HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

CHP li İlker Yağcıoğlu Ne Demek İstedi

 Genel merkez talimatı ile görevinden alınan CHP Süleymanpaşa ilçe başkanı İlker Yağcıoğlu ´Silahlanma yarışına girersek bundan herkes zararlı çıkar´´

corlu 11.11.2020 21:55:51    (537) Okunma

Genel merkez talimatı ile görevinden alınan CHP Süleymanpaşa ilçe başkanı İlker Yağcıoğlu ´Silahlanma yarışına girersek bundan herkes zararlı çıkar´´ dedi.

CHP Süleymanpaşa ilçe başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyen İlker Yağcıoğlu açıklamasının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Genel Merkezde Dayım Yok

Yağcıoğlu ´´Benim hakkımda herhangi bir soruşturma yok, bir ceza yok, neye dayanarak bu yapıldı, ben şunu görüyorum benim genel merkezde dayım, yok torpilimiz yok, bağlı bulunduğumuz bir loca yok, bağlı bulunduğumuz bir hareket yok, biz Atatürk´cüyüz, Cumhuriyet Halk Partiliyiz, bizim  bağlı bulunduğumuz bir frasksiyon yok, zaten sandık gelmezse bir yere aday olmam, sandıkta gelirse kimin şanslı olduğu kimin olmadığını da zaman gösterir´´ dedi.

Gel Sandığa Girelim
Yağcıoğlu ´´Bu işler genel merkez kontenjanlarından da olmuyor, o şemsiye altına giriyorsun, gelip burada dizayn etmeye çalışıyorsun, gel bakalım sandığa girelim hep beraber, üyemiz ne karar verirse ben varım, sandık gelmez ise Hak Hukuk Adalet söylemlerimizin yorumunu da kamuoyuna bırakıyorum´´ dedi.

Silahlanma Yarışından Herkes Zararlı Çıkar
Özel hayatlar üzerinden siyasi dizaynlar yapıldığı konuşuluyor bu konuda ne düşünüyorsunuz sorusunu yanıtlayan İlker Yağcıoğlu ´´biliyorsunuz nükleer bombalar insanlık için en büyük tehdit, bir nükleer silahlanma yarışında bunun hiç kazananı olmaz, bunu en iyi bilen bir insanım, siz kendinizi korumak için nükleer silahlanma yarışına girerseniz, bu bütün dünya için bir felaket olur bu felaketi engellemenin yolu bu nükleer silahlanma yarışına engellemektir, rekabete girmek değildir´´ dedi.

Bildiğim Çok Şey Var.
İlker Yağcıoğlu ´´bu konuda hiçbir şey yok ortada, aksine bildiğim çok şey var ama ben siyasetin sadece siyasi kurallar içerisinde yapılması gerektiğini düşünüyorum kesinlikle kişilerin siyaset dışındaki tavır ve davranışlarını siyaset malzemesi yapma konusunda ben bugüne kadar bir yolu izlemedim, bundan sonra da ben izlemeyeceğim, isteyen istediği yolu izleyebilir, herkes kendine yakışanı yapar, çekmecem dün yine doldu, benim çekmecem her gün doluyor Tekirdağ´da yaşıyoruz, bu kentte herkes birbirini bilir´´ dedi.

Akın Ailesi Çorlu´yu Esir Almış
İlker Yağcıoğlu ´´Çorlu´lar beni tanımaya başlamışlar, bizde Çorlu´yu seviyoruz, ama Çorlu´da bir aile var, Akın Ailesi; maşallah Çorlu´yu esir almışlar, CHP il yönetiminde bir Akın, Belediye meclis üyesinde bir Akın, çorlu Gençlik Kolu Başkanı bir Akın, bir de hanımefendi bulup kadın kodu başkanı yapsalar tam olacak Çorlu´nun bu yönde biraz çalışması gerekiyor, Akın Ailesi Akın Akın geliyor´´ dedi.

Çorlu İlçe Yönetiminde de Dizayn Çalışması Var.
Kendisinin görevden alınmasının diğer ilçelere ve ilçe başkanlarına sıçrayacağının konuşulduğunun sorulması üzerine İlker Yağcıoğlu ´´sıçrayacağını sanmıyorum, Çorlu ile ilgili olarak oradaki arkadaşımızı zora sokmaya çalışıyorlar, Çorlu´da bir dizayn çabası olduğunu biliyorum Özgür arkadaşımız sandıkla gelmiştir, görevinin başındadır´´ dedi.

Yağcıoğlu ´´Diğer ilçelerde herhangi bir sıkıntı olmayacağını biliyorum ilçe başkanlıklarımız ile yerel yönetimlerimiz ve vekillerimiz arasında uyum tam, başarılı bir şekilde çalışmaları devam ediyorlar´´ dedi.
corlu 11.11.2020    (537) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Mağdur vatandaşın yanında olacağız 23.11
  CHP li İlker Yağcıoğlu Ne Demek İstedi 11.11
  CHP İl Başkanına Sorduk 10.11
  İş Adamı Uysalcan 10 Kasım Mesajı 07.11
  Kısa Kısa 4 Kasım 2020 06.11
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir 01.11
  Yarım Kalan Kültür Merkezini Tamamlayacağız 01.11
  Emmanuel Macron a Çorlu da Protesto 31.10
  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var 31.10
  Deprem Çantasında Bulunması Gerekenler 30.10
  Çorlu Belediyesinde 29 Personel Karantinada 30.10
  CHP Mv. Faik Öztrak 97.Yıl Mesajı 28.10
  Ergenede Engelliler Günü Kutlandı 27.10
  Çorlu Belediyesi 2021 Bütçesi Belli Oldu. 27.10
  Meme Kanseri Nedenleri 20.10

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası