HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

CHP İl Başkanına Sorduk

 CHP Genel Merkezi talimatı ile görevden alınan Süleymanpaşa İlçe başkanı İlker Yağcıoğlu olayını, Tekirdağ İl başkanı Şener Saygın´a sorduk.

Me

corlu 10.11.2020 13:29:38    (608) Okunma

CHP Genel Merkezi talimatı ile görevden alınan Süleymanpaşa İlçe başkanı İlker Yağcıoğlu olayını, Tekirdağ İl başkanı Şener Saygın´a sorduk.

Mesaj Dün Akşam Geldi.
Çorlu Atatürk evi açılış töreninde haber sitemiz muhabirinin sorularını cevaplayan CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Saygın
´´dün akşam saatlerinde  saat:19:00´a doğru genel merkezden bir mesaj aldım mesajda tüzüğümüzün 25-1 maddesi gereği Süleymanpaşa İlçe başkanımızın görevden alındığı mesajı vardı.´´ dedi.

Gerekçeli Karar Gelmedi
Şener Saygın ´´Bununla ilgili gerekçeli karar henüz gelmedi gerekçeli kararı bekliyorum, gerekçeli karar elimize ulaştıktan sonra bununla ilgili daha geniş bir açıklama yapacağım´´ dedi.

Hepimizi Üzdü
Görevden alma konusunda görüşlerini sorduğumuz CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Saygın ´´sandıkla göreve gelen 3 defa seçim kazanmış Tekirdağ Süleymanpaşa´da halkın sevgisini saygısını kazanmış bir insanın görevden alınması hepimizi üzdü, ama ben şu an itibariyle biraz sakin durmak istiyorum gerekçeli kararı bekleyelim görelim´´ dedi

İlker Yağcıoğlu´nun Sivri Çıkışları Olmuştur.

CHP İlçe başkanı İlker Yağcıoğlu´nun Milletvekilleri ve Tekirdağ siyaseti üzerine bazı söylemleri var basın açıklamaları var bu konuda size gelen şikayet oldu mu? sorusunu yanıtlayan İl Başkanı Şener Saygın ´´İlker Yağcıoğlu atak bir insan, özgüveni çok yüksek bir insan, kendini iyi yetiştirmiş insan, dolayısı ile çeşitli yorumlar yapılabilir, onu kıskananları da vardır sevenleri de vardır, bugüne kadar yaptıkları siyasetin gereğidir, zaman zaman çıkışları olmuştur, bazen sivri çıkışları da olmuştur, bunlar da siyasetin cilvelerinden biri olarak görmek lazım´´ dedi

Bu Şekilde Görevden Almalara Karşıyım.
CHP örgütünde sandıktan gelen birisinin genel merkezin iki satır yazı ile görevden alınması konusunda haber sitemiz muhabirinin sorusunu cevaplayan CHP İl Başkanı Şener Saygın ´´Açıkçası ben bu şekilde görevlerden alınmasına karşıyım´´ dedi.

Genel Merkeze Şahsi Fikrimi Söyledim.
CHP genel merkezin bu konuda kendisine görüş alıp almadığı sorusuna cevap veren CHP İl Başkanı Şener Saygın ´´Genel merkezden genel başkan yardımcımız da görüştüm, ben şahsi fikrimi kendilerine söyledim, herhangi bir soruşturma olmadığını, herhangi bir savunma alınmadığını, herhangi bir adli konunun söz konusu olmadığını, söyledim´´ dedi.

Genel Merkezimizin Takdirdir.
Bu Şekilde Görevden Alma Örgüt İçinde İnfial Yaratır. 
CHP Tekirdağ İl başkanı Şener Saygın ´´bir ilçe başkanı bu şekilde görevden alınmasının örgüt içinde infial yaratacağını söyledim, ama genel merkezimizin takdiridir bunlar üzerinde daha fazla bir yorum yapmak istemiyorum´´ dedi.
corlu 10.11.2020    (608) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Mağdur vatandaşın yanında olacağız 23.11
  CHP li İlker Yağcıoğlu Ne Demek İstedi 11.11
  CHP İl Başkanına Sorduk 10.11
  İş Adamı Uysalcan 10 Kasım Mesajı 07.11
  Kısa Kısa 4 Kasım 2020 06.11
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir 01.11
  Yarım Kalan Kültür Merkezini Tamamlayacağız 01.11
  Emmanuel Macron a Çorlu da Protesto 31.10
  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var 31.10
  Deprem Çantasında Bulunması Gerekenler 30.10
  Çorlu Belediyesinde 29 Personel Karantinada 30.10
  CHP Mv. Faik Öztrak 97.Yıl Mesajı 28.10
  Ergenede Engelliler Günü Kutlandı 27.10
  Çorlu Belediyesi 2021 Bütçesi Belli Oldu. 27.10
  Meme Kanseri Nedenleri 20.10

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası