HABER ARA >>>    >>> SON 30 HABER
Tüm Türkiye Şarköyü Konuşuyor


Şarköy Belediyesi tarafından, uygulanan doğru ve vizyoner belediyecilik politikalarıyla oluşturulan hizmet ağı kenti cazibe merkezi haline getirmeye devam ediyor. Ayrıca Şarköy Belediyesi’nin ortaya koyduğu vatandaş odaklı hizmet anlayışı bölgede adından söz ettiriyor. Şarköy Belediyesi tarafından kent genelinde yapılan çalışmalar meyvelerini verdi. Resmi makamlardan elde edilen verilere göre Kurban Bayramı tatilinde 400.000’in üzerinde turist Şarköy’ü tercih etti.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ADINA ÖNEMLİ ADIMLAR
Şarköy Belediyesi tarafından hizmete sunulan projeler kentin çehresini değiştirirken, kaliteli vakit geçirip, sosyalleşmek isteyen vatandaşlarımızın istekleri de karşılık bulmaya devam ediyor. Liman Park, Kent Park, Kazım Dirik Parkı, Değirmen, Meydan, Beach Kafe ve Sosyal Tesis Açık Alan kapasitesinde gerçekleştirilen iyileştirmeyle vatandaşların takdirini toplayan Şarköy Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla projelerini sürdürüyor. Hizmete sunulan parklar ve tesisler, içerisinde bulunan çeşitli imkânlarla vatandaşların vazgeçemediği yaşam merkezleri haline geliyor. Ayrıca kent genelinde yapılan 105.000 m²’lik asfalt ve 207.000 m²’lik parke taş çalışmalarıyla rekorlara imza atılıyor.

VİZYON YARATACAK BÜYÜK PROJELER ŞARKÖY’ÜN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Şarköy’de enleri ve ilkleri içerisinde bulunduran Liman Park ve Kent Park projeleriyle cazibe merkezlerine yenilerini ekleyen Şarköy Belediyesi, kentin marka değerini yükselten projeleri hayata geçiriyor. Başarılı belediyecilik örneklerini hizmete sunan Şarköy Belediyesi, çalışmalarını vatandaş odaklı sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Mürefte Mahallesinde hayata geçirilen Kazım Dirik Parkı ile hemşehrilerimize kaliteli vakit geçirebilecekleri yaşam merkezi sunan Şarköy Belediyesi, bölgede bulunan belediyeler tarafından da takip edilen projelere imza atıyor. Kent genelinde gerçekleştirilen projeler ve yol çalışmaları meyvelerini verirken, resmi makamlardan elde edilen bilgilere göre bayram tatilinde 400.000’in üzerinde turist Şarköy’ü ziyaret etti. Hizmete sunulan tesisler ve parklar, bayram tatili boyunca turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşarak, doldu taştı.

ŞARKÖY BELEDİYESİ OLARAK ADIMIZDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Süreçle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Başkan Alpay VAR, Şarköy’de yaşayan vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. ‘’Belediyecilik anlayışımızın merkezinde vatandaşlarımız var. Doğru ve vizyoner belediyecilik anlayışından sapmadan hemşehrilerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalarımızın meyvelerini almaya başladık. Şarköy’de her tutkunun bir karşılığı var. Bunu tüm samimiyetimle ifade ediyorum. Şarköy, kendisini ziyarete gelen herkesi birbirinden güzel mekânları, keşfedilecek rotaları, tarihi ve doğasıyla mest ediyor. Bu kapsamda onların hayatını kolaylaştıracak, aktivite yapmalarına imkân verecek, sosyalleşebilecekleri cazibe merkezlerini hizmete sunuyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışından taviz vermeden vatandaşlarımız için emek ve sevgiyle çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, Şarköy’e tercih edebileceğiniz tek kent yine Şarköy’dür. Yaptığımız çalışmalarla kentimizin kalitesini yükseltmeyi, hemşehrilerimizin hayatına değer katmayı sürdüreceğiz. ‘’ dedi.

corlu 20.07.2022 15:23:50    (172) Okunma

 ÇORLUDA BUNLAR KONUŞULUYOR   GÜNCEL KONULAR
Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
Hisseli Arsa Satışına Dikkat
Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir
 
Yıldız Filiz Çorluyu Gururlandırdı  


Türkiye’nin ilk ve tek kadın Kahveciler Esnaf Odası Başkanı olarak hafızalara kazınan ve Çorlu’
Çorlu Güncel 03.08.2022
TESKİ Bu Şehre İhanet Ediyor.  

Özgür Basın Topluma Katkı Sağlar  

Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü vesilesi ile Atat
Çorlu Güncel 25.07.2022
Pardon Basında sansür kalktı mı dediniz  

AGSY’den ders gibi ’24 Temmuz’ açıklaması
Çorluspor1947de Hedef 3. lig  


Çorluspor 1947 Olağanüstü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi
Tamamını Sanayici ve İş İnsanlarını
Çorlu Güncel 22.07.2022
Başkan Sarıkurt Kazımiye Mahallesi Sakinleriyle Bu  

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Halk Konuşuyor, Başkan Dinliyor” mahalle buluşmaları kapsamı
Çorlu Güncel 22.07.2022
Çorlu TSO´Dan 27 Firma  


2021 Yılı İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesinde Çorlu TSO´Dan 27 Firma Yer Aldı
<
Çorlu Güncel 22.07.2022
Vekil Aygun Mızrak Çuvala Sığmaz  


Tekirdağ’ın sorunlarını çözmek, halkımızın dertlerine çare bulmak, sıkıntıları ülke gündemine s
Çorlu Güncel 20.07.2022
Tüm Türkiye Şarköyü Konuşuyor  


Şarköy Belediyesi tarafından, uygulanan doğru ve vizyoner belediyecilik politikalarıyla oluştur
Çorlu Güncel 20.07.2022
Ergene Belediyesinin Çilek Tarlalarına Yoğun İlgi   

Ergene Belediyesinin tarım arazilerinden olan çilek tarlalarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Erg
Çorlu Güncel 20.07.2022