HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne kavuşuyor

 AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan;
‘Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne kavuşuyor

Haziran sonu açılması planlanan Trakya’nın en büyük h

corlu 31.03.2020 23:09:37    (1945) Okunma

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan;
‘Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne kavuşuyor

Haziran sonu açılması planlanan Trakya’nın en büyük hastanesi Tekirdağ Şehir Hastanesi ile ilgili AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan açıklamalarda bulundu.

Öncelikle Şehir Hastanesinin Tekirdağ’a kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür eden AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talebiyle, Geçmiş Dönem Sağlık Bakanlarımızdan olan Sn. Recep Akdağ tarafından bir proje olarak düşünülen, tasarlanan ve yapılması planlanan Şehir Hastaneleri, daha ilk duyulduğu andan bu yana Muhalefet tarafından eleştiri konusu olmuştur. Yine dönemin Sağlık Bakanlarından Edirne Milletvekili Sn. Mehmet Müezzinoğlu bakanımızın görev süresi içinde ülke genelinde yapılacak 16 şehir hastanesinin sözleşmeleri imzalanmış ve bir kısmı yine aynı dönemde hizmete alınmıştı. Yine o dönem Projesi çizilip Sözleşmeleri hazırlanan hastanelerimizden biri de Tekirdağ Şehir Hastanesi olmuştur. Bu Şehir Hastanesinin İhale edilmesi ve inşaatının bu aşamaya getirilmesi bu döneme denk geldi. Hastanemizin kazandırılmasında büyük emekleri bulunan Sn. Mehmet Müezzinoğlu bakanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim.’’ Dedi.

ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ ALMASI
Şehir Hastanesinin açıldı andan itibaren Tekirdağ ve Trakya bölgesinin kaliteli hizmet almasına olanak sağlayacağının altını çizen İl Başkanı Özcan; ‘’Hastanemizin hizmet vermeye başlaması için geri sayımın devam ettiği bu süreçte, şehir hastanesinin ilimize yapılmasında büyük katkıları bulunan başta TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop Hocamız olmak üzere, Milletvekillerimiz Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ,Valimiz Sayın Aziz Yıldırım İle Sağlık İl Müdürümüz Sayın Cengiz Becerir ve ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Proje yatak sayılarının arttırılması, inşaat sürecinde karşılaşılan bürokratik ve fiziki her sorunun üstesinden gelinmesi noktasında mücadele veren herkesten Allah (cc) razı olsun inşallah. Vatandaşımıza hem iş hem aş kapısı olacak, şifa yatırımı ile hemşerilerimizin sağlığını güvence altına alacağız. Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa Belediyesi, Karayolları 18. Şube Şefliği ve Akfen Holding ortaklığında da Hastanemizin giriş çıkış yolları çok yakında inşa edilmeye başlayacak. Bu sayede de tüm vatandaşlarımızın kaliteli hizmet almasına olanak sağlayacağız.’’ Dedi.

KAZANAN HEM BİZ HEM KARDEŞLİĞİMİZ OLACAKTIR
AK Parti Tekirdağ İl Yönetimi olarak şimdiden Virüs pandemisi sonrası olacakları planladıklarının da altını çizen AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, kazanan biz ve kardeşliğimiz olacaktır. Hastanelerimizin şu zor dönemde Pandemi Hastanesi olarak çalışmalarına destek olması bakımından açılacak olan Şehir Hastanemizin sürece olan katkısını çok önemsiyoruz. Sürekli eleştirilen şehir hastanelerinin ne kadar doğru projeler olduğunu şuanda Korona virüsü karşısında çaresiz kalan Amerika ve Avrupa Devletlerine baktığımızda anlıyoruz. Türkiye inşallah ‘Evde Kal’ Kampanyasına da uyarak bu zorlu süreci atlatacak ve bu imtihandan da alnının akıyla çıkacaktır. Hatta Ak Parti İl Başkanlığı olarak tüm yönetim Kurulu üyelerimizden Virüs Pandemisi sonrasını düşünmelerini, tasarlamalarını istedik. Hem Tekirdağ hem Türkiye hem de dünya minvalinde ; Ekonomi, Siyaset, Teknoloji‘nin geleceğini ve şehrimizin bu geleceğe entegrasyonunu kaleme almalarını ve birer makale yazmalarını rica ettik. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Virüs bizim alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Kazanan biz ve kardeşliğimiz olacak inşallah.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.
Öte yandan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, İnşaat süresinin neredeyse bittiğini belirterek Şehir Hastanesinin Haziran sonu yada Temmuz ayının başında açılacağını belirtti.

corlu 31.03.2020    (1945) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Rasim Yüksel den AKPARTİ ye Yeşil Işık 20.05
  Ramazanda Beslenme Önerileri 08.05
  Kimyasal Likit Tank Projesinde Geri Adım 08.05
  İş Dünyası Kiraları Konuşuyor. 26.04
  Tekirdağ Valisini Kınıyorum 22.04
  Bakkallara 1000 Bayrak. 22.04
  Lila Grouptan anlamlı bağış 21.04
  Millet Bahçesinde Üzüntü Verici Gelişme 20.04
  TGGK Ürettiği Tüneli Hibe Edecek 20.04
  Üreticimizin yüzü gülecek 19.04
  CHPli Belediyelerden Ortak Açıklama 16.04
  Sağlık çalışanlarını sahiplenmeliyiz 14.04
  KYK Yurtlarında Kalan öğrenciler ailelerine kavuşmak için yola çıktı 05.04
  Tekirdağ da Ulaşım Durduruldu 04.04
  Ünlü Baklavacıdan İki Bin Maske 01.04

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası