HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Yeni Sanayi Sitesi Basın Açıklaması

 

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimi yazılı basın açıklaması yaptı.

YÖNETİM KURULU OLARAK İBRA EDİLDİK! MEHMET

corlu 16.07.2021 12:20:08    (809) Okunma

Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimi yazılı basın açıklaması yaptı.

YÖNETİM KURULU OLARAK İBRA EDİLDİK! MEHMET HACIOĞLU İBRA EDİLMEDİ.!!
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan ve yarım kalan S. S. Çorlu Koordine Sanayi Sitesi işletme Kooperatifi seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulunan Mevcut Başkan Zeki Dobrucalı, genel kurul ve yaşananlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. 10 Temmuz Cumartesi günü Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonunda gerçekleşen S. S. Çorlu Koordine Sanayi Sitesi işletme Kooperatifi seçimleri tamamlanamamış ve yarım kalmıştı, genel kurulu yönetmek üzere seçilen Divan kurulu ve Hükümet temsilcileri tarafından tutulan ve imza altına alınan resmi tutanağa göre seçimler genel kurulun çok geç başlaması uzaması ve denetim kurulu raporlarının oylanmasının hemen sonrası ibra edilmeyen denetçi MEHMET HACIOĞLU “Boşaltın salonu genel kurul bitmiştir” demesi ve ayrıca salonda nisabın indiği sebebi ile genel kurul 17/07/2021 tarihine ertelenmiştir. Genel kurul Görüşülen ve karara bağlanan ilk 6 maddeden itibaren devam edecektir. Yapılan genel kurul ve yaşanan olaylar ile ilgili özel değerlendirmelerde bulunan S. S. Çorlu Koordine Sanayi Sitesi işletme Kooperatif Başkanı Dobrucalı, genel kurullarımız her zaman şeffaf , saygı ve sevgi içerisinde ortaklarımızla buluştuğumuz ve kooperatifimizin haklarını korumak adına birlikte aldığımız kararlar neticesinde yönetilen , aslında bir aile toplantısıdır. Genel kurulumuza katılan tüm ortaklarımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
HACIOĞLU İBRA EDİLMEDİ ,,, ADAY OLAMAZ
Kendilerine güvenen ve destek veren ortaklara ayrıca teşekkür eden Dobrucalı , “Açık oylama sonucunda tutmayan sayılar nedeni ile Hükümet temsilcileri devreye girerek oy çubuklarını tek tek toplayıp oyları saydı. Yapılan oy sayımında ben ve yönetim kurulu üyelerimiz’ oy çokluğu ile ibra edildik. Denetim Raporu’nda Denetçi Mehmet Hacıoğlu’nun okuduğu denetim raporu ibra edilmezken diğer Denetim Kurulu üyeleri Fikret Dündar ile Metin Babacan’ın hazırladığı denetim raporu oy çokluğu ile ibra edilerek kabul edildi. 1163 sayılı kooperatifler kanunu ve S. S. Çorlu Koordine Sanayi Sitesi işletme Kooperatifi ana sözleşmesi açık hükümleri gereği ibra olamayan yönetim ve denetim kurulu üyeleri yapılacak olan ilk genel kurulda bu organlara aday olamaz denilmektedir. Hükümet temsilcisi tarafından genel kurula okunan İşletme kooperatifi ana sözleşmesi madde 36 , sonrası denetçi Mehmet Hacıoğlu salonu boşaltın genel kurul bitmiştir dedi. Bize güvenen ve destek veren ortaklarımıza hem yönetim kurulunu hem de doğru buldukları denetim kurulu raporunu ibra ettikleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
TÜM YALAN İFTİRALARI , RESMİ BELGELER İLE İSPATLADIK
Gerçekleşen seçimlerde Başkan Adayı Mehmet Hacıoğlu’nun kendilerini hedef alan söylemlerini resmi belgeleriyle ispatladıklarını ifade eden Dobrucalı, aylardır ve Genel kurul boyunca Hacıoğlu tarafından ben ve yönetim kurulu üyelerimi hedef alan gerçek dışı iftira ve söylemlerine maruz kaldık”. Çeşitli Whatsapp gruplarından ortaklarımıza gönderilen yalan ve yersiz beyanları genel kurulumuzda belgeleyerek haklı çıktık. ortaklarımız yalan ve iftira belgeleri yanında algı yönetme çabalarına itibar etmedi ve yapılan oylamada yönetim kurulu olarak ibra edildik.” diye konuştu.
ORTAKLARIMIZIN HAKLARINI SONUNA KADAR SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Dobrucalı açıklamalarının sonunda ise “Bize güvenen ve bunca yıl haklarını emanet eden tüm ortaklarımızın içi ferah olsun. Bundan önce nasıl her zorluğun üstesinden geldiysek yine gelmeye ve başarmaya devam edeceğiz. Seçimler yeniden kaldığı yerden devam edecek. Ben ve ekibim her zaman ortaklarımızın çıkarları doğrultusunda mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.
corlu 16.07.2021    (809) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  Nevcihan Kale Birlikte Güçlüyüz 23.09
  Adıgüzel Kadınlarımız ve Çocuklarımız Yalnız Değil 22.09
  Ahilik Türk Kültürüne Özgü Birikimdir. 17.09
  Esetce Çftliğine Giden Yol Gündem Oldu. 12.09
  Gelecek Nesillere Mirasımız Sanat 09.09
  CHPnin 98. Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun 09.09
  İYİ Partiden AKPARTİ ye Suç Duyurusu 01.09
  Özel Elit Kişisel Gelişim Kursu Açıldı 29.08
  Yol Çalışmaları 1 Ay Daha Sürecek 29.08
  Otobüsün Servis Bakımı Yapılıyordu. 26.08
  Tüm Mücadelemiz Çorlunun İl Olması İçin 24.08
  ÇİSAD Yeni Yönetimini Tanıttı 18.08
  Çorlu Halkı Zehirli Havayı Solumamalı 17.08
  Ergene Cem Evi İnşaatı Başladı 16.08
  Muhtarlar Belediyelerden Şikayetci 15.08

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası