HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

 Hedefim Milletvekili Olmak

  Tarih 12.01.2016    (5938) Okunma    Haber Videosu İzle

Ergene´de basın mensupları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, hedefinin milletvekili olduğunu kaydetti.


Ergene Belediyesi ‘ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensuplarına yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi. Antique Restaurant’a organize edilen etkinlikte konuşan Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel,"zaman zaman bazı gazeteciler ile çelişiyoruz, hakkımızda valiliğe şikayetler edildi, müfettişler geldi, tüm defterlerimiz incelendi, çok şükür ki anlımız her zaman olduğu gibi yine açık, 7 yıldan beri Belediye Başkanlığı yapıyorum hedefimiz nokta kadar şahibe olmasın" dedi.

Akpartiye mi Geçiyor?
Kendisi hakkında çıkan haberleri eleştiren Rasim Yüksel "pislikleri örtmek için Akpartiye mi geçiyor diye yazılıyor, yok kardeşim ben Cumhuriyet Halk Partiliyim bugünde CHP´liyim yarında CHP´liyim" dedi.

Hedefim Milletvekili Olmak
Hedefleri olduğunu belirten Rasim Yüksel "benim hedeflerim var, ben hedefleri olan bir insanım, hedefim milletvekili olmak ama bugün değil zamanı gelince, Allah kısmet ederse Ergene´de 10 yıl daha belediye başkanlığı yapmak istiyorum, bu kısmet olur olmaz vatandaşın takdiridir, ama hedefim 10 yıl sonra milletvekili olmak" dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçenin gelişimi ve modern bir yapıya kavuşması adına göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Her mahallede hizmetlerimiz devam ederken, kendi imkanlarımızla hayata geçirdiğimiz hizmetlerle birlikte adından söz ettiren örnek bir ilçenin temellerini atacağız. Kapalı Pazar Yeri Projemizde Trakya’da örnek olacak projelerimiz arasında yer alırken, yatırımlarımızın hayata geçirilmesi konusunda yaşadığımız sıkıntılardan dolayı çabuk sonuca kavuşamıyoruz. Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Projemiz içinde Başbakanlıktan tahsis bekliyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Yüksel ayrıca ‘ Mahallelerimizde hizmetlerimiz devam ederken, Ergene’de 2 Gölet Projemizi Marmaracık ve Velimeşe Mahallelerinde gerçekleştireceğiz. Tek temennimiz adından söz ettiren marka bir ilçe konumuna gelebilmektir. İlçemizin sorunlarını biliyoruz, vatandaşımızı tanıyoruz bu doğrultuda çözüm yollarıyla birlikte ilçemizi güzel ve kalıcı hizmetlerle donatacağız’ dedi.

Belediye Başkanı Olmasaydım Gazeteci Olurdum
Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ Basınımızla zaman zaman çelişsekte, ilçemizin gelişimi ve tanıtımı adına projelerimizi duyurup kamuoyu bilincinin oluşmasında basınımızın rolü büyüktür. Belediye Başkanı olmasaydım gazetecilik mesleğiyle hayatımı sürdürürdüm. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle tüm basın mensuplarının bu özel gününü kutluyor, çalışma hayatlarında başarı ve kolaylıklar diliyorum’ ifadelerine yer verdi.
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası