HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Karadenizliler Bu Milletin Asli Unsurlarıdır.

 Tekirdağ Süleymanpaşa´da düzenlenen 16. Karadenizliler Yayla şenliklerinde konuşma yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´Karadenizliler b

corlu 01.07.2019 11:42:05    (273) Okunma

Tekirdağ Süleymanpaşa´da düzenlenen 16. Karadenizliler Yayla şenliklerinde konuşma yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´Karadenizliler bu milletin asli unsurlarıdır´´dedi.


Mustafa Yel ´´Sizlerin ataları dedeleri babaları yaklaşık 50 - 60 yıldan beri Trakya´mızın hoşgörü ve saygı ortamındaki verimi topraklarına Anadolu´nun yiğitliğini, mertliğini, vatanseverliğini getirdiniz´´ dedi. 

Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz.
Yel ´´Trakya´da hep beraber Karadenizliler ve Anadolu´nun her yerinden gelmiş olanlarla büyük bir millet olmanın onur ve mutluluğu içinde İnşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz´´dedi.

Cumhurbaşkanımızın Selamını Getirdim
Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız ile beraber olduğunu kaydeden Akparti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´Karadenizliler Kültür Yardımlaşma Derneği tarafından yayla şenlikleri yapılacağını söylediğimde, bütün Karadenizli hemşerilerimin alnından öpüyorum, hepsine selamlarımı iletiyorum dedi, üzerimde kalmasın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın size bol bol selamını getirdim´´ dedi.

Tekirdağ´a Karadeniz Mühürü Vurduk
Konuşmasına devam eden Mustafa Yel ´´İnşallah bu birlik beraberliğimiz ile beraber yol yürümeye devam edeceğiz Rabbim isterse sular, büklüm büklüm burulur, Tekirdağ´ın şanlı tarihine Karadenizlilerin mührü vurulur, işte bugün o mührü hep beraber vuruyoruz´´ dedi.

Bu Densizleri Kınıyorum
Mustafa Yel ´´Bazı densizler bundan önce benim Karadenizli kardeşlerime incitecek bazı laflar söylediğimi iddia ettiler hepsini dışlıyoruz hepsini bu anlamda kınıyoruz´´ dedi. 


Kaymakamlık yaptığı yıllardan bahseden Akparti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´İki yıl boyunca ekmeğini yediğim suyunu içtiğim Gümüşhane´nin Kürtün ilçesinde yakından tanıma fırsatı bulduğum Karadenizli kardeşlerimle beraber olmak onların sevinciyle sevinmek gerçekten bizi gururlandırmakta ve onurlandırmaktadır.´´dedi. 

Karadenizliler Bu Milletin Asli Unsurlarıdır
Yel ´´Biliyoruz ki Karadenizliler her daim bu milletin aslı unsurları olarak bugüne kadar Türkiye´nin daha önceki yıllarda da Osmanlı´nın Selçuk´lunun öz evlatları olarak bayrağına sahip çıkmış ve onları başının üzerinde taşımak için var gücüyle çalışmış insanlardır ve bunlardan asla geri durmayacaklardır´´dedi

Mustafa Yel ´´Sis dağının, Kadırganın, Ayder yaylasının mert insanları, sizlerle beraber olmak bizim için gerçekten büyük bir gurur ve onur meselesi işte burada sizlerin yanında her daim Tekirdağ´ımızın ülkemizin ve her yerin kalkınabilmesi için hep beraber çalışmaya and içiyoruz, sizlerle beraber olmaktan dolayı sizleri bizlerle buluşturan dernek başkanı Muharrem Akyüz ve onu değer yönetim kurulu üyelerine kadın kollarına ve buranın bu şekilde dizayn edilmesini sağlayan Süleymanpaşa belediye başkanımıza, Büyükşehir Belediye başkanımıza, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum´´dedi.
corlu 01.07.2019    (273) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Tepkiler Artınca Basın Açıklaması Geldi 13.07
  Süleymanpaşa da Sinirler Gerildi. 11.07
  CHP İlçe Başkanından Vahim İddia 07.07
  Türkiye de Satılmadık Yer Bırakmadılar 05.07
  Bundan Sonra Ergene de Rahat Uyku Yok 04.07
  Deniz ve Havuzdan Bulaşan Hastalıklar 04.07
  Akparti İl Yönetimine 2 Kadın 01.07
  Karadenizliler Bu Milletin Asli Unsurlarıdır. 01.07
  Hasan Toprak O Arsaya Hastane Yapılacak 18.06
  AKP Tekirdağ İl Başkanı Özür Dilemeli 14.06
  Orion’dan 150 TL O-PARA kazanma fırsatı 13.06
  Vatandaşın Sorunları İle İlgileniyoruz. 11.06
  19 Mayıs Bütçesi Nasıl 222 Bin TL Oldu. 10.06
  Albayrak, Er Meydanında Söz Verdi 09.06
  6 Yıl Önce Söz Vermiştim 07.06

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası