HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

DEVA Partisi Genel Merkezinden Tekirdağ Çıkarması

 
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Başkanı Yasemin Bilgel, Kurucular Kurulu üyeleri İbrahim Dönerbaş ve K

corlu 01.10.2021 13:58:51    (275) Okunma


DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Başkanı Yasemin Bilgel, Kurucular Kurulu üyeleri İbrahim Dönerbaş ve Kemal Can Gür, Tekirdağ’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak DEVA Partisinin Devasal çözümlerini vatandaşlara anlattı.

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından yapılan programda Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Bilgel ve Kurucular Kurulu üyeleri İbrahim Dönerbaş ve Kemal Can Gür ilk olarak Malkara’da Pazar esnafı ile bir araya gelerek DEVA Partisinin tarım politikaları hakkında vatandaşları bilgilendirdiler.

MALKARA’DA DEVA RÜZGARI
Programla ilgili açıklamalarda bulunan DEVA Partisi İl Başkanı Hasan Berk Çebi; ‘’Kongremizi gerçekleştirdiğimiz günden bu yana saha çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Genel merkezimizle irtibatlı olarak her ay genel merkezimizden kurucularımızı ve genel başkan yardımcılarımızı ilimizde ağırlayacağız. Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek parti politikalarımızı anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerini dinliyoruz ve bunları genel merkezimize rapor ediyoruz. Ülkemizde ki tüm sorunlar için parti olarak devasal çözümlerimiz hazır.’’ Şeklinde konuştu.

Malkara ziyareti sonrasında Süleymanpaşa’da Teşkilat ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Bilgel ve Kurucular Kurulu üyeleri, İl Başkanlığı binası ziyareti sonrasında Değirmenaltı mahallesinde esnaf ziyareti yaptı ve öğrenciler ile bir araya geldi.

GENÇLERİN SORUNLARINA DEVA OLACAĞIZ
Değirmenaltında öğrenciler ile bir araya geldikten sonra açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Tekirdağ İl başkanı Hasan Berk Çebi; ‘’ Bugün sabah Malkara ilçemizde başlayan programımız Süleymanpaşa’da son buluyor. Çok verimli bir program gerçekleştirdik. Genel Başkan Yardımcımız ve Kurucular Kurulu üyelerimiz ile birlikte son olarak öğrenci kardeşlerimizle bir araya geldik. Onların sorunlarını dinledik, partimizin çözüm önerilerini kendilerine anlattık. Gençlerin bizlere geçirdiği enerji muhteşem ilgileri muhteşem inşallah gençlerimizin tüm sorunlarına deva olmak istiyoruz.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

corlu 01.10.2021    (275) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri Başvuruları Başladı 19.11
  Atatürk Evine 13 Günde 3578 Ziyaretçi 16.11
  Açılışta Vali ile Milletvekili Atıştı 28.10
  Muhtarlar Derneği Yeni Başkan Ahmet Arcan 28.10
  Hülya Perin İstifa Etti Seçim Yenilenecek 28.10
  AK Parti İlçe Başkanı Keskin 1 yılını değerlendirdi 18.10
  Kaynakları Verimli Kullanmak Elzem 18.10
  Sağlık Çalışanlarının Hakları Görmezden Gelinemez 15.10
  Orion’da 22. yıl etkinlikleri başlıyor 15.10
  Çorluya 11.500 Ton Sıcak Asfalt 11.10
  Lila Group LEAD Network Ödül Töreni’nde 11.10
  Yoğun Bakımda Yatan Hastalarımızın Tamamı Aşısız 11.10
  Çocuklarımıza En İyi Eğitimi Veriyoruz 08.10
  Bu Yollar 19 Yıldır Yapılmadı 08.10
  Gelecek Partisi Tekirdağ’da Ekonomi Zirvesi Gerçekleştirdi 08.10

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası