HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

K Albayrak Patron Benim dedi.

 Tekirdağ Büyükşerhir Belediyesinin CHP´li Başkanı Kadir Albayrak AKPARTİ il başkanı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa´nın AKPARTİ´li ilçe belediye başkanı

corlu 01.12.2019 16:21:06    (1127) Okunma

Tekirdağ Büyükşerhir Belediyesinin CHP´li Başkanı Kadir Albayrak AKPARTİ il başkanı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa´nın AKPARTİ´li ilçe belediye başkanı Cüneyt Yüksel´i hedef tahtasına koydu.

Patron Benim
CHP Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen dayanışma programında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´31 Mart seçimlerinde 4 ilçeyi kaybettik, ama şunu herkes bilsin, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Halk Partisi´nde yani Patron benim´´ dedi.


Arkana Seçmeni Al Öyle Gel. 
Konuşmasına devan eden Albayrak ´´Öyle ortaya çıkıp, arkamda AK Partinin şu milletvekili var, arkamda TBMM Başkanı var, o da yetmezse toplantıya Vali´yi de çağırırım, kimi arkanıza alırsan al, benim arkamda 351800 Tekirdağ´lının gücü var, bu gücü arkana alabiliyor musun? önce bu gücü arkana al ondan sonra senle konuşalım´´ dedi.

Halk Adına Ben Karar veririm. 
Tekirdağ´da patronun kendisi olduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Patron benim, varsa bir derdin gelirsin anlatırsın, ben evet ya da hayır derim, halkın adına ben karar veririm´´dedi.

Vali´nin O Fotoğrafta Ne İşi Var.
AK Parti Tekirdağ il teşkilatının Ankara´da Spor Bakanlığında çektirdiği fotoğrafları ve paylaşımları eleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  ´´2-3 gün önce Ankara´da çok büyük reklamlar yaptılar 3 ilçe belediye başkanı Süleymanpaşa, Kapaklı, Hayrabolu, Belediye başkanları ile bütün ilçelerin AK Parti ilçe başkanları ile Ankara!ya gitmişler Gençlik Spor Bakanlığı yatırımları için oraya gitmişler, daha sonra AK Parti İl Başkanı beyanat veriyor ´Teşkilatımız ile beraber Spor Gençlik Bakanlığı gittik Protokolü imzaladık´ ilçe teşkilatımız diyor, teşkilatın ortasında içinde değerli bir büyüğümüz, Tekirdağ´ın en büyüğü sayın Valimiz var, arkadaşlar ne olursa olsun, sayın Valimiz o kalabalığın içinde olamaz, orada siyasi bir toplantı var, bunu birçok defa söyledim bir kez daha söylüyorum Devleti temsil eden Vali ile Siyasi partinin bir il başkanı orada olamaz´´dedi.

Hiç Kimse Devletin Valisine Abi Diye Hitap Edemez
Konuşmasına devam eden Albayrak ´´AK Partili siyasetçilere bakıyorum, telefonla konuşurken bir yandan valinin elini sıkıyor, veya valinin makamda telefonla konuşuyor, Vali´ye abi diyor, hiçbir yetkili devletin valisine abi diyemez, Sayın Valimiz de buna müsaade etmemesi lazım´´dedi.
Haber foto: Gazeteci Ersin Bilmeç
corlu 01.12.2019    (1127) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  2020 de Çorlu ya 40 Milyon TL. 06.12
  Akparti İl Başkanı O Soruyu Cevapladı 05.12
  Ülke Ekonomisinde Tekirdağ İlk 5 de 02.12
  K Albayrak Patron Benim dedi. 01.12
  CHP İlçe Başkanı Dedikodulara Sinirlendi 29.11
  Sanayi Alanları 3 Katına Çıkacak 09.11
  Tekirdağlı Mehmetçik Amerikan basınında 11.10
  Yeni Sanayi Su sorunu Çözülecek mi? 10.10
  Reyap Hastanesinden Bir Başarı Daha 05.10
  Elveda Rumeli Yeni Baskısı 05.10
  Anadolu Basını Batıyor. 14.09
  MÇalık: Baklavayı Marka Yapacağız 11.09
  Çorlu Belediyesi İndirim Yaptı Sıra Kadir Abide 09.09
  Herkes Eleştirebilir Ama Sayın Yel Hariç 10.08
  Bşehir Sorumluluğundaki Yollar İçler Acısı 10.08

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası