HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Karadenizliler Bu Milletin Asli Unsurlarıdır.

 Tekirdağ Süleymanpaşa´da düzenlenen 16. Karadenizliler Yayla şenliklerinde konuşma yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´Karadenizliler b

corlu 01.07.2019 11:42:05    (669) Okunma

Tekirdağ Süleymanpaşa´da düzenlenen 16. Karadenizliler Yayla şenliklerinde konuşma yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´Karadenizliler bu milletin asli unsurlarıdır´´dedi.


Mustafa Yel ´´Sizlerin ataları dedeleri babaları yaklaşık 50 - 60 yıldan beri Trakya´mızın hoşgörü ve saygı ortamındaki verimi topraklarına Anadolu´nun yiğitliğini, mertliğini, vatanseverliğini getirdiniz´´ dedi. 

Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz.
Yel ´´Trakya´da hep beraber Karadenizliler ve Anadolu´nun her yerinden gelmiş olanlarla büyük bir millet olmanın onur ve mutluluğu içinde İnşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz´´dedi.

Cumhurbaşkanımızın Selamını Getirdim
Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız ile beraber olduğunu kaydeden Akparti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´Karadenizliler Kültür Yardımlaşma Derneği tarafından yayla şenlikleri yapılacağını söylediğimde, bütün Karadenizli hemşerilerimin alnından öpüyorum, hepsine selamlarımı iletiyorum dedi, üzerimde kalmasın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın size bol bol selamını getirdim´´ dedi.

Tekirdağ´a Karadeniz Mühürü Vurduk
Konuşmasına devam eden Mustafa Yel ´´İnşallah bu birlik beraberliğimiz ile beraber yol yürümeye devam edeceğiz Rabbim isterse sular, büklüm büklüm burulur, Tekirdağ´ın şanlı tarihine Karadenizlilerin mührü vurulur, işte bugün o mührü hep beraber vuruyoruz´´ dedi.

Bu Densizleri Kınıyorum
Mustafa Yel ´´Bazı densizler bundan önce benim Karadenizli kardeşlerime incitecek bazı laflar söylediğimi iddia ettiler hepsini dışlıyoruz hepsini bu anlamda kınıyoruz´´ dedi. 


Kaymakamlık yaptığı yıllardan bahseden Akparti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ´´İki yıl boyunca ekmeğini yediğim suyunu içtiğim Gümüşhane´nin Kürtün ilçesinde yakından tanıma fırsatı bulduğum Karadenizli kardeşlerimle beraber olmak onların sevinciyle sevinmek gerçekten bizi gururlandırmakta ve onurlandırmaktadır.´´dedi. 

Karadenizliler Bu Milletin Asli Unsurlarıdır
Yel ´´Biliyoruz ki Karadenizliler her daim bu milletin aslı unsurları olarak bugüne kadar Türkiye´nin daha önceki yıllarda da Osmanlı´nın Selçuk´lunun öz evlatları olarak bayrağına sahip çıkmış ve onları başının üzerinde taşımak için var gücüyle çalışmış insanlardır ve bunlardan asla geri durmayacaklardır´´dedi

Mustafa Yel ´´Sis dağının, Kadırganın, Ayder yaylasının mert insanları, sizlerle beraber olmak bizim için gerçekten büyük bir gurur ve onur meselesi işte burada sizlerin yanında her daim Tekirdağ´ımızın ülkemizin ve her yerin kalkınabilmesi için hep beraber çalışmaya and içiyoruz, sizlerle beraber olmaktan dolayı sizleri bizlerle buluşturan dernek başkanı Muharrem Akyüz ve onu değer yönetim kurulu üyelerine kadın kollarına ve buranın bu şekilde dizayn edilmesini sağlayan Süleymanpaşa belediye başkanımıza, Büyükşehir Belediye başkanımıza, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum´´dedi.
corlu 01.07.2019    (669) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Tekirdağlı Mehmetçik Amerikan basınında 11.10
  Yeni Sanayi Su sorunu Çözülecek mi? 10.10
  Reyap Hastanesinden Bir Başarı Daha 05.10
  Elveda Rumeli Yeni Baskısı 05.10
  Anadolu Basını Batıyor. 14.09
  MÇalık: Baklavayı Marka Yapacağız 11.09
  Çorlu Belediyesi İndirim Yaptı Sıra Kadir Abide 09.09
  Herkes Eleştirebilir Ama Sayın Yel Hariç 10.08
  Bşehir Sorumluluğundaki Yollar İçler Acısı 10.08
  ÇTSO Başkanı Hayalini Açıkladı 03.08
  Kütüphanede Öğrenciler Dertli 03.08
  Trakya Birlik Bu Fuara Neden Katılmadı 02.08
  Yaz Aylarında Sağlık İçin 10 Öneri 30.07
  Sulamada Yenilikçi Çözümler 29.07
  Gece Bekçiliği Yaparken 6 Kitabı Yayınlandı 19.07

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası