HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Sınavdan VİP Platinum Şube

 
Çorlu Platinum Sınav Kurs Salih Omurtak caddesinde eğitime başlıyor. “Siz hedefinizi belirleyin,biz gerçekleştirelim.” sloganıyla yola çıkan kur

corlu 23.06.2021 15:45:57    (551) Okunma


Çorlu Platinum Sınav Kurs Salih Omurtak caddesinde eğitime başlıyor. “Siz hedefinizi belirleyin,biz gerçekleştirelim.” sloganıyla yola çıkan kurum liselere ve üniversiteye hazırlık kurslarıyla eğitim faaliyeti yürütecek.

TÜRKİYEDE BAŞARININ ADRESİYİZ
Çorlu Sınav Kurs Platinum Müdürü Neşe Kaya Gezer yaptığı açıklama “Sınav eğitim kurumları olarak 29 yıldır Türkiye’de eğitimde başarının adresiyiz. Platinum Çorlu, sınav eğitim kurumlarının vip hizmet veren bir kurumu olarak açıldı. Son derece iyi donanımlı fiziki sınıflarımız ile sınavlara hazırlıkta bireysel çalışmalar uygulayacak, öğrenciler kadar velilere de yol göstereceğiz. dedi.

Gezer 120 öğrenci ile sınırlı kontenjanımız, 4-6 kişilik amfi sınıflar, akıllı tahtalar, bireysel çalışma alanları gibi birçok özelliğimiz ile öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmayı planlıyoruz.”şeklinde açıklamada bulundu.

4-6 KİŞİLİK SINIFLAR
Uygun şartlar sağlandığında başarının da kaçınılmaz olduğunu belirten Gezer “4-6 kişilik amfi sınıflarda eğitim vermekteyiz. Bu öğrenci için ders ve iletişim kalitesini arttırırken, öğrencinin sınava hazırlanma yolculuğunda her konuda birebir destek almasını da sağlamaktadır.”dedi.

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM
Bireysel farklılıkların dikkate alındığı, öğrenci merkezli bir eğitim modeli uygulayacağız ve altyapımızı buna göre oluşturduk. Fiziki yapımız da uygulayacağımız vip eğitim modeline göre tasarlanmıştır.

Her öğrenci özeldir felsefesiyle yola çıktık ve kişiye özel bir eğitim vermekteyiz. Kişiye özel rehberlik, Kişiye özel çalışma alanı, Kişiye özel kitap gibi birçok uygulamamızla öğrencilerimizi bireysel olarak sınavlara hazırlamaktayız.” diye sözlerine devam etti.

KİŞİYE ÖZEL KİTAP
Kişiye Özel Kitap içeriğine değinen Gezer “Platinum’da tamamen öğrenciye özel hazırlanan bu kitap LGS-YKS maratonunda en büyük yardımcınız olacaktır. Kişiye Özel Kitap için öğrenci öncelikle Platinum denemelerine girer, bu denemelerin sonuçları özel bir bilgisayar programıyla analiz edilir ve hangi konularda başarılı ve başarısız olduğu tespit edilir. Tespit sonuçları ile öğrencinin kendi konu eksiklerine göre Kişiye Özel Kitabı hazırlanır ve teslim edilir.Kitap öğrencinin adı soyadı ile basılır.” dedi.

KAFES ETÜT
KAFES etüt uygulamamız ile öğencilerimiz branş öğretmenleri ile saatlerce yüzlerce soru çözecek ,tüm dersleri Kafes’de bitirecek.

KAMP
Platinum öğrencilerine özel yapacağımız KAMP ile kayıtlı tüm öğrencilerimiz saatlerce ders çalışıp ,öğretmenlerimiz ile günlük soru çözümü yapıp netlerini zirveye taşıyacak.

Gezer Sınırlı kontenjanlı sınıflarımızda yerinizi almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için sizleri Muhittin Mahallesi Omurtak Caddesi Rıza Güleryüz İş Merkezi No.39 Kat.3 adresinde bulunan kurumumuza bekliyoruz. Ayrıca itribat telefonlarımız 0282 650 10 80- 0552 650 47 19 DEDİ.

corlu 23.06.2021    (551) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  Nevcihan Kale Birlikte Güçlüyüz 23.09
  Adıgüzel Kadınlarımız ve Çocuklarımız Yalnız Değil 22.09
  Ahilik Türk Kültürüne Özgü Birikimdir. 17.09
  Esetce Çftliğine Giden Yol Gündem Oldu. 12.09
  Gelecek Nesillere Mirasımız Sanat 09.09
  CHPnin 98. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun 09.09
  İYİ Partiden AKPARTİ ye Suç Duyurusu 01.09
  Özel Elit Kişisel Gelişim Kursu Açıldı 29.08
  Yol Çalışmaları 1 Ay Daha Sürecek 29.08
  Otobüsün Servis Bakımı Yapılıyordu. 26.08
  Tüm Mücadelemiz Çorlunun İl Olması İçin 24.08
  ÇİSAD Yeni Yönetimini Tanıttı 18.08
  Çorlu Halkı Zehirli Havayı Solumamalı 17.08
  Ergene Cem Evi İnşaatı Başladı 16.08
  Muhtarlar Belediyelerden Şikayetci 15.08

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası