HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

İYİ Partiden AKPARTİ ye Suç Duyurusu

 İYİ Parti Çorlu ve Ergene ilçe teşkilatları Çorlu Cumhuriyet başsavcılığına giderek Ak parti grup baskanvekili ve Denizli milletvekili Cahit Özkan hak

corlu 01.09.2021 16:55:21    (267) Okunma

İYİ Parti Çorlu ve Ergene ilçe teşkilatları Çorlu Cumhuriyet başsavcılığına giderek Ak parti grup baskanvekili ve Denizli milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulundular.

Çorlu ilçe başkanı M.İlker Atasever ve Ergene ilçe başkanı Sadi Ersöz ve yönetim kurulu üyeleri Çorlu Cumhuriyet başsavcılığına giderek Ak parti grup baskanvekili ve Denizli milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulundular. 


Konu hakkında basın açıklaması yapan ilçe başkanları ;
Değerli arkadaşlar ve basınımızın değerli temsilcileri, Bugün 1 Eylül dünya barış günüdür kutlu olsun. Acının, gözyaşının ,savaşın olmadığı, huzurun egemen olduğu, savaşların yaşanmadığı bir dünya ve ülke arzuluyoruz. Fakat ülkemizde uygulanan iktidar politikası barış ve huzurdan tamamen uzaktır.

29.08.2021 tarihinde Beyaz TV’de yayınlanan “Akılda Kalsın” programında; Cahit Özkan AK Parti Grup Başkanvekili konuşmasında; İYİ parti ‘fetö nün kurdurttuğu partidir. Bu kadar net bir ifadedir bu. Diyerek; tüm İYİ Parti Teşkilatlarını, parti üyelerimizi hatta oy veren seçmeleri kapsar bir biçimde alenen ve açıkça hakaret, iftira, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılayarak suç işlemiştir. Bu nedenle tüm teşkilatlar olarak böyle bir suçlamayı şiddetle kınamakla birlikte ilgili şahıs hakkında suç duyurusunda da bulunuyoruz.

Cahit ÖZKAN a da buradan bir kez daha seslenmek istiyoruz. Sayın Özkan bu iftira partimize ve partililerimize daha önce defalarca yapıldı ama tutmadı. Müflis tüccar gibi eski defterleri karıştırarak bir yol bulmaya ve aklınız sıra partinizin erimesini durdurmaya çalışıyorsun, ama nafile. Herkes gayet net görüyor ki, gitmekte olan Akp, ilk seçimde gelmekte olan da İYİ partidir. Maalesef bu gözlem sizi hırçınlaştırıp ve sağa sola sebepsiz yere saldırmanız da bundandır.

Sayın Özkan, halkımız bu kadar sıkıntı içindeyken; Bugün
ülkemizin normalleşmeye ihtiyacı var. Ülkemizin sukunet ve huzura ihtiyacı var. Partinizin siyasetinde hakim dil haline gelen kabalıktan ve hakaretten kurtulup, nezaket ve şahsilikten çıkarılmış bir kuvvay ı Milliye diline ihtiyaç vardır.Ülkemizin şefkat ve adalet diline ihtiyacı varken 20 senedir yaptığınız gibi hala gerginliklerden medet umuyorsunuz. Ama nafile, bezirgan saltanatının biteceği günler yaklaşmıştır. İYİ parti olarak yoksulluk kapanında ve korkularla sıkıştırılmaya çalışan halkımız ilk seçimde sizlere unutamayacağınız bir ders verecektir.

Bizler de milletin sesi olmaya devam edeceğiz ve hiçbir güç bizi durduramayacaktır. Saygılarımızla

corlu 01.09.2021    (267) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  AK Parti İlçe Başkanı Keskin 1 yılını değerlendirdi 18.10
  Kaynakları Verimli Kullanmak Elzem 18.10
  Sağlık Çalışanlarının Hakları Görmezden Gelinemez 15.10
  Orion’da 22. yıl etkinlikleri başlıyor 15.10
  Çorluya 11.500 Ton Sıcak Asfalt 11.10
  Lila Group LEAD Network Ödül Töreni’nde 11.10
  Yoğun Bakımda Yatan Hastalarımızın Tamamı Aşısız 11.10
  Çocuklarımıza En İyi Eğitimi Veriyoruz 08.10
  Bu Yollar 19 Yıldır Yapılmadı 08.10
  Gelecek Partisi Tekirdağ’da Ekonomi Zirvesi Gerçekleştirdi 08.10
  Vatandaşın Mağduriyetı Artık Giderilmeli 04.10
  Bu Fizik Dersi Başka 01.10
  CHPli Aygun Tüyü bitmemiş yetimin hakkı yeniyor 01.10
  DEVA Partisi Genel Merkezinden Tekirdağ Çıkarması 01.10
  Ergenede Yürek Burkan Görüntüler 29.09

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası