HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

AK Parti İlçe Başkanı Keskin 1 yılını değerlendirdi

 1 yıl Önce Ak Parti İlçe Başkanı görevine get,r,len Mustafa Keskin düzenlediği basın toplantısında 1 yılını değerlendirdi.

Keskin yaptığı açı

corlu 18.10.2021 13:59:46    (281) Okunma

1 yıl Önce Ak Parti İlçe Başkanı görevine get,r,len Mustafa Keskin düzenlediği basın toplantısında 1 yılını değerlendirdi.

Keskin yaptığı açıklamada 14 Ekim 2020 tarihinde Genel Merkezimiz tarafından 18 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan 7.Olağan Kongremiz için aday gösterildim. 3 günlük kısa bir çalışma sonucunda yönetim kurulumuzu oluşturup kongremizi yaptık ve göreve başladık.

Çok kısa bir süreçte yapmak zorunda olduğumuz kongremiz için hem yönetimi oluşturmamızda hem de kongremizi gerçekleştirmemizde bizlerden desteklerini ve yardımlarını esirgemeyen özellikle önceki dönem ilçe başkanlarıma yürekten teşekkür ediyorum.

Göreve geldikten sonra sizlerin de malumu olduğu üzere tüm dünyayı etkisi altına almış covid-19 salgını sebebiyle pandemi kısıtlamaları, saha çalışmaları yapmamızı çok zaman olumsuz etkiledi. Fakat bizler yine de hep sahada olmaya vatandaşımızın halkımızın yanında olmaya gayret gösterdik. Diğer siyasi partiler bunu yapmadı veya yapamadı. AK Partinin farkını her daim ortaya koymak ve her daim halkın yanında olduğumuzu hissettirmek için yoğun çaba sarfettik.

Bugüne kadar vatandaşlarımıza ve esnafımıza yaklaşık 100.000 adet maske dağıtımı yaptık. Engelli vatandaşlarımıza akülü sandalye hediye ettik. Sokak hayvanları için yaptığımız programdan, gençlik kollarımızın çevre duyarlılığı için yaptığı programa kadar, birebir üye çalışmaları, esnaf ziyaretleri, üye aramaları, günlük doğum yapan ailelerimiz ile vefat eden vatandaşlarımızın yakınlarına ulaşarak yanlarında olduğumuzu hissettirdik ve hissettirmeye devam ediyoruz. Tüm kamu kurum kuruluş ve dernekler ile dirsek temasımızı sağladık ve daha yoğun işbirliği içinde çalışarak Çorlumuza nasıl daha verimli olabiliriz çabası içerisine girdik. Şükürler olsun ki tüm kesimler ile iletişimimiz sağlam bir vaziyettedir.

Halkımız ile daha samimi bir ortam sağlamak için ve ulaşılabilirliği arttırmak adına her hafta Perşembe günü parti binamızda halk günleri düzenliyoruz. Halkımız dertleri ile dertleniyor, fikir düşünce ve önerilerini not alıp yapmamız gerekenleri ona göre planlıyoruz.

Değerli Basın Mensuplarımız, geçen hafta içi Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sn.Özgür ERTAŞ bir basın açıklaması yaptı. Büyük bir şaşkınlık içerisinde izledim. Sanırım bizim seneyi devriyemizde basın açıklaması yapacağımızı duymuş, apar topar hazırlıksız kulaktan dolma yanlış bilgilerle sözüm ona muhalefet yapacaklar.

Ama şunu iyi bilsinler artık çorlu halkımız neyin ne olduğunu iyi biliyor. AK Parti Belediyeciliğinin ne olduğunu ilimizde ki AK Belediyecilikle buluşan ilçelerimizde çok rahat görüyorlar. Sayın Özgür Başkan keşke Çorlumuzun tüm sorunlarına değinseydi. Okul yok dediği Hatip Mahallesinde Milli Eğitim Bakanlığının 2 sene önce açılan lisemizden bahsetseydi. Keşke Hatip mahallemizde Büyükşehir Belediyesinin bir türlü bitiremediği ve çürümeye terk ettiği kapalı spor salonunda bahsetseydi. Hıdırağa mahallemizde yıllardır sözü verilip yapılmayan, sonra da başlatılıp bir türlü bitirilemeyen Çorlu Otogarımızdan bahsetseydi.

Keşke şehir içi otobüslerine bakım yapılamadığı için kazaya sebep olduğundan, o yüzden de garaja cekildiklerinden, yerine yenilerini alamayıp Çorlu halkının şehir içi seyahatlerini işkenceye çevirdiklerinden bahsetseydi.

Keşke Teskinin işbilmezlikleri yüzünden Çorlu halkının günlerce susuz kaldığından bahsetseydi.

Keşke Teskinin yaptığı yanlışlardan dolayı milyonlarca lira zarar etmesinden bahsetseydi.

Keşke Belediye başkanının bile utanıyorum dediği konuların ne olduğunu açıklasaydı.

Keşke Çorlu Belediyesinin Balmumu müzesinde uğradığı zarardan bahsetseydi.

Keşke Çorlu Belediyesinin vatandaştan istediği asfalt paralarından bahsetseydi.

Keşke Türkiye nin en pahalı içme suyunu kullandığımızdan bahsetseydi.

Hedefimiz belli amacımız belli. Çorlumuzu bu makus kaderinden kurtarıp 2024 yerel seçimlerinde AK Belediyeciliği getireceğiz allahın izniyle. Çorlu artık hem Büyükşehir Belediyesinden hemde Çorlu Belediyesinden hakettiği hizmeti AK Belediyecilik ile almaya başlayacak. Tüm halkımıza teker teker dokunacağız. Hepsine teker teker derdimizi, hizmet aşkımızı, Çorlu aşkımızı anlatacağız. Çorlu yu bu hale getiren 30 yıldır Çorlu yu yönetip çözüm üretmeyip kaos yaratan yöneticileri halkımız bu sefer sandıkta cezasını verecek inancındayız.

Öte yandan programın sonunda 1 yıllık yönetim faaliyetlerini içeren video gösterimi yayınlandı.

corlu 18.10.2021    (281) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri Başvuruları Başladı 19.11
  Atatürk Evine 13 Günde 3578 Ziyaretçi 16.11
  Açılışta Vali ile Milletvekili Atıştı 28.10
  Muhtarlar Derneği Yeni Başkan Ahmet Arcan 28.10
  Hülya Perin İstifa Etti Seçim Yenilenecek 28.10
  AK Parti İlçe Başkanı Keskin 1 yılını değerlendirdi 18.10
  Kaynakları Verimli Kullanmak Elzem 18.10
  Sağlık Çalışanlarının Hakları Görmezden Gelinemez 15.10
  Orion’da 22. yıl etkinlikleri başlıyor 15.10
  Çorluya 11.500 Ton Sıcak Asfalt 11.10
  Lila Group LEAD Network Ödül Töreni’nde 11.10
  Yoğun Bakımda Yatan Hastalarımızın Tamamı Aşısız 11.10
  Çocuklarımıza En İyi Eğitimi Veriyoruz 08.10
  Bu Yollar 19 Yıldır Yapılmadı 08.10
  Gelecek Partisi Tekirdağ’da Ekonomi Zirvesi Gerçekleştirdi 08.10

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası