HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Muhtarlar Belediyelerden Şikayetci

 CHP genel başkan yardımcısı parti sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak sosyal medya üzerinden yayın yapan ajanstekirdag canlı yayınında yerel gün

corlu 15.08.2021 19:22:54    (618) Okunma

CHP genel başkan yardımcısı parti sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak sosyal medya üzerinden yayın yapan ajanstekirdag canlı yayınında yerel gündeme dair soruları cevapladı.


Belediye Hizmetlerinde Sıkıntı Var.

Gazeteci Abdullah Yalçın´ın sorularını cevaplayan Öztrak 
´´Tekirdağ´da gördüğümüz, bir defa ekonomik kriz Tekirdağ´ı etkilemiş, ikinci gördüğüm en önemli husus pandemi süresince önceliklerin değişmesi nedeniyle belediyelerimizin bazı hizmetlerinde yavaşlama olmuş´´ dedi.


Büyükşehir Belediye Başkanımız Telafi Edecek

Öztrak ´´Büyükşehir belediye başkanımız süratle bu hizmetler hızlandıracağını önümüzdeki 2 yıl içinde bütün açıkların kapanacağına, telafi edileceğini, her gittiğimiz yerde muhtarlarımıza ifade etti. muhtarlarla yaptığımız toplantılarda benim gördüğüm en önemli sıkıntı buydu´´ dedi.

Tekirdağ´lılar Bizi Özlemiş.

Konuşmasına devam eden CHP genel merkez parti sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ´´Gördüğün başka bir sıkıntı da Tekirdağ´lılar bizi özlemiş, bu konuda ben de çok üzülüyorum, çok sık gelip gidemediğimden dolayı bende üzülüyorum, Tabii bu durumda bu yıla özel bir durum oldu, pandemi ile her yer kapandı, bir türlü toplantı yapamadık´´dedi.

Şarköy Muhtarlar Toplantısında Çıkan Olaylar

Şarköy muhtarlar toplantısında çıkan olaylar hakkında sorulan soru üzerine cevap veren Cumhuriyet Halk Partisi genel başkan yardımcısı ve parti sözcüsü Tekirdağ milletvekili Faik Öztrak ´´Gittiğimiz her yerde gördüm ki  muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ağabeylerini ve İlçe belediye başkanlarını çok seviyorlar, bu gezilerimizde bize gösterilen teveccüh, insanların etrafımızda toplanması, ortaya çıkan sevgi, birilerini çok rahatsız etmiş, son gün yapılan toplantıda muhtarlarımız arasında bir nifak çıkartmaya, bir provokasyon yapmaya çalıştılar ama olmadı´´ dedi.

AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan´a Cevap Verdi.

AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan´ın yapmış olduğu ´Faik Öztrak gittiği her yerde sıkıntı çıkartıyor´ sorusunu cevaplayan CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ´´Muhtarların bir kısmı belediyeler tarafından hizmet gitmediği kanaatinde, diğerleri de yeterince hizmet geldi hizmet gelmemesi diye bir şey söz konusu değil diyor, ama ilginçtir iş birden bire döndü 2 muhtar derneği arasında tartışmaya, dolayısıyla biz dışlandık, birden bire ilginç bir durum çıktı ortaya, öyle anlaşılıyor ki birileri oraya kavga çıkarmak üzere gönderilmiş´´ dedi.

Huzursuzluğu Çıkartanların Resimler Sosyal Medyada

Öztrak ´´Huzursuzluğu yaratan çıkartan biz değiliz, huzursuzluğu çıkaranların resimleri şu anda sosyal medyada, huzursuzluğu çıkartanların AK Partili belediye başkanları ve AK Parti İl Başkanı birlikte olan resimleri dolaşıyor´´ dedi.
corlu 15.08.2021    (618) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  AK Parti İlçe Başkanı Keskin 1 yılını değerlendirdi 18.10
  Kaynakları Verimli Kullanmak Elzem 18.10
  Sağlık Çalışanlarının Hakları Görmezden Gelinemez 15.10
  Orion’da 22. yıl etkinlikleri başlıyor 15.10
  Çorluya 11.500 Ton Sıcak Asfalt 11.10
  Lila Group LEAD Network Ödül Töreni’nde 11.10
  Yoğun Bakımda Yatan Hastalarımızın Tamamı Aşısız 11.10
  Çocuklarımıza En İyi Eğitimi Veriyoruz 08.10
  Bu Yollar 19 Yıldır Yapılmadı 08.10
  Gelecek Partisi Tekirdağ’da Ekonomi Zirvesi Gerçekleştirdi 08.10
  Vatandaşın Mağduriyetı Artık Giderilmeli 04.10
  Bu Fizik Dersi Başka 01.10
  CHPli Aygun Tüyü bitmemiş yetimin hakkı yeniyor 01.10
  DEVA Partisi Genel Merkezinden Tekirdağ Çıkarması 01.10
  Ergenede Yürek Burkan Görüntüler 29.09

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası