HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Mestan Özcan; Bana Martaval Okumasınlar

 AKPARTİ Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan rakibi CHP Adayı Kadir Albayrak´ın ´´megri megri şarkısını iyi bilir, ondan dinlemek is

corlu 20.03.2019 11:55:32    (1107) Okunma

AKPARTİ Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan rakibi CHP Adayı Kadir Albayrak´ın ´´megri megri şarkısını iyi bilir, ondan dinlemek istiyorum´ sorusuna cevap verdi.

ZAT Tanıdık Kişi Anlamına Geliyor.
Çorlu Şahbaz mahallesinde (köyü) seçim çalışması esnasında internet sitemiz muhabirinin sorularını cevaplayan AKPARTİ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ´´Kadir bey biraz üzülmüş, birkaç yerde biraz serdenişte bulunmuş, kulağıma geldikten sonra kendisini aradım, ´üzüldüğün nedir?´ diye sordum, kendisine ZAT dediğim için üzülmüş, oysa zat tanıdık kişi anlamında, siyaset bu siyasetin kendine ait bir üslubu dili var´´ dedi.

Rencide Olduysa Özür Dilerim
Kadir Albyrak´ın baba dostu olduğunu kaydeden Mestan Özcan ´´O bizim büyüğümüz, baba dostu, kendisine saygımız var, rencide olduysa özür dilemiştik yine özür dileriz, hakkını helal etsin, siyasette bu tarz şeyler olabilir, genciz heyecanımız bazen doruk yapabiliyor´´dedi.

Askerliğimi Jandarma Komondo Olarak Yaptım.
Mestan Özcan ´´Megri Megri şarkısı ile şunu söyleyebilirim, ben askerliğimin ilk döneminde Isparta Dağ Komando Eğitim Tugayına gittim, Devletim beni oradan Mardin ili Savur ilçesine Jandarma Komando Asteğmen olarak görevlendirdi.´´dedi. 

Teröre Karşı Savaştım.
AKPARTİ Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ´´Mardin Savur Jandarma Komando Bölük Komutanlığında tim komutanı olarak görev yaptığını kaydeden Mestan Özcan ve doğuda Güneydoğuda teröre karşı savaştım´´dedi. 

Bana Martaval Okumak İçin..
Mestan Özcan ´´Birilerinin bana megri megri ile martavan okuması için benim gibi Isparta Eğridir Dağ Komando Tugayına gitmesi, oradan Güneydoğu bölgesine 1997 yıllarında terörün yoğun olduğu dönemde gitmesi, teröristlerle savaşıp, savaştıktan sonra buraya gelmesi, bu süreci yaşadıktan sonra bana gelip böyle bir martaval okuması gerekir, martaval okutmam´´ dedi.

Sorularıma Cevap Verirse Rahat Eder
CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Albayrak´a sorular sorduğunu kaydeden Mestan Özcan ´´Bu sorulara cevap vermesini büyük bir heyecanla bekliyorum, sosyal medyadan da sorular sormaya devam edeceğim, sorularıma cevap verirse rahat eder, vermezse sorularım artacak, sorular arttıkça yük artar, yük artarsa, yaştan dolayı biraz eğilebilir, sorularıma cevap versin bu ülkeyi kanımızla bedelini ödeyerek aldık´´ dedi.

corlu 20.03.2019    (1107) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Çorlu Kaymakamlığı 2019 Raporu 18.02
  İzzet volkan ICC görevine Başladı 16.02
  Çekçekecilere Düzenleme Geliyor 16.02
  Velimeşe OSB Yönetiminde Sıkıntı Var. 29.01
  Çorlu ya Polis Takviyesi Yapılabilir 24.01
  Belediye Başkanından Son Uyarı 21.01
  Yeniden Refah Çorlu Basın Açıklaması 18.01
  Reyap Hastanesinde Son Durum 15.01
  Ergene Belediyesi İcralık Oldu. 14.01
  Baba Dediğin Böyle Olur. 13.01
  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu 12.01
  2020 Uyusturucu İle Mücadele Yılı 06.01
  Balmumu Heykeller Müzesi Detayları 03.01
  Tekirdağın Bağrına Hançer 26.12
  CHP Çorlu Özgür Ertaş la Devam 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası