ´´Çorlu belediyesinde greve giden işçileri ziyaretim sonrasında hararet edilip küfür edildiğini duydum bu çok ayıp´´ dedi.

3 Yıl Geçmiş Hala Zam Alamıyorlar.
Bugün Atatürk meydanında düzenlenen 18 Mart şehirleri anma programında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erçili bugün yeni gelişmeler öğrendik çorlu belediyesinde çalışan işçiler normalde her yıl zam alır, edindiğimiz bilgilere göre 113 işçi 2 yıllığına meta-zori sözleşme imzalıyor, 2 yıl geçiyor, 3 yıl da bitiyor, Mart ayına gelinmiş bu insanlara hala zam yapılmıyor´´dedi.

Fırça Yemişler, Küfür Yemişler.
Belediyede çalışan işçilerin demokratik grev hakkını kullandıklarını kaydeden Erçili ´´İşçiler grevi yapıyor biz de gidiyoruz, grevdeki arkadaşlarla görüşüyoruz, benim arkamdan personele fırça atıyorlar, küfür ediyorlar mevcut başkan ve eski başkandan küfür yediklerini duydum, bu çok ayıp, bunu ispatlayacağım, bu konuda çok rahatsızlık duydum, siz AK Partili misiniz? demişler 1 Nisanda size bunun hesabını soracağız demişler, bununla ilgili elimde doneler var ama, şimdi zamanı değil, her selam verdiğimiz insana tepki gösteriyorlar inşallah 1 Nisanda her şey değişecek´´ dedi.

Açıklama Gelmez İse, Yasal Yollara Başvuracağız
Çorlu Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında AK Parti grubu tarafından verilen soru önergelerindeki 105 TL. tabildot yemek faturasını hakkında herhangi bir cevap verilip verilmediğinin sorulması üzerine açıklama yapan Serkan Erçili ´´Biz bunu Mart meclisinde sorduk, sizler de oradaydınız, üzerinden 2 hafta geçti, halen bir açıklama olmadı, biz bunun takipçisiyiz açıklama gelmez ise yasal yollara başvururuz, bu faturaların meblağları neden yüksek olduğu kamuoyu ile paylaşılması lazım, maalesef hiçbir açıklama gelmedi´´ dedi.


Üzeri Örtülüyor Ama Başka Faturalarda Var.
Verilen soru önergelerinin üzerinin örtüldüğünü kaydeden Erçili ´´daha önümüzde gelecek başka konular var, onlara nasıl cevap verecekler, her şeyin üstü kapatılıyor, demokrasiden, hukuktan, adaletten, bahsediyorlar ama maalesef hiçbir sorumuza cevap alamıyoruz´´dedi.

Denetleme Komisyonu Çalışmasına Devam Ediyor.
Çorlu Belediye Meclisi denetleme komisyonu görevine devam ettiğini kaydeden Serkan Elçili ´´arkadaşlarımız incelemelerine devam ediyor ve hala elimize yeni evraklar geliyor bunlarla ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağız daha detaylı açıklama yapacağız´´dedi.
corlu 18.03.2019    (1466) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Çorlu Kaymakamlığı 2019 Raporu 18.02
  İzzet volkan ICC görevine Başladı 16.02
  Çekçekecilere Düzenleme Geliyor 16.02
  Velimeşe OSB Yönetiminde Sıkıntı Var. 29.01
  Çorlu ya Polis Takviyesi Yapılabilir 24.01
  Belediye Başkanından Son Uyarı 21.01
  Yeniden Refah Çorlu Basın Açıklaması 18.01
  Reyap Hastanesinde Son Durum 15.01
  Ergene Belediyesi İcralık Oldu. 14.01
  Baba Dediğin Böyle Olur. 13.01
  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu 12.01
  2020 Uyusturucu İle Mücadele Yılı 06.01
  Balmumu Heykeller Müzesi Detayları 03.01
  Tekirdağın Bağrına Hançer 26.12
  CHP Çorlu Özgür Ertaş la Devam 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası