HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

AKP Tekirdağ İl Başkanı Özür Dilemeli

 CHP Tekirdağ il başkanı Ali Işıkgör, Akparti İl başkanı Mestan Özcan´ı; Tekirdağ halkından özür dilemeye davet etti. Tekirdağ Süleymanpaşa Des otelde

corlu 14.06.2019 22:20:36    (757) Okunma

CHP Tekirdağ il başkanı Ali Işıkgör, Akparti İl başkanı Mestan Özcan´ı; Tekirdağ halkından özür dilemeye davet etti. Tekirdağ Süleymanpaşa Des otelde yapılan basın toplantısında uzun bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Ali Işıkgör; geçtiğimiz günlerde AKPARTİ İl Başkanı Mestan Özcan´ın, kurum binalarının kapılarına asılan T.C. tabelasının çok öneli olmadığı yönünde yaptığı açıklamayı değerlendirdi. 

Buna En Çok Tekirdağ´lılar Takılır.


CHP İl Başkanı Ali Işıkgör ´´Sayın AKP İl başkanı konuşmasının sonunda Tekirdağ´lılar buna takılmaz demiş, tam tersi, Tekirdağ, Rumeli, evladı Fatihan topraklarıdır, buna en çok Tekirdağ´lılar takılır, sade Tekirdağ´lılar değil Türkiye´nin en ucra köşesinde yaşayanlarda takılır, Çünkü 80 Milyon Türk vatandaşı vatanseverdir, vatanına bağlıdır.´´dedi. 

Dilerim Surc-i Lisan Etmiştir.
Işıkgör ´´sosyal medyada yapılan paylaşımdan dolayı AKP´li bir dostumuz da ´bizim il başkanımız sürç-i lisan etmiş´ ifadelerini kullanmış, dilerim sürçü lisan etmiştir´´dedi.

Tekirdağ Halkından Özür Dilemeye Davet Ediyorum

CHP İl Başkanı Ali Işıkgör ´´AKP İl başkanını bu konuda Tekirdağ halkından özür dilemeye davet ediyorum, özür dilemesini bekliyoruz, takipçisi olacağız´´dedi.

Dilerim Bu Haber Yanlış Anlaşılmıştır.

Konuşmasına devam eden CHP İl Başkanı Ali Işıkgör ´´Ayrıca şu konuya da değinmek istiyorum önceki gün Yani 12 Haziran 2019 tarihli Habertrak gazetesinin manşetinde ´Yüksel´den CHP´ye Fırça´ diye bir haber yayınlandı. dilerim Sayın Süleymanpaşa belediye başkanının sözleri yanlış anlaşılmıştır bunun da düzeltilmesini bekliyoruz´´ dedi.

CHP´ye Fırça Atmak Hiç Kimsenin Haddine Değildir.

Işıkgör ´´Cumhuriyet Halk Partisine hiç kimsenin fırça atmaya haddi yoktur yani buna asla müsaade edemeyiz, eleştirebilirsiniz, yaptığımızı tartışabiliriz, söylediklerimizi beğenmeye bilirsiniz, ama ´Fırça Atmak´ gibi bir ibare kimsenin haddine değildir´´ dedi.

AKPARTİ İl başkanı Mestan Özcan T.C. hakkında ne demişti.

Tekirdağ´da yapılan bir etkinlikte, Tekirdağ manşet haber sitesine açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mestan Özcan ´´T.C nin kaldırılıp kaldırılmamasının tartışmak yerine Türkiye´nin nasıl modern ülkelerle rekabet eder hale gelmesinin tartışılması gerektiğini vurguladı,

AKPARTİ İl Başkanı Mestan Özcan Ne Demişti.

T.C. Yazmış Yazmamış Çokta Önemli Değil.

Tekirdağ´da düzenlenen bir organizasyonda, İstanbul seçimleri hakkında yaptığı açıklamanın bir bölümünde´´Türkiye Cumhuriyeti devletinde yaşıyoruz, bunu hepimiz biliyoruz ama illaki TC yazmışız yazmamışsınız çok önemli değil, tartıştığımız konular bu kadar dar kalıp da düşünmemesi lazım, bence biz bunların başına T.C. gelecek mi gelmeyecek mi? bunları konuşmaktansa o kurumun statüsünü, yakın coğrafyamızda ki, devletlerdeki eş değer kurumlarla nasıl rekabet edilir, onların ötesinde onlardan daha iyi nasıl hizmet ediyor bunları tartışmamız gerekiyor´´ demişti.
corlu 14.06.2019    (757) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Tepkiler Artınca Basın Açıklaması Geldi 13.07
  Süleymanpaşa da Sinirler Gerildi. 11.07
  CHP İlçe Başkanından Vahim İddia 07.07
  Türkiye de Satılmadık Yer Bırakmadılar 05.07
  Bundan Sonra Ergene de Rahat Uyku Yok 04.07
  Deniz ve Havuzdan Bulaşan Hastalıklar 04.07
  Akparti İl Yönetimine 2 Kadın 01.07
  Karadenizliler Bu Milletin Asli Unsurlarıdır. 01.07
  Hasan Toprak O Arsaya Hastane Yapılacak 18.06
  AKP Tekirdağ İl Başkanı Özür Dilemeli 14.06
  Orion’dan 150 TL O-PARA kazanma fırsatı 13.06
  Vatandaşın Sorunları İle İlgileniyoruz. 11.06
  19 Mayıs Bütçesi Nasıl 222 Bin TL Oldu. 10.06
  Albayrak, Er Meydanında Söz Verdi 09.06
  6 Yıl Önce Söz Vermiştim 07.06

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası